DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asilelif öğleden sonra akıllı tahtada filim izleteceklerine o ödevleri okulda yaptırsa sonrada incelese eve ödeve gerek kalmaz.

• @birumut Arkadaşım sizin zihniyetiniz deki insanlardan maalesef hiç haz etmiyorum.Sizin düşünce yapınız sadece olumsuzluklara çalışan, tek bir bakış açısı ile önüne bakan bir yaklaşım.Forumda daha önce bir kişi ile bu tarz düşünce yapısı için diyolog kurmaktan vaz geçmiştim.Şimdi sizlede anlaşamayacak bir noktaya varamayacağımız anlaşıldı.Size bundan sonraki hayatınız da başarılar gc için vs. Fakat bundan sonra direk benim bir paylaşım, düşünceme cevap yazmazsanız sevinirim. Aynı hassasiyet ile bende sizin bir paylaşımınıza veya görüşünüze kesinlikle cevap yazmam sağlıcakla kalın.

• Hızınıza yetişmek imkansız. Anlık konu değişiyor. Merkez aynı ama çemberdeki konular tüm sıkıntıların sebebi. ☹

• @Nicomedian4135, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hızınıza yetişmek imkansız. Anlık konu değişiyor. Merkez aynı ama çemberdeki konular tüm sıkıntıların sebebi. ☹

Umarım umutlar gerçekleşir de en azından bir kaçimiz bu hayal ettiği umutlarını yesertir. 🙏

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş aynen abi ya bir gıcık oluyorum anlatamam.

ben evlatlarıma her zaman şunu tembihliyorum. kimse sizden mükemmel yada farklı birisi olmanızı beklemiyor. durduğunuz yeri bilin hayatla barışık olun düşümüşe yardım edin ama karşılık beklemeyin hedefleriniz olsun idealleriniz olsun ama asla şaşmayın başka yola sapmayın. girişken olun yaptığınız her işi mümkün mertebe düzgün ve güzel yapmaya çalışın ve yaptığınız işi ilk önce siz beğenin sonrada etrafınızdakiler. kusursuz olmaya çalışmayın ama kusurlu gibide hareket etmeyin insanları hayvanları doğayı sevin sıcak kanlı olun. ısrarcı olmayın ama mücadeleci olun hayatla barışık güleryüzlü olun. öldüğümde bana arada bir dua edin yeter 🙂

• ⭐⭐⭐

@Nicomedian4135, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hızınıza yetişmek imkansız. Anlık konu değişiyor. Merkez aynı ama çemberdeki konular tüm sıkıntıların sebebi. ☹

sorunlar problemler hep ortak özellikle evli arkadaşlar nezdinde. 🙂

• Gc yerimi siyaset yerimi belli degil...

• çoçuğu okula gitmeyenin okulların öğretmelerin durumunu anlamsını beklemek hata.biz yaşadıklarımızı gördüklerimizi anlatıyoruz.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş abi çok guzel söylüyorsun bu arada abi diyorum ama kızmıyorsun umarım 40 yasinda bana abi diyor diye

• ⭐⭐⭐

@birumut, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

çoçuğu okula gitmeyenin okulların öğretmelerin durumunu anlamsını beklemek hata.biz yaşadıklarımızı gördüklerimizi anlatıyoruz.

biz çocuk sahibi olduğumuz için görmemiz gereken yerleri görüyoruz eleştiriyi seviyoruz ama iş eleştirilmeye gelince nedense değişiyoruz. inanıyorumki @Nothing-Man selçukta kendi nezdinde haklı sebeplerden ötürü düşüncelerini belirtmiş bunda kızılacak bir durum yok. ben her zaman şunu söylemeyi adet edindim benim düştüğüm duruma düşte bir gör bak neler oluyor 🙂 bize lazım olan ve en çok ihtiyacımız olan şey sabır , hoşgörü ,tahamül , eleştiriye açık olmak , ve tatlı dil güler yüz 😉

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş abi çok guzel söylüyorsun bu arada abi diyorum ama kızmıyorsun umarım 40 yasinda bana abi diyor diye

estafurullah kardeşim nasıl hitap etmek istersen öyle hitap edebilirsin. ALLAH,a şükür 40a geldik 50 ye nasip kısmet , 60 belki , 70 çok zor 🙂

• ⭐⭐⭐

Ooo bir geldim ki çok konu olmuş hepinize katılıyorum. Günaydın demekte geciktim biraz ama 😞 herkese mutlu günler. Bu arada dün ben Facebook grubunda okudum geçmişte bir amca 57 yaşında kazanmış 25 yaşından beri başvuruyormuş hatta kendi de kazanmamış son iki sene eşinin adına başvuru yapmış eşine çıkmış ama green kartı almışlar. Ve oğulları tam da 21 yaşındaymış yani azim önemli 🙈🙈🙈 bizde de birgün çıkacak 😁

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş oyle deme Allah eşimiz colugumuz cocugumuzla sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin inşallah hepimize

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ooo bir geldim ki çok konu olmuş hepinize katılıyorum. Günaydın demekte geciktim biraz ama 😞 herkese mutlu günler. Bu arada dün ben Facebook grubunda okudum geçmişte bir amca 57 yaşında kazanmış 25 yaşından beri başvuruyormuş hatta kendi de kazanmamış son iki sene eşinin adına başvuru yapmış eşine çıkmış ama green kartı almışlar. Ve oğulları tam da 21 yaşındaymış yani azim önemli 🙈🙈🙈 bizde de birgün çıkacak 😁

Hayat bir o kadar acımasız ama bir o kadarda yaşanılacak kadar güzelki 🙂 darısı canla başla bekleyen insaların başına 😉

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş oyle deme Allah eşimiz colugumuz cocugumuzla sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin inşallah hepimize

eyvallah ama gelenede geri git diyemeyizki 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hayat bir o kadar acımasız ama bir o kadarda yaşanılacak kadar güzelki 🙂 darısı canla başla bekleyen insaların başına 😉

Valla dün okuyunca çok sevindim ve dedim ki istemek hep istemek Allah yardımcımız da oluyor 🙏

• ⭐⭐⭐

İki çocuğumda lisede şehir değişikliğinden dolayı bir çokta okul değiştirdiler. Ben kendi adıma bu zamana kadar hiç öğretmen araştırmadım. Her zaman kısmette ne varsa o olsun dedim. Çok şükür her zaman da çok iyi öğretmenlerle karşılaştık. Saçma sapan insanlarda olmadı değil ama her sektörde işini iyi yapan ve yapmayan insanlar var ne yazıkki. Tabikş insan yetiştirmek başka bir şey. O ayrı mesele. Ama hiçbir şey tek taraflı olamaz. Sorumluluğu sadece öğretmene ya da veliye yüklemek sorumluluktan kaçmaktır bana göre. Evde eğitemediğin çocuğunu okulda öğretmen eylesin zihniyetinde olan insan da çok.

Eşimde bende çocukları hiç bir zaman not üzerinden değerlendirmedik. Her zaman gayretini çabasını takdir ettik. Küçük kızım 8 dönem takdir en sonunda da iftihar belgesiyle geldi. Büyüğü onur belgesi aldı. Lise üçüncü sınıfta dil öğrencisi. İngilizcesi öğretmeninin yanlışlarını düzeltecek seviyede. Küçüğü de arkasından geliyor ingilizcede. Okul süper devlet okulu bu arada öğretmenlerimiz mükemmel çocuk başarılı. Peki ya sonra.......

• Herkese Merhaba ara ara giriyorum işlerin yoğunluğundan bir değişiklik yada duyuru var mı

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Valla dün okuyunca çok sevindim ve dedim ki istemek hep istemek Allah yardımcımız da oluyor 🙏

ben bir ara bir şey yazmıştım bir arkadaşta bana mukabele etmişti şu şekilde ayet yada hadis paylaşma demişti sanırım yanlış hatırlamıyorsam yine söylüyorum

ALLAH kimseye yaşamayacağı şeyi hayal ettirmez 😉

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İki çocuğumda lisede şehir değişikliğinden dolayı bir çokta okul değiştirdiler. Ben kendi adıma bu zamana kadar hiç öğretmen araştırmadım. Her zaman kısmette ne varsa o olsun dedim. Çok şükür her zaman da çok iyi öğretmenlerle karşılaştık. Saçma sapan insanlarda olmadı değil ama her sektörde işini iyi yapan ve yapmayan insanlar var ne yazıkki. Tabikş insan yetiştirmek başka bir şey. O ayrı mesele. Ama hiçbir şey tek taraflı olamaz. Sorumluluğu sadece öğretmene ya da veliye yüklemek sorumluluktan kaçmaktır bana göre. Evde eğitemediğin çocuğunu okulda öğretmen eylesin zihniyetinde olan insan da çok.

Eşimde bende çocukları hiç bir zaman not üzerinden değerlendirmedik. Her zaman gayretini çabasını takdir ettik. Küçük kızım 8 dönem takdir en sonunda da iftihar belgesiyle geldi. Büyüğü onur belgesi aldı. Lise üçüncü sınıfta dil öğrencisi. İngilizcesi öğretmeninin yanlışlarını düzeltecek seviyede. Küçüğü de arkasından geliyor ingilizcede. Okul süper devlet okulu bu arada öğretmenlerimiz mükemmel çocuk başarılı. Peki ya sonra.......

ne mutlu sana ALLAH başarılarının devamını nasip etsin kardeşim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |