Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @heyee Aslinda ankete gore, mutluyum diyenlerin cogunlugu 65 yas ustuymus. Mutsuzum diyenlerin cogunlugu ise 50-65 yas arasi ile bekar genclermis.

• ⭐⭐ Yasaklı

tegerete abi kolpaçino demin bende izledim ayar oldum.Türküyenin sürünecegi tescillenmiş oldu eger gercekse.Bekar minnet etmez kendileri gibi degil en ufak manevrayla kendini kurtarır o yuzden nefret ediyolar. Biz viskimizi iceriz bitane rus buluruz. Onlar Dost yogurt bir ekmegi üçe bölüp yedirme dışkılı prima bozuk çamasır makinası vb devam etsinler.Orduya müslüman terörist kollattıran halk bitmiştir zaten. Bu saatten sonra sadece gülsünler

• ⭐⭐⭐

@MySea bu anketleri neye göre yapıuorlar çok merak ediyorum ben de türkiye de yaşıyorum bana kimse bir şey sormadı :)))

• @bidünya Orasini bilemiyorum, dun HaberTurk kanalinda izledim bu anket hakkinda bilgileri. Aslinda bana hic inandirici gelmedi. Turkiye'de ciddi bir ekonomik kriz ve issizlik var. Yani cogunlugun normal sartlarda mutsuz veya az mutlu/sikintili olmasi gerekir diye dusunuyorum.

• @MySea katılıyorum 100/100 bizim matematikle bu anketleri yapanların ki çok farklı sanki :)))

• ⭐⭐⭐⭐

@heyee, içinde söyledi: Herşey Çok Pahalı

@MySea, içinde söyledi: Herşey Çok Pahalı

Az once izledim, ankete gore Turkiye'nin yuzde 52'si mutluymus.

Çocuklar hep mutlu. Çocukları da dahil etmişler mi?
    Bence bu %52' nin en az %70' i çocuklardır. Geriye kalanların da %5' i deliler olsa, yetişkin mutluların oranı kaçtır?
    Alın size matematik problemi.

koyun kasabına aşık misali doğrudur bu anket

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Herşey Çok Pahalı

@bidünya Orasini bilemiyorum, dun HaberTurk kanalinda izledim bu anket hakkinda bilgileri. Aslinda bana hic inandirici gelmedi. Turkiye'de ciddi bir ekonomik kriz ve issizlik var. Yani cogunlugun normal sartlarda mutsuz veya az mutlu/sikintili olmasi gerekir diye dusunuyorum.

yok haberi ben de gördüm sorum size değildi zaten😀 sokakta üç beş kişiye mikrofon tutup anket yaptık ülkenin yarısı mutlu diyip bir de bunu haber yapmaları🤐 tam zaytung haber olmuş

• birileri aklıma gelince hep şu hikayeyi anımsıyorum bilmeyeniniz yoktur.

• @bidünya, içinde söyledi: Herşey Çok Pahalı

@MySea bu anketleri neye göre yapıuorlar çok merak ediyorum ben de türkiye de yaşıyorum bana kimse bir şey sormadı :)))

Eşim eski bir Türkiye Istatistik Kurumu çalışanı, daha önce ondan duyduğum şekilde aktarayim. Anketler için bir sayı belirleniyor atıyorum 1000 kişi ile anket yapılacak 99 kişi durum çok kötü dese bile sonuç %51 mutlu çıkacak. Eğer tersini söyleyecek delikanlı çıkarsa görevden alınıp hakkında soruşturma açılacak 😂 Var mı öyle delikanlı?

• ⭐⭐ Yasaklı

dpt yi kapattıkları gıbı ıstatıstık kurumunu da kapatıcaklar yazın bır kenara

• ⭐⭐⭐

@yalta tamda tahmin ettiğim gibi😀istatistik kurumuna ne hacet var ki kafalarına göre yazıp çizsinler dediğin gibi kim engel olabilir yalandan boş işler...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |