Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana hepimiz o haberi bekliyoruz sabırla.

• @Muhtaradana inşallah herkesin gönlüne göre olur. sabırsızlıkla bekliyoruz 45+ binler olarak 🙂 çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jermainlenscemil, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells çok teşekkür ederim. KCC adresine mail atıyorum ancak otomatik cevap dışında bir geri dönüş gerçekleşmiyor. documents adresine de belgelerimi ilettiğimde evli değildim şahsi bekar halimle belgelerimi iletmiştim.
    Ayrıca, https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx şu adresten kendi dosyamın olduğu bölüme add applicationdan eş veya çocuk durumu seçebiliyorum. KCC den bir onay gelmeden bu işlemi yapmalı mıyım ? çok kararsıızım 😞

Evet, tus aciksa yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells çok teşekkür ederim. KCC adresine mail atıyorum ancak otomatik cevap dışında bir geri dönüş gerçekleşmiyor. documents adresine de belgelerimi ilettiğimde evli değildim şahsi bekar halimle belgelerimi iletmiştim.
    Ayrıca, https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx şu adresten kendi dosyamın olduğu bölüme add applicationdan eş veya çocuk durumu seçebiliyorum. KCC den bir onay gelmeden bu işlemi yapmalı mıyım ? çok kararsıızım 😞

Acaba konsolosluk dosyayı açıyor ama açtık diye mail göndermemiş olabilirler mi?

• @Muhtaradana tuh yorumunuzu simdi gordum ya. Subat ayina nasil alamıyoruz uzun sürdüğü icin mi yoksa illa ki current olunan aya mi yetismemiz gerekirdi? Subatta alamiyorsak daha sonrasına peki alabiliyor muyuz? Ben bugun gonderdim evraklari.

• @Hosko inşallah alırsınız ama şimdiye kadar izlenen sıralamada, numaranızın aktif olduğu aydan bir önceki ayın son gününe kadar evrak onayı almışsanız, case numaranızın aktif olduğu ayın sonunda mülakat tarihinin habercisi olan emaili alırsınız

Yani sizin şubat ayına mülakat tarihi alabilmeniz için Kasım ayının son gününe kadar belki biraz daha arttırırsak en azından 5 aralığa kadar evraklarınıza onay almanız lazımdı

Üzülmeyin bu ay sonu mülakatı haber veren e-maili muhtemelen almazsınız ama ocak sonu bu emaili alır mart ayı dada mülakata girersiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Acaba konsolosluk dosyayı açıyor ama açtık diye mail göndermemiş olabilirler mi?

olabilir, o kisim acik da olabilir. Ama yine de kendi formunu degistirmek icin acmalari gerekecek.

• @Muhtaradana ben illa ocak illa subatta giriyim demiyorum da. Basvurdugum ajans cok gönülsüz çıkınca kendim arastirmaya basladim iyi ki de oyle olmuş. 7aylik ve 2yasinda 2 cocugum var aslinda ne kadar geç girsem o kadar iyi tabi 🙂 ama tabi vize alabilme şansımız azaliyor dimi oyle

• @Hosko anladım bazı danışman firmalar gerçekten işleri çok zorlaştırıyor yada güncel olmayan bilgilerle işlem yapıyor size tavsiyem
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688

Başlığındaki tüm iletileri gözden geçirmeniz,danışman firmanın yaptığı muhtemel eksik ve yanlışları düzeltme fırsatınız olur bu sayede

Eğer Amerika'daki göçmenlik konusunu ciddiye alıyorsanız yeşilkartforum da sizi ilgilendiren tüm eski ve yeni yazıları, başlıkları takip edip okumanız çok yararınıza olacaktır

Forum sadece vize sürecinde değil Amerika'da ki yaşamınızda başarılı olmanızada karşılıksız yardımcı oluyor, bol şans

• merhabalar, evrak maili attım ancan onay maili alamadım bende, hangi mail adresine atıyoruz yardımcı olabilir mi bilen bir arkadaşımız? şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ece123 numaran kaçtı eğer 15k altında değilse bu maili bekleme şimdi gelmez

• @ayvalik10 50 k

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ece123 ağustos eylüle kadar tüm numaralar current olmazsa bu aya kadar mail gelmesini bekleyeceksin. Yani hemen değil current okunca felecek mail. Stres yapıp moral bozma gelmedi diye

• @ayvalik10 çok teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar benim bir kaç sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim

1. Sıra numaram 37 bin kusuratli işlemi devam ettirmeme gerek varmı?
    2. Kentucky belge talebinde bulununca diploma ve ya okulla ilgili her hangi bir evrak istememiş sadece doğum belgesi, askerlik, evlilik, pasport, adli sicil belgesi gibi belegeleri istemiş, dedikleri evrakları gönderdim ama diploma falan göndermedim sizce onları da göndermeme gerek varmıdır?
      Şimdiden teşekkürler

• @Seferoğlu

1. Tabiki var, siz süreci forumdan takip etmeye devam edin
    2. İstenen evrakları göndermişsiniz, eğer aşağıdaki linkte açıklandığı gibi istenen evrakları temin edip isimlendirmesini yaparak göndermişeniz ve Automatic reply emailini aldıysanız şu anda sadece evraklarınızın onay almasını (congratulations Records indicate emaili gelecek) ve bundan sonrada her ayın 15 inden sonra yayınlanan bültende case numaranızın aktif olmasını bekleyeceksiniz ⬇⬇⬇

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688

Diploma yada mezuniyet belgesi evraklar mülakatta sizden istenecek, yukarıdaki linkte bu konuyu da inceleyebilirsiniz

Güncel yayınlanan bültenleri takip etmek için ilgili forum başlığını takip edebilirsiniz ⬇⬇⬇

🇺🇸 Vize Bulteni - Aktif(Current) Olan ve Mulakat Tarihi Verilecek Dosya(Case) Numaralari https://yesilkartforum.com/forum/post/16137

• @Muhtaradana Yardımınız için teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhabalar. Ben evraklarımı mail gönderdim herşeye uygun olarak ama halen bana eksik evrak diyorlar. Acaba evli olduğum için eşimin de mi evraklarını istiyorlar.
    Yurt dışındayım eşimde türkiyede bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dursun, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Arkadaşlar merhabalar. Ben evraklarımı mail gönderdim herşeye uygun olarak ama halen bana eksik evrak diyorlar. Acaba evli olduğum için eşimin de mi evraklarını istiyorlar.
    Yurt dışındayım eşimde türkiyede bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

evet, vize alacak herkes icin gondermelisiniz belgeleri.

• @crazycells öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.
    Ben yurt dışında olduğum için ingilizce çevirip göndertiyorum ve bulunduğum ülkede mülakata kısmet olursa gireceğim ama eşim türkiyede gireçek:
    1.belgeleri türkçe mı olması lazım?
    2. Benim evraklar ile mı göndermem mı gerekiyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |