Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Amerika crime olayların son 5 yılında Türkiyeden gelen cahil dil bilmeyen bir kişinin verdiği zararlar mı çok yoksa kendi vatandaşın verdiği zararlar mı ki buna okul baskınları dahil bir araştırın bakalım

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Dil bilmeyenle obsesif kompulsif muslumanlari bastan elemeleri lazim.alacaklari adamin koyune kadar bakmalari lazim.Bir tc vatandasi eskaza orda bomba patlatirsa hepimizi paket ederler
    Rab niyetimiz iyiyse bize acisin

abd de kaç eyaletin resmi dili ingilizce ? peki latin amerikalılar ve diğerleri dil bilmeden nasıl geçinebiliyorlar öyleyse ? bir kişi patlattı diye bomba herkesin ipini kesmezler anca senin kafadakiler düşünüyor bunu nedense.

• Benim duyduguma ve basinda okuduguma gore, Maryland'de 2007 yilinda yakalanip tutuklanan genc bir Turk vardi. Sucu birden fazla tecavuzdu. Omur boyu hapis cezasi aldi.

Birde yine 2007 de New Jersey'de tutuklanan bir baska Turk vardi. 6 kisi oradaki askeri us hakkinda bilgi toplamak, harita falan cikartmaktan dolayi tutuklanmisti, biriside Turk'du diye okumustum. Yanlis hatirlamiyorsam, 33 yil hapis almisti.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Amerika crime olayların son 5 yılında Türkiyeden gelen cahil dil bilmeyen bir kişinin verdiği zararlar mı çok yoksa kendi vatandaşın verdiği zararlar mı ki buna okul baskınları dahil bir araştırın bakalım

Doğru söze ne denir

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

abi yazıp yazıp niye siliyon kurbanı olduğum 😃

• ⭐⭐⭐⭐

silme şu iletilerini sileceksen niye yazıyorsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea haberleri kapıştıralım sanki sokak yarışı yapıyoruz

Avrupa olsun amerika olsun farketmiyor Türklerin genlerinde hainlik düşmanlık var. Bir kişi arkasından gelecek kişiyi her zaman düşman gibi görüyor. Amerika da çevirin her Türkü birlik beraberlik koruma sahip çıkma nasıl diye soruyorum evet hintliler çinliler gibi sımsıkıyız diyebilecek var mı babayiğit amerikaya gelen kaç kişiyi bizat kendiniz çalışığınz şirket için işe aldırdınız yada başka işletme için araya girip yardımcı oldunuz. Bu sitenin geçmişi de gen.tr ikenden başlayın insan sayısının çokluğu konusunda kusura bakma burada yazıyorum diye sadece sana değil genel olarak ama burada topladım yoksa şahsi hiçbir zaman sorunum olmaz seninle.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Beceremedim dur öğrenci acele etme.sen neyapyorsun bakalım?

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Beceremedim dur öğrenci acele etme.sen neyapyorsun bakalım?

napayım takılmaca

• ⭐⭐⭐

@Rhonster haklısınız daha önümüzde sonuçların açıklanması var bi kazanalım
    Hayatımızda yarının bile garantisi yokken 8 ay sonra ne olacağı ile kendinizi üzüp sıkıntıya girmeyin

• ⭐⭐

Herkese günaydın bayağı bir yazışma olmuş ben de bu konuda bir iki şey yazmak istiyorum. Sakın yanlış anlaşılmasın kimseyi yadırgamıyorum yada fikrine saygısızlık yapmak değil niyetim ama birkaç defa bu tarz konuşmalara denk geldiğim için artık bende bu konuda bir iki sey yazma gereği duydum. Birinci olarak inananın arkadaşlar biz sizlerin sandığı gibi bir millet degiliz (türkler olarak söylüyorum) din dil ırk millet ayırmıyorum fakat sizler türkler üzerinden konuştuğunuz için yazıyorum. Diğer milletleri ne kadar tanıyorsunuz ki türkler şöyle böyle diyebiliyorsunuz her milletin icinde hem iyisi hem kötüsü var. Bunu yazarkende aslinda sizlerinde birer türk olduğunuzu unutugunuzu görüyorum. Ben çoğu milleten gene çok çok kaliteli oldugumuza inanıyorum. Ikinciye gelince neden dil bilmeyen gitmesin herkes doktor mühendis olarak mı gidecek. Tamam herkes öyle gidecekse düşünün arabanız bozuldu evinizde tamir isi var kim yapacak bunları bunlar icinde isan lazım birde herkes özgürlükler ülkesine gidelim diye hayaller kurarken bile daha gitmeden insanlar neden gidiyor diye onlar gitmesin biz gidelim diyerekten bir başkasının gitme nedenlerini eleştirmek başkasının özgürlüğünü eleştirmek olmuyormu lütfen elestiri yaparken empati kurmayı unutmayalım.

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim duyduguma ve basinda okuduguma gore, Maryland'de 2007 yilinda yakalanip tutuklanan genc bir Turk vardi. Sucu birden fazla tecavuzdu. Omur boyu hapis cezasi aldi.

Birde yine 2007 de New Jersey'de tutuklanan bir baska Turk vardi. 6 kisi oradaki askeri us hakkinda bilgi toplamak, harita falan cikartmaktan dolayi tutuklanmisti, biriside Turk'du diye okumustum. Yanlis hatirlamiyorsam, 33 yil hapis almisti.

Ben birinci olayın tam kanıtlanamadıgını okumuştum üstelik birinci olaydaki delilleri türkiyede prof.dr. sevil atasoy da değerlendirmişti gazetelerde bu konu vardı.

• ⭐⭐⭐

günaydın herkese ALLAH herkesin işini rastgetirsin emeklerini boşa çıkarmasın. defalarca yazıldı çizildi hatta konuşuldu ama ne hikmetse dönüp dolaşıp tekrar aynı noktaya zuhur ediyoruz sebebi hikmetini öğrenemesemde anlayamasamda acaba zevkmi alıyoruz yoksa yarayı kaşımak hoşumuzamı gidiyor anlamışta değilim... ister sınavla alsınlar isterse başka bir sistemle ne fark eder ? yani sen başvurunu yapmazdan önce yaşamıyormuydun ? ölümüydün neydin ? şu yerli yersiz korkularınızdan kurtulun artık. bu Ülke senin benim hepimizin ülkesi Türk insanına karamsarlık , dibe vurmuşluk , yada korku yakışmıyor dön bir bak mazine şanla şerefle dolu ( yoktan var etmek ALLAH,a mahsustur ) ama yoklukta bile pes etmemişler onları düşünün. her duyduğunuzu kafaya takmayın her söylenenede kulak asmayın. mayıs gelsin ondan sonra değişiyormu değişmiyormu hep birlikte görücez. siz şu an gündelik normal hayatınıza devam edin mayıs tan sonra belli olur her şey ve netlik kazanır....

• ⭐⭐⭐⭐

abi ben şuan kafayı sıyırmak üzereyim sinirden 😃 whatsup u kaldırdım biladerin no gözüküyor diye tekrar yükleyecem indirmiyor 21mb lik şeyi lanet telefon.

• ⭐⭐⭐

abi ben şuan kafayı sıyırmak üzereyim sinirden 😃 whatsup u kaldırdım biladerin no gözüküyor diye tekrar yükleyecem indirmiyor 21mb lik şeyi lanet telefon.

ben nelere kafa sıyırıyorum bir bilsen kardeşim 🙂 ya sabır diyecez yapacak bir şey yok belk buda bir imtihan yada sınavdır kimbilir

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ben nelere kafa sıyırıyorum bir bilsen kardeşim 🙂 ya sabır diyecez yapacak bir şey yok belk buda bir imtihan yada sınavdır kimbilir

asıl sıyırdıklarımı gayet iyi biliyon abi 😃 bence benimkiler seninkileri döver heuhueheu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |