Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz evet en sağlıklı yöntem ve forumda tavsiye edilen, sağlık raporsuz mülakata katılmak,mülakata gitmeden önce DV2020 Mülakat deneyimlerini bir daha gözden geçirin isterseniz
    Son olarak evliğinizi kanıtlayacak tüm belgeleri eşinizle olan wp görüşme çıktıları, düğün, nişan fotoğrafları vb.. kanıtlayıcı tüm belgeleri mülakata götürmeyi unutmayın, bol şans

• @Muhtaradana Teşekkürler dostum:)

• Gerekli evraklarda adli sicil kaydi ve vukuatli nufus kayıt var da bebeğe adli sicil kaydi oluyor mu acaba:)

• Herkese Merhaba,

Biz de 2020 talihlisiyiz, KCC den evrak isteğine karşılık, evraklarımızı gönderdik, ve otomatik bir cevap aldık, bazı arkadaşlar imzalarında aldıkları otomatik cevabı KCC evrak onayı olarak algılıyorlar ( Başta ben de öyle düşünmüştüm). 3-6 hafta içinde cevap alamazsanız haber edin maili evrak onayı yerine geçmiyor anladığım kadarıyla.. Numaramız 45XXX sanırım case no'lar current olana kadar bekleyeceğiz.

İmzamı güncelledim, listeye kaydımı yaptım. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum, umarım hepimiz istediğimiz sonuçlarla karşılaşırız. Sayın @crazycells bu sene ki bu yüksek case no'lar ile ilgili bir sonuca ulaşabildiniz mi merak ediyorum, şansımız var mı acaba ? Size de emekleriniz için çok teşekkürler !

• @amanintouchable
    Hayır, bebek için pasaport ve anne veya babanın vukuatlı nüfus kayıt örneğinin bir kopyasını dosyasına eklemeniz yeterli, bu kopyanın dosya ismini bebeğin isim ve soyismine göre adlandırıyoruz

• Evrak onay mail ı alan son numara nedir? Bilgisi olan var mı?

• @cato, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Evrak onay mail ı alan son numara nedir? Bilgisi olan var mı?

139xx

• @Aristoi teşekkürler cevap için

• Merhaba,
    Evraklarimi 28 ekim itibariyle gonderdim ancak herhangi bir donus alamadim. 28 ekim tarihinden sonra da bir evlilik gerceklestirdim. Bu durumu yasayan arkadaslar bu surecte ne yaptilar yardim edebilirler mi? Kccstate gov a mail atiyorum ancak tatmin edici bir cevap alamiyorum ve gunler sonra donuyorlar.
    Gercekten cok sikistim:(

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jermainlenscemil, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhaba,
    Evraklarimi 28 ekim itibariyle gonderdim ancak herhangi bir donus alamadim. 28 ekim tarihinden sonra da bir evlilik gerceklestirdim. Bu durumu yasayan arkadaslar bu surecte ne yaptilar yardim edebilirler mi? Kccstate gov a mail atiyorum ancak tatmin edici bir cevap alamiyorum ve gunler sonra donuyorlar.
    Gercekten cok sikistim:(

KCC'ye email gonderip, esiniz icin yeni bir form olusturmalisiniz ve kendi formunuzu guncellemek icin actirmalisiniz.

• @Muhtaradana teşekkür ederim linki kopyaladım takip edeceğim. şu an avrupa 10,300 lerde gözüküyor. sanırım 13.000 ocak ayında gelir 🙂 sizin bu süreç hakkında bilgi ve tecrübeniz nereden geliyor? sürekli araştırıyor musunuz? yoksa green card alıp abd gittiniz mi? ben pc bakacak vakit bulamıyorum 🙂

• @crazycells çok teşekkür ederim. KCC adresine mail atıyorum ancak otomatik cevap dışında bir geri dönüş gerçekleşmiyor. documents adresine de belgelerimi ilettiğimde evli değildim şahsi bekar halimle belgelerimi iletmiştim.
    Ayrıca, https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx şu adresten kendi dosyamın olduğu bölüme add applicationdan eş veya çocuk durumu seçebiliyorum. KCC den bir onay gelmeden bu işlemi yapmalı mıyım ? çok kararsıızım 😞

• @Muhtaradana ocak vize Avrupa için 14.000 diye açıklanmış 🙂 13. binlerdeyim ben. mail bekleyeceğim heyecanla

• @hope34 sadece forumdaki ilgili başlıklardaki güncel ve eski tecrübeleri okumak yeterli oluyor,dikkatinizden kaçtı sanırım imzamda tüm bilgilerim yazıyor

• @hope34 tebrik ederim,hayırlı olsun ay sonu gibi mülakat tarihinin habercisi olan emaili alırsınız

• @Muhtaradana yeni açıklanan numaralar ile ilgili ne düşünüyorsunuz ? sizce bize sıra yeter mi ?

• ⭐⭐⭐

Hocam bütün samimiyetimle söylemek isterim haftada en az 2 defa konsolosluğun önünden çekiyorum. Her geçtiğimde de kazanan ve çekilişe katılan formdaşlarımızın tamamına dua etmeye çalışıyorum 🙏 herşey gönlünüzce olsun.

• Arkadaşlar merhaba, 6 Ocak'ta mülakatımız var ve eşim için de DS doldurmam gerekiyor fakat hiçbir şekilde konsolosluk maillerime cevap vermiyor ve telefonları da açmıyorlar. DS için iletişim kurmanın başka bir yolu var mıdır?

• @hudaverdi007 bence ilerleyişi çok güzel gidiyor, aslında eski süreçlerle kıyaslama doğru değil ama, motivasyonumuzu kaybetmemek adına sayın @serciyilmaz ın hazırladığı, 2012 yılından günümüze yayınlanan bültenler ve ay başına düşen ortalamalarının olduğu tabloyu incelediğimizde⬇20191219_131021.jpglink⬇
    https://yesilkartforum.com/forum/post/109091

2012 ve 2015 yılları hariç ocak bültenlerinde bu kadar yüksek artış yok maşallah
    Dv 2012 nin ilerleyişi belkide dv 2020 nin muhtemel ilerleyişi olacak

• ⭐⭐⭐

@Muhammed-Eyüp-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Arkadaşlar merhaba, 6 Ocak'ta mülakatımız var ve eşim için de DS doldurmam gerekiyor fakat hiçbir şekilde konsolosluk maillerime cevap vermiyor ve telefonları da açmıyorlar. DS için iletişim kurmanın başka bir yolu var mıdır?

Telefon ile görüşmek için aradığınızda direk 0’a basın bu şekilde bağlanabilirsiniz.
    Ama telefonla görüşüpte işlerini halledebilen daha göremedim ben. Önceden hızlı bir şekilde dönüş sağlıyorlardı maillere ama ne hikmetse bu aralar çok geç cevap veriyorlar.
    Siz iletişime geçerken hangi adresi kullanıyorsunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |