Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Araç çeşitleri değişiyor. Şuan SUV çok mesela ...

Alışveristen kastım şuydu. Evinin altında yada karşında küçük bakkal yok . Öyle iş çıkışı iki ekmek 5 yumurta alamıyoruz. Mecbur bir kerede yüklü alınıyor. Yoksa çok harcıyoruz iyi yiyoruz anlamında demedim . Aman yanlış anlaşılmasın...

Mevcut araçlarınızın satış ilanları olan bir web ortamı var mı. zoramotors adresi açmıyor bende. Hem detaylı inceler hem de fiyatları hakkında bilgi sahibi oluruz.
    Yeme içme ya da alışveriş konusundaki hassasiyetinizi iyi biliyorum. İlk bakışta öyle gani gani doldurabiliyoruz gibi anlaşıldı ama içimizde art niyeti olmayan hiç kimse hava attığınızı düşünmez bile. Normalde biz de Ankaradayken istanbuldayken aylık ve mecburen yüklü market alışverişi yapardık. Şu an ki market işimizden dolayı mahrum kaldığımız bir alışveriş keyfinin eksikliğinden herhalde algıda seçicilik ile bol bol gibi yorumladım. Canlı açarsanız izleriz. Belki canlı izleyemeyiz, sonradan olur ama izleriz. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint Abi GC çıksın, ben sana 50 tane adres bulurum 🙂

• @ibrahimasar evet asıl sorun da o.ben de bu şansla biraz zor.büyük çekilişte amorti bile çıkmayan bir adamım sonuçta🧑

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint Turgut abi ne diyorum ben. Çağırıyorsun sonucu. İyi çağır, kötü çağırma. Çıktı, oldu, bize numaralarımız dağıtılacak. Adresler de hazır, bankada 40 bin usd de. Bi gitmemize kaldı iş.

• Abiler kardeşler acaba diyorum çok fazlamı duygusal düşünüyorsunuz. Hani hayaller suya düşünce bu şekilde çok üzülürsünüz gibi geliyor bana, burada daha önce okuduğum kadar ile 8 defa başvur yapıp çıkmayan kişiler var ama hala ümidini kesmeden hala başvuru yapıp o yılın bitmesini bekliyorlar.... Bence çok ümitlenmeyin 250000 kişiden sadece 2300 kişi gidiyor ... Tamam hayali bile güzel ama , Bİ O KADARDA ÜZÜNTÜSÜ OLUR.. ALLAHA EMANET OLUN

• @ibrahimasar çok güzel olurdu söylediklerin.süper.

• @Bahadır-Kükrer bunun adına çok fazla ümitlenme değilde kendini motive etme diyelim bence..sonuçta yüzdelik dilimin hepimiz farkındayız fakat birşeyi de ne kadar istersen ona zamanla ulaşırsın bu da bir gerçek

• @aayhann Anladım ben sadece düşündüklerimi söylemek ve gördüğümü dillendirdim.. Hani derler ya bir şeyi ne kadar istersen o kadar kaçar . Kendim empati kuruyorum ben bu kadar isteyipte bana çıkmadığında kahrolurum..

• Hadi hayırlısı ilk defa katılıyorum 🙂 beklemedeyiz.

• Daha çok var ama şimdiden heyecan yapmaya başladım ben. 3 ay nasıl geçecek 😞

• @viilea isteyin ama çok heyecan yapmayın, kazanamayınca hüsran oluyor sonra. rahat olmak lazım

• ⭐⭐

günaydın herkese arkadaşlar

• Günaydın hayallerinde green card olan insanlar.hepinize selam👋

• ⭐⭐

@viilea çoğu gitti azı kaldı

• @Bahadır-Kükrer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Abiler kardeşler acaba diyorum çok fazlamı duygusal düşünüyorsunuz. Hani hayaller suya düşünce bu şekilde çok üzülürsünüz gibi geliyor bana, burada daha önce okuduğum kadar ile 8 defa başvur yapıp çıkmayan kişiler var ama hala ümidini kesmeden hala başvuru yapıp o yılın bitmesini bekliyorlar.... Bence çok ümitlenmeyin 250000 kişiden sadece 2300 kişi gidiyor ... Tamam hayali bile güzel ama , Bİ O KADARDA ÜZÜNTÜSÜ OLUR.. ALLAHA EMANET OLUN

Katılıyorum. Bu yüzden kendimi fazla alıştırmıyorum bu fikre. Hayaller kurup, planlar yapmıyorum. Olabildiğince içselleştirmemeye çalışıyorum. Çünkü 1 yıl boyunca kurduğunuz hayallerin yıkılması 1 saniyeden az sürüyor.

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar @semavi nin videosunu yeni izleme fırsatım oldu oradaki bir soru bende merak uyandırdı. Şimdi aynı soruyu ben size sorayım hepatit-b elenme sebebimidir?

• Herkese tünaydınlar. Muhabbetimiz bol olsun.

• Tünaydınnn ✌

• ⭐⭐⭐⭐

@Bahadır-Kükrer Bahadır 17 yıldır başvuruyorum. Hep çıkmayacak gözüyle korkuyla baktım sonuçlara. Tabiki üzüldüğüm oldu ama 1-2 gün. Çok çıksın isteyerek de baktım ama içimde bir yerde hep çıkmayacak bana, ben o kadar şanslı değilim diyordum. Bu sene diyorum ki, çıktı, açıklanmasını bekliyorum. Pozitif mesajlar gönderiyorum evrene. Çıkmayanlar işine gücüne devam edecek, seneye bir daha deneyecek. Ama inançlı olmak ile saplantılı olmak arasındaki ince çizgiyi kaçırmamak lazım. 250 binden 2300 çok büyük hatta harika bir oran. Bu yıl sanıyorum daha da artacak.

• ⭐⭐⭐⭐

@asilelif 2007 de mi 2011 de mi ne biri sormuş, burada ve ya başka bir forumda. 2013-15 ve ya 17 de (yaa tarihleri neden tam hatırlayamıyorum) almış gc sini gitmiş. Soruya kimse cevap vermemiş, kendisi cevap vermiş. Hepatit B gitmeye engel değil. Ben de aynı dertten muzdaribim. Herhalde eşime ve çocuğa aşı maliyetimiz artacak. Zaten aşı yaptırdık ama belki bir daha yaparlar. Umuyorum başka bir sorunla da karşılaşmayız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |