Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Calibraturbo 2001'di sanirim.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10 vayy plakalar da başladı sonunda 🎉🎉🎉

Bu arada, en guzel plakalar 33 ve 01 🎉🎉🎉🎉 Hatirlatayim demistim 🙂

adanalı mısın mersin li mi abi 🙂

• Mersin 😎

• @Oradaki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@yigitboncuk tahminim 15-20bin o da maksimum çünkü ailelerden dolayı kota çabuk dolar.

Belki senin dediğinin tam terside olabilir.belki ailelerden baş vuru sayısı az da olabilir.çünkü pasaport mecburiyetinden dolayı ailelerin pasaport almak istememiş ve baş vurmamış olma ihtimalide var.şöyleki geçen yıl rakamlarına göre 1 kişi nin 10 yıllık pasaport alması 900 tl civarında idi.garantisi olmayan bir çekiliş için ve yurt dışına gitme ihtimali olmayan 4 kişilik bir ailenin 4000 tl ye
    yakın para harcama yapmak istermi?asıl soru bu.Kafaya kesin koyan, kesin gitmek isteyen arkadaşlar kaç lira olursa olsun pasaportlarını alırlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint turgut abiciğim ilk başvuruda aileden birisi pasaport çıkarması yeterli. Eğer 5 mayısta çıkarsa diğer aile bireyleri için de pasaport çıkarıyorsun. Başvuru zamanı anne - baba yada aile 16 yaşından büyük varsa bu kişiler için çıkarman yeterli

• ⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oradaki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@yigitboncuk tahminim 15-20bin o da maksimum çünkü ailelerden dolayı kota çabuk dolar.

Belki senin dediğinin tam terside olabilir.belki ailelerden baş vuru sayısı az da olabilir.çünkü pasaport mecburiyetinden dolayı ailelerin pasaport almak istememiş ve baş vurmamış olma ihtimalide var.şöyleki geçen yıl rakamlarına göre 1 kişi nin 10 yıllık pasaport alması 900 tl civarında idi.garantisi olmayan bir çekiliş için ve yurt dışına gitme ihtimali olmayan 4 kişilik bir ailenin 4000 tl ye
    yakın para harcama yapmak istermi?asıl soru bu.Kafaya kesin koyan, kesin gitmek isteyen arkadaşlar kaç lira olursa olsun pasaportlarını alırlar.

Ben Green Card gibi bir şansı kazandıktan sonra. Kişinin ailesini bırakıp kendisinin tek gideceğini kesinlikle düşünmüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif burada sıkıntı yaratan zaten hanım kısmı yoksa tabiki de erkek istemez bizzat ben soru sormuştum benim soruma karşı videosu

• @clourpoint Haklısın aile sayısı az olabilir onda mutabıkız 🙂 ama genel anlamda aileler çift kişi başvuru yaptığı için şansları artırıyor. Pasaport şartı bu sene geldi ve başvuruyu yapan kişide olması yeterli. Eğer gc çıkarsa diğer aile bireylerine pasaport çıkartmak gerekiyor. Normal şartlarda başvuru sayısı 15m civarı. Pasaport zorunluluğu bu rakamları ne kadar etkiledi, seçilenlerin geneli gidecek mi gibi istatistikleri hep beraber göreceğiz. Benim tahminim bundan sonra current olmaz yönünde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

osmaniyeye selam olsun. Yarın kilise selam dicez

• Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım ve ben de sizlerle şafak saymaya başladım. Fakat aklıma bir soru takıldı ve bu naçizane soruyu sizlere yönlendirmek istiyorum. Son altı yıldır bilfiil katıldığım ve her yıl rutinim haline gelen biyometrik foto çekimini bu yıl başka bir fotoğrafcıda yaptırdım. Fotoğraflarda düzenleme olmaması gerektiğini okumuştum daha öncesinde. Bugün düşünürken, benim fotoğrafımda var mı acaba diye dikkat ettim ve baktım ki *adam düz biyometrik çekmiş ve arka planı crop ile temizleyerek bembeyaz yapmış. Ben bu fotoğrafla başvurmuştum. Acaba o kadar dikkat ederler mi elemine sürecinde? Fotoğrafımı da ekleyerek sizlere göstermek istiyorum ama nasıl ekleyeceğim konusunda bir fikrim yok açıkcası.

Buldum Galiba 💫
    (foto mesaj sahibi tarafından silinmiştir.)

• @Oradaki pasaport olayi laf olsun diye basvuru yapanlari elemistir umarim.

• @ayvalik10 kilis'i kilise okudum diyorum kilise ne alaka 😂 beklerken devreleri yakıyorum sanırım.

• Arkadaslar merhaba konu bulamadıgımdan buraya soruyorum 250-300 bin dolar türkiyeden amerikaya aktarmada sıkıntı yasarmıyız gıderken ve gelir vergisi kesilir mi bu paraya ?

• @umutcetnkaya konu başlığını bırakıyorum ilk iletiyi inceleyin özellikle

https://yesilkartforum.com/forum/topic/70/abd-türkiye-arası-para-transferleri/501

• @murat34 teşekkurler

• ⭐⭐⭐

@Uğur-O öncelikle hoş geldiniz. Sistem fotoğrafı yüklemenize izin verdiyse sonuca etkisi olmayacağını düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlarım daha doğru yanıt vereceklerdir.

• @Hyller teşekkür ederim, içime su serptiniz biraz. 🤗

• @Uğur-O fototool'da orantı ayarını yapıp yüklediysen sıkıntı olmaz. dekupe'si gayet düzgün fotoğrafının.

• ⭐⭐⭐

@Uğur-O, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller teşekkür ederim, içime su serptiniz biraz. 🤗

@Uğur-O iyi düşünelim iyi olsun o halde 😁

• ŞAFAK: 81 ( DÜZCE ) 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |