Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Selamunaleyküm günaydın mutlu huzurlu güzel bir gün dilerim. tüm çalışanlara ALLAH kolaylık versin

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 hoşgeldiniz şansınız bol olsun🍀

• ⭐⭐⭐

Günaydın arkadaşlar

• Günaydın forumdaşlar.gününüz güzel geçsin ...

• Selamun aleyküm hayirli sabahlar..calisanlara kolay gelsin ve @Oktay-İbiş abime allahim bol kazanc nasip eyler insallah..

• ⭐⭐⭐

@asilelif Beyhancım herkes anlatmış sen anlatmadın yoksa ben mi kaçırdım😀

• Hergün storylerde oradaki kütüphanelerin güzelliğini (çocuklar için olan kısmını özellikle kastediyorum, şimdi kimse çıkıp bozdo do çok gozol kotophonolor vor gotsonozo bıdı bıdı laf etmesin diye yine notumu düşeyim😎) gördükçe bana şunu yaptıracaklar en sonunda, alıcam iki bıdığımı da gidicem sınır kapılarına dayanıcam, o kütüphanelerin çocuk bölümlerinden yararlanmak insanlık nâmına bütün dünya çocuklarının hakkı, benim iki kuzumun günahı ne Allah aşkına, bi çekilin önümden bak Allah adı verdim dicem 😂😂 gerçi bu son cümleyi söyleyince pek olumlu etkisi olmaz ama olsun ben her türlü denerim şansımı 😎

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hergün storylerde oradaki kütüphanelerin güzelliğini (çocuklar için olan kısmını özellikle kastediyorum, şimdi kimse çıkıp bozdo do çok gozol kotophonolor vor gotsonozo bıdı bıdı laf etmesin diye yine notumu düşeyim😎) gördükçe bana şunu yaptıracaklar en sonunda, alıcam iki bıdığımı da gidicem sınır kapılarına dayanıcam, o kütüphanelerin çocuk bölümlerinden yararlanmak insanlık nâmına bütün dünya çocuklarının hakkı, benim iki kuzumun günahı ne Allah aşkına, bi çekilin önümden bak Allah adı verdim dicem 😂😂 gerçi bu son cümleyi söyleyince pek olumlu etkisi olmaz ama olsun ben her türlü denerim şansımı 😎

Yaaa kütüphaneler en sevdiğim😍evet bizim kütüphanelerimiz de var ben zaten gidiyorum ama oradaki kütüphanelerde hem yetişkinler hem çocuklar için ne etkinlikler var🤩🤩🤩

• ⭐⭐

Vallahi böyle işten okuldaki eğitim sisteminden akrabalardan bunalımlarımın nirvanasını yaşadığım bir gün nerden gördüm hatırlamıyorum ama birden önümde amerika yazisi belirdi çıksa o dakika gidecek durumdaydım tamam dedim ben buna basvurcam veeeeeee beklemeye devam gecen seneden beri 🤣

• ⭐⭐⭐

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Selamun aleyküm hayirli sabahlar..calisanlara kolay gelsin ve @Oktay-İbiş abime allahim bol kazanc nasip eyler insallah..

amin ALLAH razı olsun kardeşim bilmukabele.

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Vallahi böyle işten okuldaki eğitim sisteminden akrabalardan bunalımlarımın nirvanasını yaşadığım bir gün nerden gördüm hatırlamıyorum ama birden önümde amerika yazisi belirdi çıksa o dakika gidecek durumdaydım tamam dedim ben buna basvurcam veeeeeee beklemeye devam gecen seneden beri 🤣

Çok hızlı olmuş😂

• ⭐⭐⭐

evet ömrümüzden bir sene daha kanatlanıp gidiyor yaş kemale erince çocukluğun gençliğin geçmişin geliyor aklına işte tam bu noktada hayır ben hala büyümedim ben o haşarı yaramaz deli dolu çocuğum desede nafile... saç ve sakala düşen beyazlar her ne kadar görmek istesemesede aynada yüzüne gerçekleri vuruyor 🙂 yaşlanmadım o pisikoloji ilede yazmıyorum ama yaş ilerliyor önce bebek sonrasında çocuk , ardından , delikanlı peşine adamlık ve baba güzellemesi ile ya kardeşim ben hangi ara büyüyüp bu saydığın şeyleri aldım birer birer demene fırsat bırakmıyor zaman ve çok hızlı akıp gidiyor. dede olmaya hazır değilim desemde zaman sana kabullendiricek Oktay efendi sesini çıkarma otur 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş dur gari daha çoook var😂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş oktay dede diyecek bak bak :)) çok da uzak değil şimdiden yazdığına göre amerikada torun gezdirin artık parklarda

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş dur gari daha çoook var😂

40 ına geleni 50 sine geldiğinde elinde çiçekle karşılamıyorki 🙂 çelenk demiyorum ki o başka bir boyut 🙂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş oktay dede diyecek bak bak :)) çok da uzak değil şimdiden yazdığına göre amerikada torun gezdirin artık parklarda

bizi bebeklikten babalığa sürükleyen hayat dede,de yapar vezirde 🙂 artık amerikadamı gezdiricez yoksa başka bir yerdemi ALLAH bilir ama dedeliğe şu an hazır değilim 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş bence de hazır olma zaten daha uzun zaman var amerikada barbekü partilerimizi düşün :)))

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş bence de hazır olma zaten daha uzun zaman var amerikada barbekü partilerimizi düşün :)))

barbekü mangal ALLAH,ın emri zaten 🙂 etsiz olmaz sloganımız bu et önemli ama dediğim gibi kızgın teryağını üzerine dökücez yoksa o et et olarak önemsiz ve yavan olur 🙂

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hergün storylerde oradaki kütüphanelerin güzelliğini (çocuklar için olan kısmını özellikle kastediyorum, şimdi kimse çıkıp bozdo do çok gozol kotophonolor vor gotsonozo bıdı bıdı laf etmesin diye yine notumu düşeyim😎) gördükçe bana şunu yaptıracaklar en sonunda, alıcam iki bıdığımı da gidicem sınır kapılarına dayanıcam, o kütüphanelerin çocuk bölümlerinden yararlanmak insanlık nâmına bütün dünya çocuklarının hakkı, benim iki kuzumun günahı ne Allah aşkına, bi çekilin önümden bak Allah adı verdim dicem 😂😂 gerçi bu son cümleyi söyleyince pek olumlu etkisi olmaz ama olsun ben her türlü denerim şansımı 😎

Ayşegül tatlım kaç yaşında senin bıdıklar 😁 Beraber götürelim 2 de bende var nasılsa 😁

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş o mangal yapılacak ben inanıyorum 😁😁😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |