Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Selamun aleyküm cümleten günaydın sabah şerifleriniz hayr ola şerler def ola. dertlilere deva hastalara şifa versin hanelerimiz huzur işlerimiz bereketli ola ALLAH Milletimizin yar ve yardımcısı olsun.

• ⭐⭐⭐

Günaydın herkese iyi haftalar arkadaşlar.

• Günaydın, hayırlı sabahlar arkadaşlar ✋

• ⭐⭐⭐

Memlekette isminin önüne müdür , müdür yardımcısı , başkan gibi tanımlamalar gelince kendini bir şeymi zannediyor ? ölümsüz mü oluyorsun ? nedir bu atanmışlarla , seçilmişlerin sonradan görmelikleri insanlara tepeden bakmaları , kendini üstün görmeleri sende benim gibi ölümlüsün farkın ne ? 2 metre kefenle bir kaç kürek toprak atacaklar üstüne.

• ⭐⭐⭐

Günaydın cümleten 🙋♀

• ⭐⭐

günaydın herkese

• ⭐⭐

Herkese günaydın hayırlı sabahlar bol kazançlar hayırlı mesailer sağlık lı sıhhatli bol gülücüklü haftanız olsun inşallah

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş valiyemi sinir olsun sende abi🤦🏻♀

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş valiyemi sinir olsun sende abi🤦🏻♀

kardeşim sadece vali olsa keşke bu serzeniş genel , yorumumda genel insanlara bir yetki yada sorumluluk verilince kimlik bunalımı yaşıyorlar olduklarından daha farklı zannediyorlar örnek olucakların köstek oldukları güçlünün güçsüzü ezmeye çalıştığı zenginin fakirin sırtına binip fakirin elindeki bir lokma ekmeğide aldığı bir dönemde yaşıyoruz. ALLAH sonumuzu hayr eylesin.

• Herkese günaydın. Uzaktan izlediğim forumumuza yeni üye oldum. DV'ye üçüncü katılışım. Son derece faydalı bilgiler görüyorum. Giden ve gidecek arkadaşların engin tecrübelerine her zaman ihtiyaç vardır. Hikaye tadında okuyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş amin abi amin

• ⭐⭐

sabah radyoda duydum vali işi ne iş ?

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

sabah radyoda duydum vali işi ne iş ?

Vali Olmuşsun Fakat Adam Olamamışsın
    Çok eskiden bir adamın, haylaz ve yaramaz bir oğlu varmış. Adam, çocuğunun her yaramazlığı sonunda; ''Oğlum sen adam olamazsın!'' dermiş.

Babasının bu sözü oğlunun çok zoruna gidermiş ve üzülürmüş. Aralarında çıkan bir tartışmadan sonra, bizim haylaz oğlan babasına saygısızlık yapmış. Ve almış başını İstanbul'a gitmiş. Çalışıp, çabalamış. Çeşitli okulları bitirip, bir sürü imtihana girmiş. Sonunda kendi şehrine vali olmuş.

Daha koltuğuna oturur oturmaz; ''Gidin, filan köyde şu isimde biri var, çabuk onu huzuruma getirin.'' diye emir vermiş.

Valinin adamları gidip, söylenen köydeki ihtiyar Ahmet efendiyi bulmuşlar. ''Seni Vali huzuruna çağırıyor.'' diyerek, adamı apar topar valinin karşısına çıkarmışlar. Koltuğuna iyice yaslanıp sigarasını tüttüren vali, yani bizim haylaz oğlan sormuş;

• ''Ben kimim? Beni tanıdın mı?''

Yaşlı adam büyük bir korku içinde imiş. Oğlunu tanıyamamış.

• ''Siz vali efendimizsiniz.'' demiş.

Vali, intikamını almış olmanın gururu içinde,

• ''Ben senin oğlunum!'' demiş. ''Hani sen bana iki sözünün birinde, adam olamazsın, derdin. Bak işte adam oldum, hatta vali bile oldum.''

Adamcağız meseleyi hemen anlamış;

• ''Beni ayağına bunu söylemek için mi çağırdın? Ben sana vali olamazsın değil, adam olamazsın demiştim. Yaşlı insanları ayağına çağırmakla ve onların yanında saygısızca sigara içmekle, insanları küçük görmekle adam olamayacağını gösterdin.''
  • ⭐⭐⭐

@haymatlos_ öğretmenler günü için kürsüde konuşma yapan Konya valisi, bir öğretmeni
    Sen öğretmenmisin birader düzgün otur diye güzelce paylamış onca insanın ve kameraların önünde🤬

• ⭐⭐

şimdi okudum utanıyorum bunlardan zaten bu şehre adam gibi birini gönderemezler de sonra da öğretmen sandıydım demiş karşısındaki insan sonuçta ama onu düşünecek insan nerede

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

şimdi okudum utanıyorum bunlardan zaten bu şehre adam gibi birini gönderemezler de sonra da öğretmen sandıydım demiş karşısındaki insan sonuçta ama onu düşünecek insan nerede

bu durumlara getirenler bundan sorumlu olanlar utanmıyorsa sen hiç utanma...

• @bidünya bende izledim şimdi yemin ederim ben utandım ama @Oktay-İbiş abinin dediği gibi isminin önüne bir ünvan gelince insanlarda utanmada kalmıyor galiba

• valinin sucu yok öyle konuşup sonra şak şak alkışlayanlar olduktan sonra böyle olaylar hiç bitmez.

• ⭐⭐

mecbur alkışlayacaklar makam ve particilik mevzuu

• @birumut zaten onlara ayrı bir ayar oldum alkislayanlarda öğretmen nerde sınıfa girince öğretmen yer vermesine rağmen öğretmeni oturtup ayakta dersi dinleyen Mustafa Kemal Atatürk nerde karşısındaki insanı o kadar insanın içinde rencide eden vali

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |