Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba 21 yaşın altındaki çocuğum için eşim greencard başrusunda bulundu işlemleri bitmek üzere ancak ben eşimden boşanmış durumdayım çocuğum üzerimden bende bazı haklara sahip olabilirmiyim yoksa onun abd vatandaşı olmasımı gerekli.

• @Endgap Anne ve babalar için amerikan vatandaşı olunması gerek diye biliyorum ama https://yesilkartforum.com/forum/topic/1403/ir5-vize-sureci-abd-vatandaslarinin-anne-ve-babasi bu konudan takip edebilirsiniz.

• Teşekkürler konuya baktım ancak abd vatandaşı olması grektiği yazıyor çocuğum abd vatandaşı olması için çok uzun yıllar lazım die biliyorum.

• @Endgap Konuyu incelediyseniz sorunuzu ordan sormak yerine neden yeni başlık açtınız?

Kaldı ki aynı soruyu mayıs ayında da sormuşsunuz ve Sayın @crazycells sorunuzun cevabını vermiş..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |