Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cgdm Yani forumdakiler bizden daha mi iyi bilecek diye bir laf ettilerse size cidden dolandırıcıdan başka bir şey değiller.
    Aşağıdaki linkte zaten 1 Kasım 2016'dan beri gözlüklü fotoğraf kabul etmediklerini resmi sitelerinde belirtmişler.
    Paranızı geri almaya bakın, bu linki yollayın aksi taktirde mahkemeye vereceğinizi de belirtin. Ayrıca forumda da bu deneyimi yaşadığınız firmayı ifşa etmenizi öneririm ki başkalarının da parası yanmasın.

Starting November 1, 2016, eye glasses will no longer be allowed in new visa photos.

Bu arada cidden başvuru çok basit bir işlem. Youtube'da onlarca video var. Lütfen bunun için kimseye para ödemeyin.
    İyi akşamlar.

• @cgdm bence paranızı geri almaya uğraşmayın giden gitmiş zaten bende şuan önemli olan onların damarına fazla basmamanız ki seneye sizin için mükerrer başvuru yapmasınlar seneye sizi aradıklarında da bence biz Amerikaya gitmekten vazgeçtik planlarımız değişti yada mesela Avusturalya için müracatta bulunduk cevap bekliyoruz falan diyin ki yakanızdan düşsünler .Bu durumda ne yazık ki köprüyü geçene kadar ayıya dayı demelisiniz gibi geldi bana .

• @lordbolton para falan istemediler Allah vereki istesinler yemin olsun tum basini ustlerine salarim Federal Ticaret Konisuonuna sikayet ederim ustune maddi manevi tazminat davasi acarim, yakarim gemileri gitmem Amerika ya ama o firmayi da batiririm, biraz sakinlesmeyi bekliyorum cunku telefonda bile kendime hakim olamiyorum sirkete de gidebilirim bana yakin mesafe, bilmiyorum suan napicami karar veremedim. Allahtan firmadaki kizin hirsizligiyla ilgili firma sahibi ile olan konusmalarimizin yer aldigi mail ve mesajlarin ciktisini alip saklamistim.

• @gözde ay yok para falan istemiyorum zaten benim hayallerim o kadar ucuz degil, firma sahibiyle konusmadan rahatlicami hissetmiyorum da, icimdekileri soylemem lazim🤪

• Benim hevesim kacti zaten girmem artik foruma falan da, hakkinizi helal edin arkadaslar herkesin yolu acik olsun...

• Ben yarin gidip cocuk odasini alayim bari, Bu gidisle gidemicez belli oldu😂

• @cgdm öyle düşünmeyin bugün şer gibi gözüken belki hayrınızadır ekimde kendiniz tekrar başvuru yaparsınız

• ⭐⭐

Acaba çıkar mı düşüncesi yüzünden uzun vadeli plan ve harcama yapası gelmiyor insanın valla.

• 61 gün kalmış 🙂

• @apex 🙂 DV2018'i kazandığımı öğrendiğimden itibaren abartısız söylüyorum 3-4bin kez dinlemişimdir bu şarkıyı. Sonu hüsran oldu gerçi ama kısmet ne diyim. 🙂

• @labrador bence hangi gün hangi saat başvurmanın bir avantajı ve dezavantajı olduğunu sanmıyorum.tamamen tesadüften ibarettir.

• @sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@labrador bence hangi gün hangi saat başvurmanın bir avantajı ve dezavantajı olduğunu sanmıyorum.tamamen tesadüften ibarettir.

Bende tesadüf olduğunu düşünenlerdenim ama söz konusu ABD olunca insan belli bir algoritma kullanıyorlar mı acaba diye düşünmüyor değilim :p

• @likable bende aynı düşüncedeyim bir algoritma ile bir ön eleme ve sonrasında kalanlar arasında bir çekiliş oluyordur.

• arkadaşlar birşey soracağım 18 ekimden önceki başvurular iptal mi oldu ? nereden kontrol edebilirim yanlış birşey yapmak istemiyorum

• Bu sene iptal olayı yok ama geçen sene olmustu .. bu sene bu tip birsey yasanmadı . Ben ilk basvuru yapanlardanım ve hep kontrol ettim 🙂 burada da zaten öyle birsey olsa çoktan söylenirdi , basvuru yaptıysanız içiniz rahat olsun

• @taner DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar birşey soracağım 18 ekimden önceki başvurular iptal mi oldu ? nereden kontrol edebilirim yanlış birşey yapmak istemiyorum

Arkadaşın da dediği gibi o bahsettiğiniz olay DV 2019 başvurularında olmuştu. Bu sene öyle birşey söz konusu değil.

• @likable , geçen sene bende çok düşünmüştüm kesin bir şeye dikkate ediyorlardır diye ama bu sene seçilen talihlerinin profillerine baktığımda her meslekten yaştan bölgeden eğitim durumundan insanların olduğunu ve tamamen şans olduğuna inandım. 15. başvurusunda çıkanda var, benim gibi ilk başvurusunda çıkanda 🙂 sadece çok isteyin belki evrene bir şekilde mesaj ulaşır 🙂 herkese bol şans 7 mayısta umarım bir bayram havasına döner burası

• @mkilyar gelen numara yüksekti anlaşılan. Tabi bize göre sizinkiler daha kötü bir durum. Umarım şans tekrar yüzünüze güler. Umutsuzluğa düştüğüm zamanlarda açıp dinliyorum, destek oluyor bana..

Gönülden isteyen herkese çıkar umarım 🙂

• 3.yıla başvurdum yaş 20 inşallah çıkar üniversite okuyorum ingilizce biliyorum yabancı dil üzerine bölümüm zaten çıkarsa bırakıp giderim hedef vatandaş olana kadar tırda ev parası biriktirmek yolda masrafta az olur vatandaş olunca memur olmak polis itfaiye vb.

• Kaldı 61... Nerede Trabzonlu arkadaşlarımız? 🍺🍺🍺😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |