Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Uğur-O Hocam ayvalık10 Fatih beydir kendisi. Biraz sert mizacı var fakat art niyeti olmadığını hepimiz bir şekilde öğrendik. Kişisel olarak algılamayın. Ben de kızıyordum kendisine. Anlıyorum ki bazı konuların çok araştırılmadan tekrar konuşulması yerine biraz araştırırsan cevabını bulabileceğini ima etmek üzere House daki DR.House kıvamında tatlı sert şakayla karışık çıkışları oluyor. Aslında bazı konularda fazlasıyla haklı. Fakat biz de burada Türkiyenin ortalamasındaki zekaların temsilcileriyiz. Hepimiz çok zeki ya da araştırmacı olamayabiliyoruz. Bazen konuşup ikna edilmeye ihtiyacımız olabiliyor.

• ⭐⭐

Saygısızlığı ve hakareti mazur gördükçe saygısızlığa ve hakarete müstehak oluruz. Aslında iyi insandır ama ... ???? İyi bir insan kimseye saygısızlık yapmaz. Kimseye hakaret etmez. Eğer yaptıysa da çıkar iyi bir insan gibi hatasını kabul edip özür diler. Saygısızlığa ve hakarete tavizkar ifadeler ile cevaz vermek kadar insanlık onurunu yaralayan başka bir acizlik düşünemiyorum.

• Güzel insanlar 🙂 şikayetlerinizi postun altında bulunan 3 noktaya tıklayarak moderatörlere iletebilirsiniz. Gerekli işlemler moderatörler tarafından yapılacaktır. Eğer bununla da yetinmek istemeyip mesajlarını görmek istemediğiniz bir arkadaş varsa bunun içinde bir eklenti eklendiğini hatırlıyorum.
    Aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1970/sustur-secenegi/19

• ⭐⭐

@ayvalik10 aslında iyi bir arkadaştır kendilerine ne sorsanız şıp diye bulur çıkarır o bu şu diye ayırt etmez ama eminim kendiside farkında değil belliki bayağı bir arkadaşı kırmış. Fatihhhhhhh daha bir yumuşak daha bir hoşgörülü olman gerekiyor sanırım. Hadi bakalım bir basın açıklaması yapta kırılan arkadaşların gönüllerini al. 😁 bu konuda tatlıya bağlansın😊

• ........

• ⭐⭐

@gokcell https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır?page=1 bu sayfada formun 6. satırında uygunluk ülkesi var doğum yeri uygun değilse eş anne baba uygun olan ülke burası belirliyor kıta hangisi olacağını

• ........

• ⭐⭐

@gokcell avrupa çünkü doğum yerine göre belli oluyor doğum yeri çin ya da hindistan vb. olsaydı o zaman eşiniz ya da ebeveynlerin pasaportu üzerinden kota kıtanız belli olurdu (türkiye sonuçta uygun olan bir ülke)

• ........

• Selamlar arkadaşlar. Bende greencarda başvurdum. Yalnız bende şöyle bir sıkıntı var; ben KKTC doğumluyum ailem Türkiye. Ayrıca TC kimliğine de sahibim. Malûm KKTC dünya tarafından tanınmayan bir ülke. O yüzden Türkiye vatandaşlığı üzerinden başvuru yaptım. Başvuru yapmadan önce bu konuyu araştırmış ve tanınmayan ülkede doğanlar için ailesinin doğduğu ülke ile başvurulabildiğini okumuştum. Sizce bir sıkıntı olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@gokcell Avrupa kotasındansınız. Fakat görüşmeyi Arabistanda yapacaksanız evraklarınızı ingilizce ya da arapça vereceksiniz. Görüşme tarihinde gelme imkanınız varsa türkiyeden yapamayı seçersiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@gokcell Kartı kapatmayın. Ben de çok küsüyorum gc ye ama güzel bir şans.

• Herkese merhaba forumda cok aktıf bırı degılım sadece merak ettıgım bır kac nokta var bos zaman olup cevaplamak ısteyen bırı olursa sevınırım bu yıl getırılen lıse mezunu ve pasaport olma sartı ıle basvuruların dustugu yonunde ve kalan kısılerın sansının arttıgı yonunde cıkan haberler hakkında ne dusunuyorsunuz ve bırde green card kazanılması durumunda ımkansız olan para gosterme durumunu ben amerıkada usa vatandası olan arkadasımı sponsor gostermek ıstıyorum adres olarak ta orayı gosterecegım orada yasacagımı beyan edecegım bu benım ıcın sorun olur ? detay verebılırmısınız herkese sımdıden ıyı sanslar

• ⭐⭐⭐

selamunaleyküm ahali bayağıdır yazmıyorum malum özel sebepler ve işlerimden dolayı yeni gelen arkadaşlarda hoş gelmişler gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş her şey umut ettiğimiz güzellikte olması gelişmesi dileğiyle.

• ........

• ........

• @nothing34 Ben artırdığını düşünüyorum. Lise mezuniyetinin etkisi değil de, pasaport kuralının etkisi hakkında düşünüyorum. Ha belki, kpssde herkesin "kimse doğuyu seçmez, ben orayı seçeyim kesin olsun" düşüncesi gibi, pasaport çıkarttırayım kaç kişi daha pasaport çıkartır da başvurur düşüncesiyle artmış da olabilir. 😃 (Gerçi şu devirde kimsenin kolay kolay para verip pasaport çıkartacağını da pek düşünmüyorum ama...)

Diğer sorulara cevabım yok soriii. :>

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |