Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

günaydın forum ahalisi

• @yapay-zeka Herkese günaydın. İşlerinizin iyi gitmesini temenni ediyorum.

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar

• Günaydın bir sorum daha olucak kkc açılımı nedir acaba?

forumda aradım ama bulamadım.

• Kentucky Consular Center; Dışişleri Bakanlığı tarafından yürütülen yıllık Çeşitlilik Vizesi (DV) programı, uygun ülkelerden rastgele seçilen katılımcılara her yıl 55.000'e kadar çeşitlilik göçmen vizesi sunmaktadır. DV piyangosu yılda bir kez, genellikle Ekim ayında yapılır ve seçmenler bilgisayar tarafından rastgele seçilir ve daha sonra çeşitlilik göçmen vizesine başvurabilir.

Program Williamsburg, Kentucky'deki ABD Dışişleri Bakanlığı, Kentucky Konsolosluk Merkezi (KCC) tarafından yönetilmektedir.

• @dmr aman hocam kafatasçı zihniyet her yerde yapma böyle şeyler 🙂 baksana kadın deprem vergileri ne oldu diye sordu içeri atmadıkları kaldı zavallıyı

• ⭐⭐

@aayhann hangi kadın ben anlamadım 🤔

• @asilelif berna laçin

• ⭐⭐

@aayhann padişaha hesap soran zaten hemen ipi çekiliyor onun için herkes ses edemiyor ama berna laçin de dobra kadın o yönünü seviyorum ağam paşam demiyor

• ⭐⭐

@aayhann ben aslında anlamıştım kimden bahsettiğinizi ama acaba hata mı yapıyorum diye teyit etmek istedim. İnsanların evleri başlarına yıkılmış çocuk çocuklarını kaybetmiş bir ton yardım ekibi gece gündüz hayat kurtarmak için insan üstü çaba harcarlarken insanların aklında sadece hayat kurtarmak varken aklına insan hayatı değilde sadece para (vergi) gelen kadından bahsediyorsunuz

• @haymatlos_ soracağız kardeşim bundan sonra soracağız..kaybedecek neyimiz kaldı ki

• ⭐⭐

@aayhann ben aslında anlamıştım kimden bahsettiğinizi ama acaba hata mı yapıyorum diye teyit etmek istedim. İnsanların evleri başlarına yıkılmış çocuk çocuklarını kaybetmiş bir ton yardım ekibi gece gündüz hayat kurtarmak için insan üstü çaba harcarlarken insanların aklında sadece hayat kurtarmak varken aklına insan hayatı değilde sadece para (vergi) gelen kadından bahsediyorsunuz

• @asilelif 🙂 elif hanım bu mesajı atmasının sebebi kızılay başkanının depremin hemen ardından yardımlarınızı bekliyoruz demesinden kaynaklı..koskoca kızılay suriye ye ırak a yardım ederken iyi elazığ ve malatya ya yardım ederken muhtaçsa vayy halimize...yoksa o kadın üzülmedimi zannediyorsunuz..asıl böyle zamanlarda hesap soracağız ki gereği yapılsın artık..bu ülke 17 ağustos u yaşadı ve hala akıllanmış değil...

• insanları en ufak birşeyde vatan haini olmakla suçlayanlardan gerçekten bıktım artık...kimse vatan haini değil kimse devlet karşıtı değil, insanların tek eleştirdikleri iktidar, devlet değil idrak edin artık bunu

• Böyle bir yardımlaşma platformu oluşturduğunuz için teşekkür ederim.
    Daha yeni keşfedebildim. Umarım iyi sonuçlanacak..
    Amerika hk. bildiklerimi ,deneyimlerimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım. (2017-2018 CA-Sandiego)

• ⭐⭐

@aayhann kusura bakmayın ben bu konuda sizinle aynı duyguları paylaşamıyorum ne yazık ki kadının yaptığı aciklama daha depremden saniyeler sonra yapılmış ölen varmı bilinmiyor kızılay yardım istemiş ister yardım edersiniz ister etmezsiniz o ayrı bir konu ama insanların yasam mücadelelerinin ortasında boyle bir yazı yazmanın kjme ne faydası var söylemisiniz ölüm kalın mücadelesinin ortasında vergi kimin aklina gelir ya ben bunu anlayamadım

• ⭐⭐

@asilelif @aayhann herkesin şahsi fikri değişik olabilir ama tepkisi kızılay gibi bir kurumun başkanı deprem haberi ardından hemen para istemesi büyüklüğü zararı etkisi bilinmeden herkese bizde yok para verin der gibi olması kaldı ki oraya gidip de fırsatçıların battaniyeleri alıp ihtiyacı olanlara para ile sattığını duymak bile üzücü

• @asilelif zamanlama yanlış olabilir evet ama gerçekten linç kültürü iyi birşey değil...ben o kurtarma videolarını izleyemedim bile ağlamaktan..kimsenin elinde vatan sevgisi ölçer yok, kimi eleştirerek isyanını dile getirir kimi ağıtlarla kimi de elinden gelen ne varsa yaparak..tek yürek olmak bu kadarmı zor

• ⭐⭐

@aayhann tabi bende aynı durumda oldum hele bu cnn türk sunucusu dinleme çalışmalarında nefes almıyorlar enkaz altındaki nefes alsın diye demesi fena dokunduydu 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |