DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Buralar bugün baya bir sessiz kalmış

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn @asilelif bugün yoktu yaa merak ederim dedi bizde hiç yazmadık😅😅😅

• ⭐⭐⭐

@Hyller iyi geceler 🙋🏻♀

• ⭐⭐⭐

@bolatmali Antalyayı bende çok severim bir yıl kadar kalma şansım olmuştu. Hem küçük hem de büyük bir şehir gibi ama daha düzenli doğa deniz şehir köy yayla her şey var aynı zamanda gelişmiş. Bir yerde olmasını isteyebileceğim her şeye sahip. Hatta yaşlanınca yine buraya dönelim demiştim eşime🤗

• ⭐⭐

@bidünya çok iyisiniz yaaaa bu arada ne öğrendim temizlik yaparken en nankör iş ev işi 🤣🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Buralar bugün baya bir sessiz kalmış

Haftasonu çocukların kursu, ev Di ödevdi derken koşturmaca geçiyor. Hafta içi yapamadıklarımızı telafi nasıl akşam oluyor anlamıyorum. Koca yığın ütü beni bekliyor ama hiç gücüm yok. Kadın olmak çok zor ama ya 😞

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bolatmali Antalyayı bende çok severim bir yıl kadar kalma şansım olmuştu. Hem küçük hem de büyük bir şehir gibi ama daha düzenli doğa deniz şehir köy yayla her şey var aynı zamanda gelişmiş. Bir yerde olmasını isteyebileceğim her şeye sahip. Hatta yaşlanınca yine buraya dönelim demiştim eşime🤗

Ben de Amrikadan önce Antalya ya göçmek istiyordum 🙈

• ⭐⭐

@Hyller ben dışarı işini eşime verdim çocukları da ona sattım ama daha işin bitmedi ütü var mutfak var yarına gücüm kalırsa da pazartesinin yemeği ile dolaba yaprak sarması yapıp koymam lazım hazır yemek niyetine 😟😟🤣

• ⭐⭐⭐

@Hyller kısmet artık yaz tatiline gelirsiniz☺

• ⭐⭐⭐

@asilelif nankörki ne nankör bir de yemek işi 40 saat uğraşıyorsun 5 dakkada yiyip kalkıyolar bugün dedim yavaş olun sindire sindire yiceksiniz bundan sonra🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@asilelif en iyisini yapmışsın ayak altında dolanan olmadımı daha hızlı yürüyo işler😅

• ⭐⭐

@bidünya az yesinler az 🤣🤣🤣🤣

• ⭐⭐

@bidünya aynen öyle yoksa sen bir taraftan topluyorsun onlar bir taraftan dağıtıyor

• ⭐⭐⭐

@asilelif iki ergen ikide yetişkin kimse az yemiyo malesef🤣çocuklar küçükken iyiymiş

• ⭐⭐⭐

@asilelif üst komşum uğradı bugün o da yarın yaprak saracakmış yardıma çağırdı. Yakın olsak sana da yardım ederdim😀

• ⭐⭐

@bidünya Ay keşke ne güzel olurdu bende inşallah yarın halledebilirsem dolaba atmak için en uzun yapılan ve en kısa sürede biten yemek çerez gibi yiyorlar

• ⭐⭐⭐

@asilelif 😂😂😂Evet çerez

• bende uzun bir aradan sonra tekrar bu sene başvurdum , bu sene kazanma ihtimali yuksekmidir sizce??

• @yucelm8 şans hocam en 100 bin topun döndüğünü düşünün 3-4 bin tanesi düşecek yani seçilecek beklemekten ve görmekten başka bişey yok.

• ⭐⭐⭐

@yucelm8, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bende uzun bir aradan sonra tekrar bu sene başvurdum , bu sene kazanma ihtimali yuksekmidir sizce??

Hayırlısı olsun bol şanslar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |