Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Oğlum 14 yasina yeni girdi bu sene çıksa 16 yaşında orda olacak eşim acaba 16 yaşında orda liseye ayak uydurabilir mi korkusuda yaşıyor açıkçası

• ⭐⭐

@asilelif bana göre en kolay çocuklar uyum sağlar arkadaş dil konusunda

• @asilelif izleyebilirsiniz lise hayatını anlatıyor ailesi yeşil kart ile gitmiş

• ⭐⭐

@haymatlos_ biri 3 yaşında okula orda başlarsa sıkıntı yaşamaz diye düşünüyorum ama 14 yasindaki ile ilgili benimde tereddütlerim var

• Ya şöyle söyleyim gelen arkadaşın çocukları gittiklerinde daha kucuktuler yeni yeni anne baba diyorlardı şimdi geldiklerinde bildiğiniz aksanlı konuşuyorlar ingilizceyi.esimde bunları görünce biraz daha fikri değişti tabi bide örnek olarak
    Arkadaşımla beraber meraktan sadece giydiği kotun fiyatina bakmak için gezdik Amerika'da 17 dolara aldığı kot Türkiye fiyatı 400 TL .

• @Oktay-İbiş Oktay abi biz evliğimizin 4. Yılına girdik 19 aylık dünyalar tatlısı bir oğlumuz var. Ancak eşim bu fikre kendisini kapatmamış durumda. Açık kapı bırakmıyor değil ancak bende zorlamayarak zamana bırakma kararı aldım. Sonuçta bir çekiliş ve bu bizim için yolun sonu değil. Çıkmaz ise can sıkmadan hafif burukluk ile kaldığımız yerden hayatımıza devam edeceğiz... Ancak ben oğlumun ne şekilde olursa olsun iyi bir eğitim almasını istiyorum. Türkiyede çalışarak çok zor en çokta bu durum için kaygılıyım. Olurda çıkarsa tekde olsa tüm zorluklara katlanıp gideceğim. Çünkü birinin birşeyler yapması lazım. Olurda çıkarsa tabi 😉 Tüm varyasyonları düşünüyorum. Bu şekilde düzen oturtup yanıma çekmek daha kolay olur diye düşünüyorum. Hep söylerim, Allah hakkımızda neyse hayırlısı onu versin. Umarım gerçekten isteyen herkese nasip olur 🙏

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@Hasan-HASAR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş Oktay abi biz evliğimizin 4. Yılına girdik 19 aylık dünyalar tatlısı bir oğlumuz var. Ancak eşim bu fikre kendisini kapatmış durumda. Açık kapı bırakmıyor değil ancak bende zorlamayarak zamana bırakma kararı aldım. Sonuçta bir çekiliş ve bu bizim için yolun sonu değil. Çıkmaz ise can sıkmadan hafif burukluk ile kaldığımız yerden hayatımıza devam edeceğiz... Ancak ben oğlumun ne şekilde olursa olsun iyi bir eğitim almasını istiyorum. Türkiyede çalışarak çok zor en çokta bu durum için kaygılıyım. Olurda çıkarsa tekde olsa tüm zorluklara katlanıp gideceğim. Çünkü birinin birşeyler yapması lazım. Olurda çıkarsa tabi 😉 Tüm varyasyonları düşünüyorum. Bu şekilde düzen oturtup yanıma çekmek daha kolay olur diye düşünüyorum. Hep söylerim, Allah hakkımızda neyse hayırlısı onu versin. Umarım gerçekten isteyen herkese nasip olur 🙏

amin kardeşim inşallah eşinde kararına saygı duyar ve umut ettiğiniz hayal ettiğiniz güzelliklere beraber kavuşursunuz...

• @Oktay-İbiş İnşallah abim, çok teşekkür ederim 🙏

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş İnşallah abim, çok teşekkür ederim 🙏

19 aylık bebek ne sevilir 🙂 onda cennet kokusu vardır ben ilk kızımı kucağıma aldığımda şekilden şekile girmiştim öyleki bir şey olucak diye korkmuştum 🙂 hatta annem oğlum korkma desede babalık iç güdüsü ağır basmıştı. keza oğlumdada aynı duyguları tatmıştım her şey onlar için en iyisi en güzeli onların olsun yeter.

• ⭐⭐

hiçbiryerde başvuru sayısı vs. total olarak görünmüyor keşke bilsek avrupada tr de kaç başvuru oldu ona göre ümitlenirdik 🙂

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

19 aylık bebek ne sevilir 🙂 onda cennet kokusu vardır ben ilk kızımı kucağıma aldığımda şekilden şekile girmiştim öyleki bir şey olucak diye korkmuştum 🙂 hatta annem oğlum korkma desede babalık iç güdüsü ağır basmıştı. keza oğlumdada aynı duyguları tatmıştım her şey onlar için en iyisi en güzeli onların olsun yeter.

Abi yazını okurken ki tebessümü görmen lazımdı 🙂 O ilk anları anarken bile İnsanın tüyleri diken diken oluyor. Evlat sevgisi, aşkı ve seninde dediğin gibi kokusu bambaşka birşey kelimeler kifayetsiz kalıyor. Sanki ondan önce yaşamoyormuşumda yeni nefes alıyormuşum gibi hissetmiştim hâlâ aynı duyguları taşıyorum. Gerçekten inanılmaz 🙂 Allah tüm yavrularımızı bizlere bağışlasın 🙏

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Abi yazını okurken ki tebessümü görmen lazımdı 🙂 O ilk anları anarken bile İnsanın tüyleri diken diken oluyor. Evlat sevgisi, aşkı ve seninde dediğin gibi kokusu bambaşka birşey kelimeler kifayetsiz kalıyor. Sanki ondan önce yaşamoyormuşumda yeni nefes alıyormuşum gibi hissetmiştim hâlâ aynı duyguları taşıyorum. Gerçekten inanılmaz 🙂 Allah tüm yavrularımızı bizlere bağışlasın 🙏

ALLAH yokluklarını göstermesin. helal süt emmiş yiğit mert dürüst insanlarla karşılaştırsın. yaşamları boyunca iyilikten doğruluktan şaşmasınlar amin.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş amin insallah

• @Hasan-HASAR amin oğlumu ilk kucahima aldığım zaman korkudan titredim biryerini incitirmiyim diye , şimdi 4 yaşında oğlum 1 yaşında kızım var Allah'ım bütün evlatlrimizi korusun kollasin evlat sahibi olmak isteyenlere de hayırlısıyla nasip etsin

• @haymatlos_ lütfen o konulara girmiyelim bugün yoksa çıkamayız 😁😁

• ⭐⭐

@dmrtkn 🙂 peki

• ⭐⭐⭐

2 günlükken hastanede hemşire topuğundan kan alıcaktı yeni bebek ne canı olurki topuğundan kan alamadı ama benim stres sıkıntı hat safhada öyleki harbi dalıcaktım hemşireye resmen canımdan can gidiyordu kızım ağladıkça ama gereklide bir şeydi. birde ilk aşılarını vurdurmaya gittiğimizde hemşireye dedimki sakın kızımın canını acıtma canın yanar hemşire güldü siz dışarıda bekleyin dedi olmaz dedim siz bilirsiniz dedi ama ömrümden ömür gitmişti....

• ⭐⭐⭐

@asilelif günaydın benim eşimde öyleydi. Hayatı boyunca karşısına bazı fırsatlar çıkmış olmasına rağmen, vatanımdan ayrılmam mantığıyla hepsini reddetmiş. Son bir kaç ay öncesine kadar da halâ aynı kafadaydı. Ama benim sübliminal mesajlarım, özellikle izlettiğim araba videoları (araba hastasıdır kendisi😀) çok etkili oldu sanırım. Ama en önemlisi ülkenin gidişatının farkında. Şimdi sorsanız hemen gidecek başka yolu yok mu bunun diye sorup duruyor ikide bir😂😂

• @bidünya benim tavsiyem erkekleri ikna etmek için güzel ve lüks arabalar kadınları ikna etmek içinde oturulacak ev ve gezilecek yerler gösterilmeli 😁😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |