Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Nicomedian4135, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş topuk kanı hassas konu 😁 normal kan almadan veya aşılardan farklı olarak bebeğin canını çok çok çok yakar, o kadar ki, aile hekiminde 2.topuk kanı alınırken anneleri dışarda bekletirler çünkü bebeğin o acısına anneler dayanamaz ve sütleri etkilenir diye, düşünün o derece.. Ben en son 4 ay önce beni dışarı çıkardıklarında bebeğimin o sesine dayanamamış ağlamıştım koridorda..

Kuzularımız Allah a emanet olsunlar..

annesi bayılmıştı zaten yanında almışlardı aybükenin topuk kanını hanımda bayıldı hanıma bir kaç kere tokat attım ayılsın diye çocuk ağlıyor elim ayağım dolandı birbirine nerdeyse bende ağlayacaktım hani alışık olmadığım bir durumdu sağolsun dayımın kızı su almak için inmişti aşşağıya gelince yardımcı oldu tabi ben o arada annemden sinirimi çıkarmıştım nerdesin sen kızım ağlıyor oğlum dur sakin ol ne oldu felan 🙂 dedim 7 / 24 ayrılmayacaksınız yanlarından yemek su kahve vs bana söyleyin ben getiririm size demiştim 🙂

Abi güldürdün beni😂😂benim eşimde öyle panik olurki

abim hiç alışık olmadığım durumlar bunlar yani ilk çocuk ilk heyecan 🙂

Allah analı babalı büyütsün. Bende 2 tane var ve nasıl afacanlar onlar merkez sen çember hayat onlarla daha güzel. Umarım hayaller onlar için daha da güzel ve istediğiniz gibi olur.

amin cümlemizin inşallah kardeşim. ben onlarla büyüdüm bir anlamda yada bizi büyüttüler 🙂 kız çocuğu neysede erkek çocuğu tam bir eşkiya yaramaz kural tanımaz 🙂 hele birde evin yada ailenin tek erkek çocuğu ise dokunulmazlık hakkıda elde ediyor 🙂

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş abi tanıdık yoksa napıyor insanlar ilk giderken 😞

kardeşim cidden kafaya koymuş kişiler sürekli araştırıyor. giden kişilerin youtubedeki videolarını izliyor fikir ediniyor. tavsiye ederim boş zamanlarında açıp izle sana fikir vermesi açısından yararını görürsün illaki faydasınıda. aklına takılan şeyler olduğunda sor elimizden geldiğince yardım ederiz güzel kardeşim.

@Oktay-İbiş teşekkür ederim abi, ver elini Amerika, evrimin renkleri, başladık sıradan izliyoruz 🙋♀️ bakalım

Kadir zora yıda ekle forumdaki nicki @semavi youtube kanalı

ayrıyetten Kıvanç var ndorum nicki @kivo isimli arkadaşta var kanalı

@Oktay-İbiş Hemen aldım listeye çok teşekkür ederim daha öğrenecek çok şey var inşallah sonu güzel olur. Biz de ilk başvurumuzda çıktı diyebiliriz 🙏

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş abi tanıdık yoksa napıyor insanlar ilk giderken 😞

kardeşim cidden kafaya koymuş kişiler sürekli araştırıyor. giden kişilerin youtubedeki videolarını izliyor fikir ediniyor. tavsiye ederim boş zamanlarında açıp izle sana fikir vermesi açısından yararını görürsün illaki faydasınıda. aklına takılan şeyler olduğunda sor elimizden geldiğince yardım ederiz güzel kardeşim.

@Oktay-İbiş teşekkür ederim abi, ver elini Amerika, evrimin renkleri, başladık sıradan izliyoruz 🙋♀️ bakalım

Kadir zora yıda ekle forumdaki nicki @semavi youtube kanalı

ayrıyetten Kıvanç var ndorum nicki @kivo isimli arkadaşta var kanalı

@Oktay-İbiş Hemen aldım listeye çok teşekkür ederim daha öğrenecek çok şey var inşallah sonu güzel olur. Biz de ilk başvurumuzda çıktı diyebiliriz 🙏

hayat neler çıkartıyor karşımıza neler öğretiyor bize bu daha bildiklerimizin yanında hiç bi şey 🙂

• Yasaklı

@Oktay-İbiş @Hyller bizim buraya gelirken tanıdığımız yoktu ama başardık..

• ⭐⭐⭐

@kivo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş @Hyller bizim buraya gelirken tanıdığımız yoktu ama başardık..

ama bizim tanıdığımız var en azından 🙂 bu arada günaydın hayırlı işler bol satışlar 🙂

• Yasaklı

@Oktay-İbiş ben bir cok kişiye elimden geldiği yardım ediyorum. Gelenlere etmeye devam ederim elbette..Youtube videolarından sonra bana ulaşan çok kişi oldu. Bir coğu bizim sitede 🙂 hazır konusu açılmışken de söyleyeyim youtube yi cok başka bir yere evireceğim. Yne temel konular amerika ve yaşam olacak ama çok farklı bir anlatım yapacağız. Bir iki aya hazırlamış olurum..

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş ben bir cok kişiye elimden geldiği yardım ediyorum. Gelenlere etmeye devam ederim elbette..Youtube videolarından sonra bana ulaşan çok kişi oldu. Bir coğu bizim sitede 🙂 hazır konusu açılmışken de söyleyeyim youtube yi cok başka bir yere evireceğim. Yne temel konular amerika ve yaşam olacak ama çok farklı bir anlatım yapacağız. Bir iki aya hazırlamış olurum..

inşallah kardeşim bekliyoruz takipçiniz 🙂

• Bizde de yok tanıdık, yani görüştüğümüz konuştuğumuz kimse yok, bir iki tane dıdının dıdısı var o kadar, ki ben tanımıyorum eşimin arkadaşının kardeşi falan gibi 😀😀 Belki gc ve ssn adres konusunda yardım istemek durumunda kalabiliriz onun haricinde talihli olursak ve vizeyi de alabilirsek, sonrası tamamen bize kalmış.. ama ben güveniyorum kendime de benim beye de, bu konuyu pek sıkıntı etmiyorum gibi şimdilik😏 ama olur da kazanırsak o zaman paçalar tutuşur tabi ne halt edicez diye o ayrı 😁😁😂

• ⭐⭐⭐

Evet ben de dün şöyle bir bakayım dedim yeni bir video varmı diye elim boş kaldı😅merakla bekliyoruz yeni videoları. Kolay gelsin. Selamlar

• ⭐⭐⭐

Bizde de yok tanıdık, yani görüştüğümüz konuştuğumuz kimse yok, bir iki tane dıdının dıdısı var o kadar, ki ben tanımıyorum eşimin arkadaşının kardeşi falan gibi 😀😀 Belki gc ve ssn adres konusunda yardım istemek durumunda kalabiliriz onun haricinde talihli olursak ve vizeyi de alabilirsek, sonrası tamamen bize kalmış.. ama ben güveniyorum kendime de benim beye de, bu konuyu pek sıkıntı etmiyorum gibi şimdilik😏 ama olur da kazanırsak o zaman paçalar tutuşur tabi ne halt edicez diye o ayrı 😁😁😂

bu yaşa kadar hep kendim başardım yanlış anlaşılmasın sakın. yani ne insanların düzenini bozmayı severim nede zahmet vermeyi. ama bir zorunluluk olarakta adres vermek gerktiği için mecbur. ben gider otelde yada airbnb de oda tutar kalırım 🙂 herkes br hikayesi oluyor belki bende ileride anlatırım kahkahalarla 🙂

• ⭐⭐⭐

Evet ben de dün şöyle bir bakayım dedim yeni bir video varmı diye elim boş kaldı😅merakla bekliyoruz yeni videoları. Kolay gelsin. Selamlar

araba satmaktan videoya vakit bulamıyorki 🙂 birde benzin ucuz ya kalan zamanlarında arabayla turluyor planoda 🙂 biz burada benzinciye yanaştığımızda kardeşi 100 / 150 bilemedin 200 tl at diyoruz ama çok şükür 50 liralıkçılardan olmadık 🙂

• Yasaklı

@bidünya belki takip ediyorsunuzdur. Ben araba satıyorum ve benim çalışma saatlerim çok yoğun. Sabah 9 da başlıyorum akşam nerdeyse 9-10 cumartesi de dahil. Pzar günleri de ailemle geçiyor. Bugun yarın derken bir bakmışız son videodan bugune epey geçmiş 🙂 gerçi biraz yeni konseptin hazırlığını da yapıyorum bu sebeple de biraz uzadı.. eğer becerebilirsem abd yi anlatan kanallarda daha önce hiç yapılmamış bir şeyler yapcağım. Tabi becerebilirsem 🙂

• ⭐⭐⭐

Bizde de yok tanıdık, yani görüştüğümüz konuştuğumuz kimse yok, bir iki tane dıdının dıdısı var o kadar, ki ben tanımıyorum eşimin arkadaşının kardeşi falan gibi 😀😀 Belki gc ve ssn adres konusunda yardım istemek durumunda kalabiliriz onun haricinde talihli olursak ve vizeyi de alabilirsek, sonrası tamamen bize kalmış.. ama ben güveniyorum kendime de benim beye de, bu konuyu pek sıkıntı etmiyorum gibi şimdilik😏 ama olur da kazanırsak o zaman paçalar tutuşur tabi ne halt edicez diye o ayrı 😁😁😂

Bizde de yok tanıdık ve evet adres konusu bizde de sıkıntı. Artık kazanırsak yine dermanımızı forumda ararız gibi görünüyor🙈

• ⭐⭐⭐

@bidünya belki takip ediyorsunuzdur. Ben araba satıyorum ve benim çalışma saatlerim çok yoğun. Sabah 9 da başlıyorum akşam nerdeyse 9-10 cumartesi de dahil. Pzar günleri de ailemle geçiyor. Bugun yarın derken bir bakmışız son videodan bugune epey geçmiş 🙂 gerçi biraz yeni konseptin hazırlığını da yapıyorum bu sebeple de biraz uzadı.. eğer becerebilirsem abd yi anlatan kanallarda daha önce hiç yapılmamış bir şeyler yapcağım. Tabi becerebilirsem 🙂

ALLAH kolaylık versin. biz bekleriz mayısa kadar vakit var 🙂

• Yasaklı

@bidünya forumda herkes adres konusunda yardımcı olur sizlere

• ⭐⭐⭐

Bizde de yok tanıdık ve evet adres konusu bizde de sıkıntı. Artık kazanırsak yine dermanımızı forumda ararız gibi görünüyor🙈

kazandığınızda inanki kardeşim bulunur forumdaki arkadaşlarda yardımcı olacaktır.

• ⭐⭐⭐

Tabi tabi biliyorum Kıvanç bey. Çok haklısınız uzaktan davulun sesi hoş bize😀 kimbilir gelebilirsek belki bizim anamızı babamızı aramaya vaktimiz olmayacak. Ama tabi özellikle forumdan arkadaşların paylaşımları ve videoları bizim için daha gerçekçi ve değerli. O nedenle bekliyoruz haliyle. Eminim güzel işler çıkartırsınız. Takipteyiz👍

• @Oktay-İbiş yazdıklarınızın altına kocaman bir den den koyuyorum 😁😁
    Bekar zamanlarımda çalışıyorken de (babamın vefatından sonra tabi) evlendikten sonra da eşimle hem kendi kendimize yaptık herşeyimizi.. ailelerimizden tek bir çöp istemedik, dişimizden tırnağımızdan artırıp birirktirdik hep, düğün istemedik, takı seti vs almadık, bunlar yerine ev sahibi olduk kafamız rahatladı, eşimin işinin haricinde atolyemizde hem keyfine hem iş olarak işler yaptık ek gelirimiz oldu, herşeyi birlikte yapiyoruz 20 yıl oldu (bunun 7si evlilik gerisi flört😂😂😂😂😂), sonradan taşındığımız evin bütün tadilatını mutfak dolaplarına su tesisatına iç doğalgaz tesisatına kadar kendimiz yaptık(eşimde olmayan makina alet edevat yoktur), severiz birlikte çalışmayı😍
    eşimin ailesinden kimse yok bir babası var, kayinvalidem rahmetli oldu, benim de ailem sülalem karşıda, annem sağolsun hiç yalnız bırakmaz bizi, onun haricinde pek kimseyle görüşemiyoruz başkaca ev içi sebeplerle, çok kendi başımıza bir hayatımız var, hep kendimize yettik yani, ve bununla duyulan gurur da başkadır, siz de bilirsiniz 👍
    O yüzden oralara gidince de başımızın çaresine bakabileceğimize inancım tam, eşime güvenim fazlasıyla var zaten, birbirime destek olamasak o zaman sıkıntı işte😏

• ⭐⭐

@aysegul teşekkürler efendim bişey yapmıyorum olduğumu düşündüğümü söylemek dışında

• Anam öyle uzun yazdım ki başını unuttum, niye yazdığımı da unuttum 😂😂😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |