Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@asilelif ahahaha pembe cadı varmı yaa bilmiyorum valla bilseydim onu yazardım😂Ama malefiz angelina jolie daha ne diyim ben sana😌

• Form kadınlar matinesi gibi her bildirimde bakıyorum durum aynı...........

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar

• ⭐⭐⭐

@Bahadır-Kükrer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Form kadınlar matinesi gibi her bildirimde bakıyorum durum aynı...........

Tabi efendim siz erkekler yazmayınca forumda bize kalıyor bizde hemen kadınlar matinesine çeviriyoruz!!!!!!

• ⭐⭐

@bidünya özgürlükler ülkesine gitmek istiyoruz ya hepimiz ama insanların özgürce konuşmalarına izin vermiyoruz hemen müdahale ediyoruz

• ⭐⭐⭐

@asilelif aynen öyle neyse ya bişey yazmıcam zaten bu konu konuşuldu @crazycells gerekeni söyledi

• ⭐⭐⭐

selamunaleyküm cümleten günaydın hayırlı pazarlar...

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sana da ailenle çocuklarınla güzel bir pazar dilerim abi

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sana da ailenle çocuklarınla güzel bir pazar dilerim abi

teşekkürler kardeşim varol bilmukabele.

• Özgürlükle bence alakası yok. Çok güzel yararlı bi form sitesi hani bence sadece bi öneri olarak lütfen anlayın.. ( whatsapp grubu)

• Hayirli günler dilerim hepinize 🙂 hafta sonunuda bitirdiikk

• ⭐⭐

@HPX deme öyle yarın iş var 😟 bugünün keyfini sürecez daha

• ⭐⭐⭐

@Bahadır-Kükrer öneriniz için çok teşekkür ederim. Ben de size cinsiyetçi söylemlerde bulunmamanız için naçizane bir öneride bulunmak istiyorum. Bunu tartışma çıkarmak için yazmadım lütfen yanlış anlamayın. Sadece bir öneri teşekkürler iyi günler.

• @bidünya saygılar...

• ⭐⭐⭐

Bekleme odasında en çok yazanlardan biri olarak Mayıs'a kadar direkt bana bir şey sorulmadığında ya da söylemediğinde yazmayı düşünmüyorum. Çünkü ben kimse kırılmasın diye gerçek hayatta da yazı dilinde de kelimelerimi seçerek kullanmaya çalışırım. Ama bazen öyle bir şey söyleniyor ki cevap vermek durumunda kalıyorum ve gerçekten kimseyle polemiğe girmek istemiyorum.

Bekleme odasında geyik yapılması sohbet edilmesi vs. bu duumlardan rahatsız olan insanlar var bu konu iki üç günde bir dile getiriliyor demekki bizde sorun var arkadaşlar. Demekki forum böyle bir şey değil biz çok yanlış anlamışız ya da öğrenememişiz. Verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü kendi adıma özür diliyorum. Herkese iyi forumlar.

• @asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX deme öyle yarın iş var 😟 bugünün keyfini sürecez daha

Bende simdi 2,5 hafta tatil var 🤗 noel tatili

• ........

• İyi pazarlar dilerim 🌸
    Mayısta bahar var 🌸

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bekleme odasında en çok yazanlardan biri olarak Mayıs'a kadar direkt bana bir şey sorulmadığında ya da söylemediğinde yazmayı düşünmüyorum. Çünkü ben kimse kırılmasın diye gerçek hayatta da yazı dilinde de kelimelerimi seçerek kullanmaya çalışırım. Ama bazen öyle bir şey söyleniyor ki cevap vermek durumunda kalıyorum ve gerçekten kimseyle polemiğe girmek istemiyorum.

Bekleme odasında geyik yapılması sohbet edilmesi vs. bu duumlardan rahatsız olan insanlar var bu konu iki üç günde bir dile getiriliyor demekki bizde sorun var arkadaşlar. Demekki forum böyle bir şey değil biz çok yanlış anlamışız ya da öğrenememişiz. Verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü kendi adıma özür diliyorum. Herkese iyi forumlar.

Ablacigim milletin dedigini takma sen 🤗 sag kulagindan girdin sol kulagindan ciksin 🤗 adi üstünde bekleme odasi, kim ne yazmak isterse saygi ve kuralar icinde yazabilir. Kimseyede rahatsiz verilmiyor. Ne güzel bi konu buluyoruz ve yazisiyoruz. Konusa konusa, paylasa paylasa zaman geciyor ablacigim.

• ⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |