Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @reader umarım bu yazdığınız gibi olur uygulanışı da. bekleyelim ve görelim.

• Bazi arkadaslar cok iyimser konusmus bazilarida realist davranmis... ben realistlerdenim ve bu yasa ciktiysa belirtildigi gibi eski usul olmayacak... sadece para gostermeniz degil, turkiyede isiniz varmi yokmu sigortaniz odendimi onada bakilacak cunku trumpin istedigi ve anayasa mahkemesine kabul ettigi konu su; bundan sonra abd ye vasifsiz kendi ulkesinde birsey becerememis insanlar abdye gelmesin zaten abd demek firsatlar ulkesi demek bu demek oluyorki abd ye firsatlari degerlendirebilecek akilli gorulen insanlar gelsin...gc cikti ve gorusmeye gittiniz ama uzun suredir isiniz yok ama 50 bin dolariniz var sakin gc alirim diye dusunmeyin . Alamazsiniz demiyorum almama ihtimali var diyorum... bir de dusuncem su ; cita ust seviyeye cikarildigi icin kotanin iki kati kazaniyorsa normalde, bu sene daha cok kisi kazanir cunku istenilen vasiflardaki insan sayisi azalacaktir...kazanan arkadaslar cok iyi arastirip surece baslasinlar derim cunku belli ki zorlarsacak isler...saygilar herkeze...

• ⭐⭐ Yasaklı

@historian hocam f2b icin kac sene bekledin

• Bu ileti silindi!

• @Calibraturbo Daha 1. Yilimdayim, ortalama 4-5 senelik bir süreç.

• ⭐⭐⭐

@mbasoguz herkesin hakkında hayırlısı olsun çoğu insan aynı dertten müzdarip haksız sayılmazsınız, bizde eşimle çıkarsa eğer chicago düşünüyorduk ancak kar kış çok uzun sürüyor diye vazgeçmek üzereyiz, sizin kış ile başa çıkma yönteminiz nedir?

• @reader günler geçmez oldu cidden . Gerçekten ilahi katta hakeden ve gerçekten isteyen kazansın inşallah

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana chicagoyla ilgili hiç bilgi bulamıyorum 😢

• @ahsenaydgdu forumun arama kısmını kullanmanızı öneririm sizin ilginizi çekecek bir yazı buldum ⬇
    Illinois https://yesilkartforum.com/forum/post/5906

Arama kısmında ileti veya başlıklar seçenekleri ile arama yapabilirsiniz, bu sayede forumdaki hangi iletide Chicago nun geçtiğini bulabilirsiniz, arada kalmış çok güzel bilgileri genellikle böyle bulabiliyoruz
    20200129_005600.jpg

• Green card surecine immigration service denilen gocmenlik servisi yetkileri dahil olmus ,neden derseniz pasaport olayi gocmenlik servisinin isidir... lottery den programa donus ve pasaport sartida bu sebeplerden dolayiydi demekki... lottery yani cekilis yazisinin kaldirilip program haline getirilmesin den ben sunu anliyorum , sans isi bitti, secim isi basladi.bol sans herkeze

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana forumu kullanayı yeni öğrendim burdan bakıyorum ama hep laf arasında geçmiş orasa yaşayan birisinden bilgiler yok

• @ahsenaydgdu yukarıdaki mesajda attığım linkte güzel bilgiler yazmış arkadaşımız, incelediniz mi?
    Ayrıca eğer forumda aktif Chicago da yaşamış bir arkadaşımızı bulursanız direk mesajla merak ettikleriniz sorabilirsiniz, bu konuda forumdaki eksiklikten bahsedip deneyimlerini foruma aktarmaları konusunda bu arkadaşları teşvik edebilirsiniz

Eminim yardımcı olacaklardır

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana tamamdır şimdi inceliyorum teşekkür ettim, bide başka bir sorum var, şimdi eu bölgesinin içerisindeyiz ya bülten açıklanıyor ya bu bazı seneler current olmuş ya toplamda kaç bin kişi var 50 bin -60 bin?

• @ahsenaydgdu bu sene dünya genelinde 83.884 (aile üyeleri ile birlikte) kişi seçildi dağıtılması düşünülen toplam vize sayısı 54650 (aile üyeleri ile birlikte)
    Sadece eu bölgesinde 15.858 dosya var

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana Bu 15858 den kaç tanesi tr de peki bunun bilgisi var mı

• @ahsenaydgdu hayır kaç dosya Türkiyeden belli değil ama Türkiye doğumlu 2709(aile üyeleri ile birlikte) talihli var

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana ozaman aşşa yukarı 1500 kişi trden has been selected maili alıyor denebilir

• Yani her sene değişmekle birlikte, evet bu sayılarda olabilir

• size açıkça söyleyeyim şimdiden kapana sıkıştık.Bilmiyorum yanlış zamandamı dogduk.dünya hayellerini gerçekleştirmek isteyen insanlara karşı sankiii

• ⭐⭐ Yasaklı

Abi bir bulgar gurcu olabilseymisim yeterliydi aslinda.Cakallarin kafesine atilan davar gibi hissediyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |