DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Daha önce de benzer şeyler olmuştu @crazycells bu konuda özenli davranmıyor. Foruma emeği geçen insanları, forumu provoke etmeye çalışan insanlara ezdiriyor.

O zaman burada durmaya gerek yok. Derdimiz birilerine faydalı olmak ama yok kardeşim gereksiz insanların, gereksiz konuşmalarına bile dokunulmuyorsa o zaman boşa nefes tüketiyoruz demektir..

Kalın sağlıcakla

• emin değilim ama beni kastediyorsun sanırım. bu hayatta herkesin bir deneyimi görüp geçirmişliği var. sana göre boş bir yorum başkasına göre boş olmayabilir. boş olduğunu düşünüyorsan zamanını harcamayabilirsin. forumda sayfalarca yazılar var. ben üye olalı bir hafta olmamış. neden bu kadar tepkilisiniz. yazdığım mesaj sayısı ortada. binlerce mesaj yazmadım. millet oyunlar oynuyor. niye bana takıldın anlamadım. karşı görüşlere bu kadar tahammülsüz olmamalısın kardeşim.

• @pakaji Gereksiz konuşmalara verilen prim nedeniyle içinde söyledi:

emin değilim ama beni kastediyorsun sanırım. bu hayatta herkesin bir deneyimi görüp geçirmişliği var. sana göre boş bir yorum başkasına göre boş olmayabilir. boş olduğunu düşünüyorsan zamanını harcamayabilirsin. forumda sayfalarca yazılar var. ben üye olalı bir hafta olmamış. neden bu kadar tepkilisiniz. yazdığım mesaj sayısı ortada. binlerce mesaj yazmadım. millet oyunlar oynuyor. niye bana takıldın anlamadım. karşı görüşlere bu kadar tahammülsüz olmamalısın kardeşim.

Hocam, herkes foruma yeni katılan arkadaşların önce forumu incelemesini, sorularına cevap aramasını, bulamadıysa doğru yerde sormasını en sonunda da konu açarak soru sormasını yeğliyor. Tabii muadil konu yoksa!

Objektif olmak gerekirse; bazen üzerinize gelinmiş olabilir ama çoğu kez varsayımlarla veya yaşamadığınız sadece duyduğunuz konular hakkında mutlak yazılar yazdınız. Daha tecrübeli arkadaşlar bu konular hakkında bilgi veriyor olmasına rağmen.

Örnek vermek gerekirse; Amerika’da ev vergileri çokmuş öyle duydum bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi? diye sorsaydınız iyi bir giriş yapmış ve gerekli linkleri almış olurdunuz. Amerika konusunda wiki gibi değerli bir foruma sahibiz keyfini çıkartın bence.

• ⭐⭐⭐⭐

@tanti sonuna kadar katılıyorum şahsı adıma diyebileceğim şey bir kaç aydır forumu takip etmeme rağmen nerdeyse tüm konulara da göz gezdirdiğim halde bir başıma bir konu açma gereği duymadım çünkü aradığım herşey zaten ana bir başlık altında toplanmıştı @pakaji uslübunuz biraz yavan gibime geldi ve yazdığınız bir kaç kelimeye milletin sinirlenmesi gayet normal "vatan haini" gibi. bir kaç yorumunuza baktıktan sonra geri kalanına bakma gereği bile duymadım şahsen...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhepekiz yorumlariniza -cok net bir sekilde- katilmiyorum 🙂

ben sayin @pakaji 'yi sabah son kez uyarmistim, ondan sonraki iletilerini su an inceledim fakat sorunlu bir davranisini goremedim, bazi sorunlu iletileri siz konuya mudahil olduktan sonra gerceklesmis. Dolayisiyla bagimsiz olarak degerlendiremiyorum, cunku siz de kendisini provoke ederek olaya dahil olmussunuz.

Kendisi "Serbest Kursu" bolumunu kullanmis; ne forumun bilgi iceren diger kategorilerini uygunsuz sekilde kullanmis, ne de acilmis konularin kullanilmasini engellemis. Bunun yaninda kendisi takip edilesi bir konu acmadigi icin (ki bu tur konular Serbest Kursu bolumunde yer alabilir, bunu anlayisla karsilamak lazim) dilerseniz kendi konusunu takip etmemeyi secebilirsiniz, bunun icin tek yapmaniz gereken konunun ilk iletisine gidip alttaki seceneklerden "Sustur" secenegini isaretlemek. Bu durumda bu konudan hicbir bildirim almazsiniz.

Ayrica yazilarinda -gorebildigim kadariyla- sizi de etiketlememis (eger durum boyleyse ya da ozel mesajla rahatsiz ediliyorsaniz bunu belirtebilirsiniz), dolayisiyla yazilarindan rahatsiz olmanizi anlayamadim. Eger uyari almadan onceki hal ve hareketlerine sorumsuz bir sekilde devam etseydi size hak verirdim ama su durumda forumu ayni sekilde kullandigini dusunmuyorum maalesef (En azindan su an icin... Tabii, yarin yine uygunsuz davranislara devam ederse o durumda ona gore hareket ederim).

Ayrica soylediginizin tam tersine, forumda emegi gecen arkadaslarin yorum ve fikirlerini oldukca onemsiyorum.

• @crazycells Gereksiz konuşmalara verilen prim nedeniyle içinde söyledi:

@mhepekiz yorumlariniza -cok net bir sekilde- katilmiyorum 🙂

ben sayin @pakaji 'yi sabah son kez uyarmistim, ondan sonraki iletilerini su an inceledim fakat sorunlu bir davranisini goremedim, bazi sorunlu iletileri siz konuya mudahil olduktan sonra gerceklesmis. Dolayisiyla bagimsiz olarak degerlendiremiyorum, cunku siz de kendisini provoke ederek olaya dahil olmussunuz.

Kendisi "Serbest Kursu" bolumunu kullanmis; ne forumun bilgi iceren diger kategorilerini uygunsuz sekilde kullanmis, ne de acilmis konularin kullanilmasini engellemis. Bunun yaninda kendisi takip edilesi bir konu acmadigi icin (ki bu tur konular Serbest Kursu bolumunde yer alabilir, bunu anlayisla karsilamak lazim) dilerseniz kendi konusunu takip etmemeyi secebilirsiniz, bunun icin tek yapmaniz gereken konunun ilk iletisine gidip alttaki seceneklerden "Sustur" secenegini isaretlemek. Bu durumda bu konudan hicbir bildirim almazsiniz.

Ayrica yazilarinda -gorebildigim kadariyla- sizi de etiketlememis (eger durum boyleyse ya da ozel mesajla rahatsiz ediliyorsaniz bunu belirtebilirsiniz), dolayisiyla yazilarindan rahatsiz olmanizi anlayamadim. Eger uyari almadan onceki hal ve hareketlerine sorumsuz bir sekilde devam etseydi size hak verirdim ama su durumda forumu ayni sekilde kullandigini dusunmuyorum maalesef (En azindan su an icin... Tabii, yarin yine uygunsuz davranislara devam ederse o durumda ona gore hareket ederim).

Ayrica soylediginizin tam tersine, forumda emegi gecen arkadaslarin yorum ve fikirlerini oldukca onemsiyorum.

Aslında katılıyorum, gerçekten de bahsettiğiniz üye sizin uyarınızdan sonra gerçekten de daha önceki tavrına (şu ana kadar) son verdi sayılır. Hatta yazmayı bıraktıktan sonra bile eski mesajlarını okuyup da oldukça sert tepki gösteren üyelerin bile çoğuna hiç cevap vermedi ki şaşırdım. Öyle ki bazılarına ben bile "ya ne güzel bıraktı işte yazmayı, tamam bırakın uğraşmayın yeni polemik çıkmasın" filan demiştim kendi kendime. @mhepekiz siz çok değer verdiğim üyelerden birisiniz şu ana kadar, lütfen bir öfkeyle bırakmayın forumu. Kararınızı bir kez daha düşünmenizi isterim, sevgiler

Benzer Başlıklar

• 1
  • 14
  • 13
  • 14
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |