Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @badman Ben o konuyu biraz şu olaya bağlıyorum şahsımca; bu çekilişe girenlerin çoğu zaten bir sekilde amerikayı görmüş insanlar oluyor ve bu sayede ilgi, heves ve merakla bu çekilişe girmiş oluyor.
    Amerikaya hiç gitmemiş ve hiçbir ilgisi olayan kişilerin başvuru oranı çok daha azdır bence.

• Peki toparlayacak olursak pasaportunda Avrupa, Amerika vizesi olanlara çıkma ihtimali daha yüksek ?

• Sayın @likable boyle bir sey yok.herkesin sansi esit.insanlar nedense surekli yeni komplo teorileri uretiyorlar.bazisi diyor evlilere daha cok bazisi diyor amerikaya gidenle bazisi diyor izmirde yasayanlar a universite okuyanlara daha cok cikiyor gibi.bence bunun nedeni bu durumdaki insanlar daha aydinlanmis insanlar ve biseylerin farkinda olan insanlar bu yuzden mevcut basvuruda daha cok yer kapladigi icin kazananlar arasindan bu insanlarin yuzdesi yuksek cikiyor.bence baska bir anlam aramak anlamsiz

• Bence de öyle birşey yok kesinlikle. Kendimden biliyorum çünkü😂. 2014 de başvurduğumda universite mezunuyum, 2 kanada öğrenci vizem, süresi 8 yıl kalmış abd b1/b2 vizem ve halihazırda avustralya da yasal olarak yaşıyordum. Ama 2015 mayıs 'ta açıklandı ve sonuç HAS NOT BEEN SELECTED 🤣🤣.
    Bakalım bu sefer ne olacak şu an bunlara süresi 4 yıl kalmış 5 yıllık kanada turist vizem eklendi ve halihazırda devam eden abd vizem var. Sonucu size bildireceğim😊. Yanı yok efendim avrupaya gittiydim amerikaya gittiydim boş onlar.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Peki toparlayacak olursak pasaportunda Avrupa, Amerika vizesi olanlara çıkma ihtimali daha yüksek ?

DV2012 yilindaki hatali cekilisten ve DV2019'a basvuru sirasinda yasanan aksakliklardan biliyoruz ki ABD bu cekilis icin sizin bahsettiginiz kadar zaman harcamiyor. O nedenle boyle teoriler uretmek cok gereksiz.

• @badman çok tesekkür ederim inan moral oldu bana...İnsallah gerceklik payıda olur...

• @crazycells bilgilendirme için çok tesekkürederim.

• ama green card bana çıktı demeninde ayrı bi havası var :))) akrabalar duyunca hmm üniversite mezunu olunca kaptılar tabi falan diyorlar ego tavan 😃 halbuki ingilizcem bile yok :)))))))

• Geçen dönem bir evli çift başvuru yapmış ve aynı dönemde ikisine birden çıkmış. Eğer doğru ise random atıyor bence.

• @hsndmn valla bilmiyorum işin içine amerika girince komplolar havada uçuşur hep 🙂

• Mutlaka görmüşsünüzdür. Adam bir süre bulunmuş amerikada😂 HAS NOT BEEN SELECTED.

• @vecihi Bu konu altında birisi yazmıştı sanırsam. Çevremde gc kazanan çok kişi gördüm. Arkadaş, müşteri vs. her birisi 3 yıl 4 yıl denemiş ve sonunda kazanmış kişilerdi.

• eşime çıktı gc ve kendisi amerikaya hiç gitmemiş birisi. ben ona kısaca ballı diyorum 😃 inşallah bu balı biz orada yeni hayat kurarken de devam eder 😃 😃

• İlk başvurduğumda mektup usulüydü gerisini siz düşünün 😂

• @damladav pes etmeyin yeter , inanın buradan daha huzurlu daha mutlu ve refah sahibi olacaksınız 🙂

• Bu ileti silindi!

• Şurada 1 hafta süre kaldı ve aklımı başka şeyler ile meşgul ettiğim için bu gün içinde 1-2 kez dışında gc aklıma bile gelmedi. Yaklaşık 1 haftadır bu tempodayım. Eskiden iş yerimde otururken 10dk da bir sigara içmeye çıkardım. Tabiri caizse şafak sıkıştırıyordu. 😃 Spor falan da aksamaya başlamıştı. Şu aralar hayatımda hemen hemen herşey yolunda gidiyor. Bu başvurumda 'has not been selected' olursa bundan sonra başvuru yaptıktan sonra 10 gün kalana kadar düşünmem bile. Çok kasmayın bence arkadaşlar. Birşeyin olacağı varsa oluyor. Su yolunda gider.

• Arkadaşlar play Store'dan Dv lottery smilator indirerek şansınızı deneyebilir heyecanınızı yatisirabilirsiniz. Ben denedim 2108 yılında çıktı GC 😁

• @yekta cansın kardeşim 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |