Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bende tek başıma gitmeyi planlıyorum. Benim gibi varsa iletişime geçelim birlikten güç doğar.

• Bu ileti silindi!

• Nasip olurda alabilirsek ben de yalnız gideceğim.

• Ben de çıkarsa yalnız gideceğim. Yaş 21.

• ⭐⭐ Yasaklı

tabiki çıkarsa yanlız yas 31

• Mesajım bulunsun çıkarsa buradaki arkadaşlarla beraber gidebiliriz.

• Bende tek gideceğim. Aynı şehire gidenler kendi arasında iletişimde olurlarsa faydası çok olacaktır. Ne de olsa başlarda aynı işleri yapacağız orada. Ufak tavsiye, yönlendirmeler büyük önem taşıyor bizler için.

• @Mihok mülakat deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ben de mülakat tarihi bekliyorum.

• @ilhanucarus Tabii ki paylaşacağım.

• Vizeyi alırsam bende tek gideceğim.

• Gönderi altına yorum yaparken yaş ve gitmeyi planladığımız şehiri de yazarsak olurda gc çıktığında birbirimizle iletişime geçebiliriz. Belki aynı ev tutulup ilk zaman için ev maliyetini azaltabiliriz. vs vs.

• Ben gecen hafta tek geldim. Tek başına houston'a gelecek kadın gc talihlilerine şehir merkezine , postane ve markete yakın ve güvenli bir bölgede olan şu an kaldığım airbnb evini öneririm, ortak odalarda kalıyorum odamda 6 yatak var ama sadece 2 kişiyiz. Temiz, kalan misafirler iş için gelmiş düzgün kişiler, evin yöneticisi çok yardimci oluyor. Bol muhabbet var ki bu ingilizceyi geliştirmek için iyi ve ayda 500 dolara elektrik, su, wi-fi, kahve, çamaşır dahil hizmet alıyorsunuz. Evin tabak, çanak her şeyi kullanabiliyorsunuz tost makinesinden elektrikli düdüklü tenceresine kadar her türden pişirme aleti de var. Isteyen olursa : https://abnb.me/ckgEzGoWD1

• Merhaba,

Bendeniz de tek kişi olarak gideceğim, yaş 35. Daha önce Colorado ve Virginia'da belli süreler kalıp çalışmıştım. Birkaç eyalete de gezmek için gitmiştim. Yaptığım araştırmalar sonucunda DV2020 ile daimi olarak New Jersey'de yaşamaya karar verdim, Paterson tarafı değil tabiki 🙂 Bana göre NJ'nin birçok avantajı var, mesela saatlik ücretleri yüksek, ucuz işçilik yok, iklimi güzel, suç oranı düşük, Türk Konsolosluğuna ve ani Türkiye seyahatleri için havalimanlarına yakın yani diret uçuşlar var, yarım günde TR'desiniz. Bunları yazarken komşusu New York'tan da yararlanıyorum. Büyük şehir merkezlerine yakın, mesela NYC, WDC hatta Boston. Princeton civarında yaşamayı düşünüyorum. Princeton Üniversitesi dolayısı ile kiralık studio daireler, odalar ya da apartmanlar mevcut ve öğrenci bütçesine göre. Ayrıca yapmak istediğim iş/işlere çok uygun bir yer olduğunu da düşünüyorum. Şimdilik böyle 🙂

• @FreeMen yaşına göre iletişim kuracaksanız zaten çok da iletişim kurmaya htiyacınız yok demektir.

• @olay Benim için bir mahsuru yok yaşın fakat olur ya her insan aynı değil. Belki kendinden çok küçük yaşta ki insan ile veya babası yaşında ki adam ile kalmak istemez. Bu gayet normal bir şey, niye böyle bir tavırda konuştunuz anlamadım.

• @kaantekinci Güzel bir konu olmuş.Forumda ki aile popülasyonunu düşününce, bekar bireylerin birbirlerine daha çok katkı sağlaması adına mantıklı.
    Kafalar uyuştuktan sonra bir çok konuda birbirini tamamlaya bilir, giden veya orada olan arkadaşlar.Forumda bekar ve tanışmak, dayanışma içinde olmak isteyen kişiler yazarsa bu başlıkta bir çok ortak nokta bulunur diye düşünüyorum.Kazanan arkadaşlara da şimdiden başarılar.

• @olay Merhaba yeni hayatınız da başarılar, bu arada 500 dolar her şey dahil çok iyi fiyat gerçekten.Ev kiraları ne kadardı baktınız mı. Çünkü 1+1 yada ev arkadaşı bulunsa bile bu rakamdan daha çok olur yada bu rakam civarı olur diye düşünüyordum.

• Eğer kazanırsam bende tek gideceğim.

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar Mayıs gibi Houston’a gitmeyi planlıyorum ayni tarafa gidecek varsa konuşabiliriz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |