Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @guropeth benim GC ile ıle olan başlangıç serüvenimin ve buradaki çoğu insanların hayali bu anlattıkların. Umarım GC ve sonraki süreçler olumlu olur ve "Amerikan Rüyası" nı kabus görmeden yaşarız.

• Selam Arkdaşlar umarım geeçekten hakkıyla gitmek isteğe çıkar bende bekliyoruz Forum -usa forumdan geldik artık orası pek kullnılmıyor bu forum aktif , lütfen çıkanlar gitsin çıktığında gitmekten vazgeçtim diğen insnlar duymak istemiyorum ::(

İki defa gittim usa - ekimde tekrar gezi için gitmek istitorum ama mayısda ne olur bilmiyorum bakalım göreceğiz .

Selam ve saygılarımla…

4 başvurum.

• @hsndmn teşekkür ederim tavsiyelerin için. @guropeth İnşallah tüm güzel dilekleriniz gerçekleşir.

• ⭐⭐

sonuçlar acıklandığında merak ediyorum
    kaç kişi forma üye olur acaba

• Bu ileti silindi!

• @crazycells çok güzel olur.çok teşekkürler 🙂

• Beşiktaş'ı 2-0 yendik çok güzel bir maçtı ve gc stresinden daha çok uzaklaştım. @totoro arkadaşımızın dediği gibi çok kısa bir vakit kalmış. Talihli arkadaşlar Türkiye'den gidip yepyeni bir hayata atılacak. Hayali bile hayal.. Bu küçük bir şey değil. İnşallah önce ben sonra yoldaşlarım siz kazanırsınız.. Haydi hayırlısı bakalım.

• öncelikle herkese iyi akşamlar ve herkese bol şans diliyorum.20 li yaşlarımdan beri hep gc a başvurmak istemiş ama hiç yapmamıştım niyeyse..yaş şimdi 33 üstelik kurulu bir düzenim de var hali hazırda ögretmenim vs.ama bu yıl gözü kararttım ve bende başvurdum.ama ben başvurumu bir aracı firma ile yapmıstım bu forumu da daha sonradan bulunca tabi ge kalmış oldum tek başıma da başvurabilirmişim.eşimde bende başvuru yaptık bundan sonrasını bekleyip görücez.bu forumd emeği geçen herkese cok teşekkürederim canı yürekten.deneyimlerinizden oldukça faydalandım.umarım hepiniz mutlu haberi lırsınız...

• birde profil fotosu koymayı beceremiyorum nedendir acep?

• @puhudali
    @erdem Profil Fotoğrafı Ekleyemiyorum içinde söyledi:

Ayarlar>>Bir Deri Değiştir>>paper

yapınca yani tema değistirince fotoğraf ekleyebildim.

• çok teşekkürederim.oldu...

• Gc çıkıp mülakata ordanda amerikaya girip gc ın gelmesi ssn gelmesine kadar heyecanlı ve aksiyon doku bi süreç gibi duruyor. Bu süreçleri sabırla bekliyorum. Başlardaki talihli olurum inş. Tabi forumdaki arkadaşlarda.

• @puhudali merhaba hocam. Bende öğretmenim. 3. Yılım görevde. Umarım şansımız iyi gider 🙂

• Merhaba arkadaşlar. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ama üye değildim. Benim daha önce yurtdışı deneyimlerim oldu. 2 defa öğrenci 1 defa turist olmak üzere 3 defa Kanadada bulundum. 2012 de 10 yıllık abd vizesi aldim. 2013 de okulu bitirince 1 yıl work and holiday vizesi ile Avustralya da yaşadım. 2014 de geri döndüm ve 2015 de kpss ye girip öğretmen olarak atandim. 3 yıldır çalışıyorum ama nedense mutsuzum genel olarak. Nedenlerim maddi değil ki Türkiye şartlarına göre gayet iyi maaşım var. Biraz uzun süre yurtdisinda yaşadığım için bazı şeyler çok zor geliyor. Bazen diyorum keşke hiç gitmeseydim yurtdışına belki mutlu olurdum ki yerimde olmak isteyen o kadar insan var ki. 2014 de başvurmuştum aracı kurum ile o zamanlar ama çıkmamıştı ki iyiki çıkmamış o zaman. Yoksa az kalsın başkasının hakkını yiyecektim boşuna. Şimdi kendim başvurdum bakalım bekliyorum. Bu arada bazı arkadaşlar avustralya ve kanada yi ister miydim bilmiyorum vs gibi konuşmuştu birkaç yazıda. Seçeneğim olsa önce buraları seçerdim. Hayat standartları bence amerikadan daha iyi. Ama prosedürler değişik, ingilizcenin iyi olması gerekiyor. Ama varsa aramızda ingilizcesi iyi olan üniversite mezunu iş deneyimi olan tavsiye ederim buralari. Şansımız bol olsun. Umarım hayallerimiz gerçek olur.

• @teacher umarım hayallerin gerçek olur , evet burada istersen çok iyi paralar kazan genel olarak havası mutsuz kokuyor, huzursuz bir ortam mevcut tabiki benim fikrim.. inşallah tüm hayallerinizin gerçekleşmesini diliyorum.

• @vecihi çok haklısınız. Inşallah.

• @teacher yüzde 1 lik bır ihtimal ama illaki birine denk gelicek...herkesin gönlüne göre olsun ne diyelim...

• @puhudali Haklısınız. Düşük bir ihtimal ama sonuçta Türkiye den kazanan sayısı az da değil. Bekleyip göreceğiz.

• Hoşgeldiniz @Teacher ve @serkanist

• Arkadaşlar umarım herkesin gönlündeki olur. Ben de ilk başında inanılmaz istiyordum. Bu sebeple de DV 2019 çekilişine başvurdum. Yalnız bazı GC kazanıp gidip iş bulamayıp dönen insanlarla konuşunca açıkçası biraz düş kırıklığına da uğradığım durumlar oldu. Mesela çalıştığım yerde bir arkadaş 10 sene başvurmuş 10. başvurusunda kazanmış gitmiş. Mimar kendisi. Uzun bir süre iş aramış vs. Olmamış tutunamamış. Dönmüş... Var mı bu tür örnekleriniz ? Ya da olumlu örnekler ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |