Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ibrahimasar case number 300 lerde olacak 🙂 ekimde mülakat

• ⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ Valla 300 ler de biraz erken. Mart Nisanda mülakat yapmak isterdim. Hem o sene biraz mülakat tecrübesi bilgilerimiz oluşur. Hem de kızın okulu bitince haziranda gideriz niyetiyle.

• ⭐⭐

@ibrahimasar tamam bana 300 küsür sanada 10 binler falan olur gider arkamdan seni çağırırım :))

• GÖÇ DUASI
    Ey Ulu Yaradan;

Her sene olduğu gibi bu sene de greencard'a başvurduk, KCC’ye inandık ve KCC’ye güvendik. Greencard'a olan inançla yollara düşeceğiz.

Greencard başvurumuzun kabul olmasını, vize bekleyenlerin vize işlemlerinin tez ve sorunsuz olmasını sağla,

Greencard çıkma ihtimalini yüksek,
    Dosya numaralarımızı düşük eyle.
    DS-260 formlarımızı sorunsuz yüklet,
    KCC''nin istediği evrakları göndermek için tarayıcımızın sorunsuz çalışmasını,
    Dosya (case) numarasının tez zamanda aktif olmasını
    KCC'nin bir mülakat tarihi vermesini nasip et.
    Ungan'larda ki sağlık işlemlerinde muaffak eyle,
    Mülakata iyi Hazırlanıp Vize Görüşmesinden başarılı olarak ayrılmayı nasip eyle, (Mümkünse sarışın bayana denk getir)
    Vize basılı pasaportları almak için PTT'nin sistemlerine zeval verme. Çalışanlarının ellerine kuvvet, içlerine çalışma şevki ver.
    Sonrasında Seyahat hazırlığını ve
    ABD’ye ilk girişi sorunsuz yapmamızı temin et.

(Para mevzusunu zaten biliyorsun. Burası çokomelli. Birikim yapmamız için kuru zıplattırma)

Bize greencard çıkmaması için hasetlik yapan, mülakatı kötü geçsin diye bakan kem gözler görmez olsun. Fake başvuru yapmak için uzanan kötü niyetli eller kırılsın.

Bu vesile ile greencard alarak göçmüş arkadaşlarımızın, yoldaşlarımızın, soydaşlarımızın ve forumdaşlarımızın ailelerini, işlerini, güçlerini ve sağlıklarını koru. Onları kimseye muhtaç etme. Göçümüz daim, Yolumuz açık olsunl

• ⭐⭐⭐⭐

@stras, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

lerine kuvvet,

Güzel olmasına güzel de Ulu yaradana keşke KCC gibi GC gibi kısaltmaları açık açık yazsaydın, bir de duana beddua gibi olumsuz ifadelerle başlamasaydın daha güzel olurdu sanki. 🙂 Olumlu düşün, olumlu hisset, olumlu konuş şiarından yola çıkarak... Biraz da şöyle ezberlenecek kısalıkta olsa süper olurmuş. Ama tabii emeğine ve iyi niyetine sağlık.

• Duasıydı, olumlamasıydı, evrene mesaj göndermesiydi vs işe yaramazsa forum üyeleri olarak el ele tutuşup ABD konsolosluğuna gidiyoruz, ikna etmeye çalışıyoruz. Temsili görsel:

6ff2418b1b1b3ba9d5e3f4acb1fea0db.jpg

• @omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Ali-Dmr toplu dua işe yarar mı bilmem fakat olumlama yapmak, ağızdan negatif kelime çıkmaması "bana çıkmaz yeaa" bile dememek, pozitif düşünüp ona yoğunlaşmak işe yarayabilir. Kendi adıma geçen sene bu şekilde sürece dahil olduğumu düşünüyorum. Ha biraz eksik yapmışım case number son anda gelmiş ama olsun 🙂 siz yine de pozitif kalın, sevgiyle kalın, saygılar. Hakkımızda hayırlısı olsun.

@omertug bende bugün sabah bültene baktım kaçta acaba diye 20binleri görünce aklıma ilk gelen sen oldun 🙂 Geçen sene açıklandığında görmüştüm hatta bahsetmiştik de sanırım umudu kaybetmemek adına. Bu sene current olacak gibi hissediyorum inşaallah mülakat deneyiminide yazdığını görürüz.

• @Oradaki eyvallah 🙂 süreç current a doğru gidiyor inşallah bakalım, yazacağım tabii ki... umutlar tavan.
    sizleri de göreceğiz daha merak etmeyin 🙂 hakkımızda hayırlısı olsun.

• ⭐⭐ Yasaklı

altımızdan v8 i eksik etme tanrim boynuma bitane haç takacam ismimi degiştirecem tipim kamufle olur ztn. Sokak cocugu gibi dolanıyorum 20 gündür

• ⭐⭐ Yasaklı

Ömrümden 15 yıl gitsin ama green card cıksın

• ⭐⭐ Yasaklı

nurtopu gibi idlip siklip hayırlı olsun dost yogurtcu halkıma. Devlet dedigin fizik kimya biyoloji sanattır. Yoksa yoktur

• @omertug İnşallah kardeşim. 2020 bizi es geçti 🙂 2021 umutlarımız tavan şeklinde yerimizi aldık bekliyoruz.

• ⭐⭐

@omertug 2021 e de başvurdunuz mu?

• ⭐⭐

turbo hala düzgün olamamışsın cidden senin tedaviye ihtiyacın var

• @haymatlos_ hayır başvurmadım daha önce de yazmıştım, eğer başvurursam bir de üstüne kazanırsam ve 2020nin imkanıyla gidersem bir kişinin hakkına girmiş olurum diye düşünüp başvurmamıştım.

• ⭐⭐

@omertug gördüysem de unuttum pardon

• ⭐⭐⭐

@omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_ hayır başvurmadım daha önce de yazmıştım, eğer başvurursam bir de üstüne kazanırsam ve 2020nin imkanıyla gidersem bir kişinin hakkına girmiş olurum diye düşünüp başvurmamıştım.

ömer hocam sizden bir kez daha bu sözü duydum ya sonsuz teşekkürler 👋

• Yoğun bir kar yağışlı perşembe gününden herkese günaydınlar..

• @omertug inşallah kardeşim,dualarımız seninle

• ⭐⭐⭐

@stras eline sağlık 😁 çıktısını alıp masama asıcam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |