Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,

Tek kişiyim.Case numaram yüksek eğer current olursa Texas Houston/Austin olarak düşünüyorum.Bu başlığın iletişimde olup yardımlaşmak için faydalı olacağını düşünüyorum.

• ⭐⭐

Kazanırsam yüzde yüz olarak tek gideceğim 👍

• Merhaba arkadaşlar, bende ilk defa bu yıl başvuru yaptım. İstanbul da yaşıyorum eğer olur da bende bu hakkı elde edersem ve tabiki de nasip olursa şimdilik tek gitmeyi planlıyorum fakat ''yeşilkartforum'' ailesi üyeleri içerisinden anlaşacağımızı düşündüğümüz ve tabiki mental olarak birbirimize destek olabileceğimiz dostlar ile birlikte de gidilebilir.

Herkese bol şans dilerim.

Sevgiler, Saygilar.
    Hoscakalin 😊

• Ben de tek gideceğim seneye umarım 😃 herkes güney taraflarını düşünüyor ben kuzeye doğru gideceğim wisconsin - michigan falan daha çekici geliyor bana 😃

• Niye evli olan tek gidemiyomu 🙂 tek gitmek için bekar olmak mı lazım ?

• @Mrfirat Biz bekar hayatı düşünüyoruz bu sayfada; partiler,eyalet eyalet gezmeler oooo neler neler 😃 Şaka tabi ki konu başlığında yazılma sebebi sanırım bekar ev arkadaşı veya ev arkadaşı olmasa da biraz daha sıkı bir bağ kurma isteği, şahsen bana çıksa 🙂 gitmeden buradan birisi ile tanışıp gitmek daha iyi olurdu.Bunları zaman ve kaderr gösterir tabi ki.

• @olay Açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim.Bunun gibi direkt sahadan bilgi almak çok yararlı.

• Merhabalar ben de bekar ve tek olarak gidiyorum. Case number'ım 21XXX'lerde Haziran gibi olacak diye umuyorum mülakatım. Yaz sonuna doğru her şey yolunda giderse Dallas'a yerleşmeyi planlıyorum.

• @Nothing-Man benim birkaç ay sonr turkiyeye gelmem lazım, sonra amerikaya yeniden giriş yapıp bu sefer bir oda kiralayıp kalacağım. Ods kiralamak için 1 yillik filan kontrat yapılıyor o yüzden bana su an uygun değil, ben de çok uzun uzadıya araştırmadım henüz oda kiralarini ama su an kaldigim yer şehrin lüks yerlerinden o yüzden kira ücreti sanırım daha pahalıdır. Şu an kaldigim yerden dn çok memnunum. Büyük küçük hicbir ev aletini düşünmem gerekmiyor, buzdolabı poşetine kadar her şey düşünülmüş ve fiyat içinde..

• ⭐⭐⭐⭐

bende bekar ve tek gidiyorum 😃

• Nasip olur da çıkarsa ben de tek gideceğim. Hala onay maili bekliyorum 🙂

• Hadi bakalım ben de tek gidecegim cıkarsa inşallah mulakat belgeleriyle ilgili bırkac sıkıntım var doldurup gonderenler var ise yzabilirler mi

• 25 kasımda giriş yapıyorum 24 yaşındayım ev arkadaşı arayan varsa ulaşabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanakin green kartla gitmiyorsun galiba çünkü current olmamış daha numaran hangi yolla gidiyorsun ki

• @ayvalik10 düzenlemeyi unutmuşum gc ile gidiyorum.

• Ben de yalnız gideceğim. Green Card gelene kadar texas'ta kalmayı düşünüyorum. Ondan sonrası için henüz karar veremedim.
    Dilerim herkesin gönlüne göre olur.

• Merhaba,
    Ben de Nisan 2020 gibi Texas'a gitmeyi planlıyorum. Bekar'ım ve tek gideceğim. (30 yaşındayım)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanakin amerika da 50 eyalet var. Her eyalet için 10 adet şehir desek 500 adet yer yapar. Nereye gidiyorsun 500 kişi ev arkadaşı arayan yok ki. Nerden giriş yapacaksın. Heyecandan yazmayı unutuyorsun.

• Arkadaşlar ben martta orda olacagım o civarlar orda olan veya gelecek arkadaşlarla bir plan yapabiliriz.New York Düşünüyorum ben.

• ben tek gidiyorum/ suan ilk basamak newyork...herkese bol sans..😇

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |