Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hyller illaki yapan olur ama benimki hayatta çalışmaz 😂😂

• @Hasan-HASAR başlangıç için mümkün 😉

• @Nothing-Man dediklerinize harfi harfine katılıyorum

• @Oktay-İbiş abi çıkarsa hani ilk etapta tek gidecektin ya bende öyle yapıcam dedim hatırlarsan..aynı anda çıktı diyelim beraber gidelim ok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hyller dediklerinizin tamamı var zaten yeni bir konu açmanıza gerek yok

google homesnacks yazıp hangi eyalet istiyorsan onuı yaz arattır ozaman bir dünya bilgi çıkacak yukarıda ki videolarda eyalet video anlatımı

amerikadayasamak.com yazı hali var sonra çıkarsa da haber verin excel tablosunu gönderirim yapılacaklar listesi olarak

• @Muhtaradana Bu dileklerimiz ilk olarak siz gidenler için.Umarım gönlünüz gibi olur orada hayat.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller dediklerinizin tamamı var zaten yeni bir konu açmanıza gerek yok

google homesnacks yazıp hangi eyalet istiyorsan onuı yaz arattır ozaman bir dünya bilgi çıkacak yukarıda ki videolarda eyalet video anlatımı

amerikadayasamak.com yazı hali var sonra çıkarsa da haber verin excel tablosunu gönderirim yapılacaklar listesi olarak

Evet bu kanaldan izledim biraz 🙏 ne kıymetli yönlendirmeler teşekkür ederiz. Excell tablosunu çok merak ettim ama valla billa 🙈

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş abi çıkarsa hani ilk etapta tek gidecektin ya bende öyle yapıcam dedim hatırlarsan..aynı anda çıktı diyelim beraber gidelim ok 🙂

olur kardeşim ama benim planım şu şekilde mesleğim gereği 1 yada 2 sene Tırda çalışıcam bu sayede ev barınma gibi sorunum olmayacak. evi aldıktan sonra aileyi getirmeyi düşünüyorum geçmiş konulardada bahsettiğim gibi çok detaycı olduğum için bu konularda gereğinden fazla hassas davranıyorum. tavsiyem en azından bir yada daha fazla meslek edinmeye çalışmanız mesela tır şoförlüğü tecrübe edinme olabilir yada iş makinası operatörlüğü veya eliniz hangi işe yatkınsa o iş olabilir ama muhakkak suretle 1 den fazla iş tecrübesi seçeneği olması lazım.

• @Oktay-İbiş birlikte gitme konusu sadece latife abicim 🙂 ben ankarada kendi işimi yapıyorum ama dediğiniz gibi oraya yatkın ne iş yapabilirim onu düşünüyorum bende bu aralar..sonrada amaaann sanki çıktı da hiç alakan olmayan bir işe bulaşacaksın diyorum..aslında biz bu kadar istiyorken bu macerayı çıkmaması için hiçbir sebep yok..birşeyi ne kadar çok istersen olurmuş..sonuna kadar gideceğiz bu yolda 🙂

• ⭐⭐⭐

@Mrfirat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller illaki yapan olur ama benimki hayatta çalışmaz 😂😂

Ben çok istiyorum 🙈 arabayı çok seviyorum bir bayan olarak inşallah diyelim 🙏

• ⭐⭐⭐⭐

valla imzamda olduğu gibi ilk Cape Coral ve çevresini düşünüyorum ama bu green card öncesinde bile hep Boston da olmayı istemiştim 😃 ama soğuk korkutuyor daha önce hiç kar gören bir memlekette kışı geçirmedim 😃 yapabilir miyim yapamaz mıyım hiç bilmiyorum ayrıca mesleğim içinde çok iyi bir şehir bakalım önümüze ne çıkacak 😃

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş birlikte gitme konusu sadece latife abicim 🙂 ben ankarada kendi işimi yapıyorum ama dediğiniz gibi oraya yatkın ne iş yapabilirim onu düşünüyorum bende bu aralar..sonrada amaaann sanki çıktı da hiç alakan olmayan bir işe bulaşacaksın diyorum..aslında biz bu kadar istiyorken bu macerayı çıkmaması için hiçbir sebep yok..birşeyi ne kadar çok istersen olurmuş..sonuna kadar gideceğiz bu yolda 🙂

kardeşim beraber de gideriz o konuda behis yok 🙂 ama söylemek istediğim evli olduğumuz için özgülüğümüz bu anlamda kısıtlı kalıyor açıkcası. ama iş konusunda dediğim gibi seçeneklerimizin çok olması ize bir + dır.

• @Hyller Dediğim gibi çok seviyorum soğuğu 😃 Zaten yazlıklarım kışlıklarım montlarım vs zar zor orta boylu bir dolabı kaplıyor ya da kaplamıyor minimalist bir insanım giysi konusunda 😃 Gri havaları çok sevmişimdir nedense, bazen gökyüzü yere dokunacak gibi oluyor hava geriliyor geriliyor bayılıyorum öyle havalara 😃 Farkettim ki ben de hep öyle havası olan yerlere yönelmeye çalışıyorum 😁

• ⭐⭐⭐

çıkar çıkmaz gc onu bilemeyiz ama çıkarsada en azından plan programımız var. geçen bir yere iş başvuru yapmıştım linkedin üzerinden şartlar felan buraya göre çok çok iyinin üstünde. bazen bende düşünüyorum yaparmıyım uyum sağlayabilirmiyim tökezlermiyim diye olabilirde olmayabilirde diyorum ve ilk başta bir kültür şoku yaşayacağımız pekala bir gerçek. evli olmasam yada çocuklarım olmasa idi düşünürmüydüm herhalde düşünmezdim 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

valla imzamda olduğu gibi ilk Cape Coral ve çevresini düşünüyorum ama bu green card öncesinde bile hep Boston da olmayı istemiştim 😃 ama soğuk korkutuyor daha önce hiç kar gören bir memlekette kışı geçirmedim 😃 yapabilir miyim yapamaz mıyım hiç bilmiyorum ayrıca mesleğim içinde çok iyi bir şehir bakalım önümüze ne çıkacak 😃

Gadirlili soğuk sana gelmez demedi deme 🙂 sen daha sıcak yerleri düşün bence 😉

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

o yüzden ilk Cape Coral a gidecem ya abi işleri yoluna koyunca bi Boston gezisi yeterli 😃

• ⭐⭐⭐

o yüzden ilk Cape Coral a gidecem ya abi işleri yoluna koyunca bi Boston gezisi yeterli 😃

bundan sonra sana Gadirlili yerine Cape Corallılı derik 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

bundan sonra sana Gadirlili yerine Cape Corallılı derik 🙂

zaten öyleyim şimdiden alıştırayım kendimi 😃

• ⭐⭐⭐

diyelimki amerika vatandaşlığını aldıktan sonra baya bir ülkeye vizesiz girilebiliyor bildiğim kadarıyla. peki mesela canada isveç norveç gibi ülkelere vatandaşlık alınabiliyormu rahatlıkla yani amerika vatandaşlığının katkısı oluyormu ?

• @Oktay-İbiş bildiğim kadarıyla elinizde tuttuğunuz vatandaşlıklara göre iş değişebiliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |