Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana allah mesut etsin mi yoksa ucundan azcık mı yazıyordur acaba

• @Muhtaradana merhaba 29 binlere ne zaman sıra gelir tahmininiz var mı sanırım siz daha aşinasınız bu olaya

• @turturine herhalde bu ay 25 ila 27 bin açıklanacak normalde bu açıklanacak bültendekiler nisanda mülakata girmesi lazımdı fakat evrak onayındaki aksamalardan dolayı şubat bülteninde aktif olan 14-21k arası talihliler Nisan ayında mülakatlarını yapacaklar, yani bültenle mülakatlar arasında maalesef bir aylık ileriye doğru bir kayma var
    Eğer bu ayın 18 inde açıklanacak mart bülteninde cut-off 29 binleri geçmez ise büyük ihtimalle haziran ayında mülakatınızı yapabilirsiniz inşallah

• En son onay alan numara kaç acaba?

• Bu ileti silindi!

• @tan 22900 ler sanırım

• @sembaloglu siz AOS mu yapıyorsunuz
    , size net ve doğru bilgiler verilmesi için aşağıdaki linkte tarifi yapıldığı gibi⬇

📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben Principal Applicant'ın oğluyum ve DS 260'a girdiğim adresten taşındım (sadece ben). Email'e gönderdiğimiz Dosyalarımız onaylandı ve case no. Martta current olacak. DS 260 formunu açtırıp adresimi değiştirmemi mi tavsiye edersiniz yoksa hiç karıştırmasam mı?

• @Mustafa-Ismail-Yazıcı değişiklik yapmanıza gerek yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mustafa-Ismail-Yazıcı mülakat ve ilk amerika giriş olmak üzere adresimzi değiştirebilirsin DS260 açtırmana gerek yok

• Merhaba ben 2020 talihlisiyim 29 ekimde benden Kcc evrak istedi gönderdim ama hala bana onaylandığına dahil mail gelmedi sıra numaram 42 binlerde sonra tekrar mail attım onay almadım attığım evrak mailinden diye onlarda otomatik mail gönderdiker tekrardan evrak istediler ne yapmam gerekiyor tekrar evrak yollamam gerekiyormu anlamadım bilgisi olan yazabilirmi ?lütfen

• Dosya Numarasi: 2020EU42XXXX
    DS-260 Gonderimi: 24/06/2019
    KCC Evrak Istegi: 29/10/2019
    KCC Evrak Onayi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• @Aynabat-Babayeva bizim numaralar daha onay maili gelmedi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aynabat-Babayeva sizin numaranız current olması normal şartlarda ağustos eylül gibi olurdu. Fakat geçen sene ki gibi tüm numaralar current olacaksa ozaman açıklanan bültenden sonra size mail gelir. Her ayın 15 nde bülten açıklanır. Bu bültende ki current olan numaralar bir ay sonra mülakata gireceği zaman bu evrak onayı geliyor. Yani sizin için hiçbir sorun yok sadece bülten takip edeceksiniz. Stres yapıp moraliniz bozulmasın

• @Muhtaradana Sanırım AOS yapıyorum🙄 Yani özet geçeyim bu kısaltmaya uyuyor muyum? Eşim Türk fakat şuan Amerikan vatandaşı ve orada yaşıyor. İki yıl önce green card işlemlerimize başladık. Yani benim sponsorum. Eşim vatandaş olduktan sonra tekrar bildirimimizi yaptık. Nvc evrak isteği geldi. Şuan nvc den onay bekliyoruz. Kabul edilmeyen bir belgemiz oldu. Vukualı nüfus belgesi. Yükledik ve tekrar bekleme aşamasındayız. Bu bekleme süresi ile ilgili bilgi almak içinde platformunuzdayım. Teşekkürler...

• @sembaloglu AOS dv lottery çekilişini kazanıp süreci Amerika içerisinde geçirenler için kullanılan bir ifade
    Sizin durumunuz ise şu başlık altında sanırım⬇

IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak) https://yesilkartforum.com/forum/post/3820

Ama sürece başladığınızda eşiniz greencardlımıydı yoksa vatandaşmıydı

Eğer sürecin başında eşiniz greencardlı ve sonrasında vatandaş olmuşsa ve bu durum sürecinizin IR1 değilde F2A kategorisinde görülmesine sebeb oluyorsa sayın @crazycells sizi daha doğru başlıkta sorularınızı sormanız ve süreci takip etmeniz için yönlendirecektir

• @Muhtaradana evlendiğimizde eşim greencard lıydı. Sonra vatandaş oldu. Ben türkiye de o amerkida süreci bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@sembaloglu, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Muhtaradana evlendiğimizde eşim greencard lıydı. Sonra vatandaş oldu. Ben türkiye de o amerkida süreci bekliyoruz.

Sizlere bol şanş ve sabır diliyorum
    zor bi süreç gerçekten

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sembaloglu, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Muhtaradana evlendiğimizde eşim greencard lıydı. Sonra vatandaş oldu. Ben türkiye de o amerkida süreci bekliyoruz.

Evet, son asamaya gelmissiniz. NVC belgeleri onayladiktan sonra Ankara Konsoloslugu'nda bir mulakat tarihi alacaksiniz.

Sayin @Muhtaradana 'nin belirttigi IR1/CR1 konusunu incelemeniz gerekiyor, sizin sureciniz orada yaziyor bilginize.

• Onay maili geldi.. Herkese bol şans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |