DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhabalar. Dosya taşımak için hala sürem ve şansım var mı sizce? DV2023 27k case, 2 hafta sonra frankfurt a mail atacağım, alman vizem ve oturum iznimle bu işi 2 hafta sonra mail atarak halledebilir miyim? Bir de eşim var ds260 doldururken evli değildim, o meseleye hiç girmiyorum ama öncelikli olarak dosya taşıma meselesinde yardımcı olabilecek birileri var mıdır?Özellikle Frankfurt konusunda tecrübesi olan var mıdır? Şimdiden herkese çok teşekkürler.

• Salamlar, ben ds 260 formunda karimin benimle gelecegini yazmisam, amma dosya tasima transferi icin Cine yollanacagim, olumlu olub olmayacagini bilmediyim icin ilk once tek bas vuracagim egerki bana kisa zamanda mulakat verirlerse neden karimin ds de gelecegini yazipda mulakata getirmedigini sorarlarmi? Veya uzun tarihe verselerde diyelimki karim Cin vizesini almadi bu zaman nolucak? Men viza onayi alirsam karim eski konsollukda vize ala bilirmi? O zaman yeniden KCC mulakat vermelidir?

• ⭐⭐

@afrkns Merhaba, oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Neden beklediginizi bilmiyorum fakat, bence beklemeyin, eger oturum izniniz de varsa hizlica hatta hemen simdi mail atin Frankfurt"a.

• @aggdk92 Tebrikler ! Yeni hayatınızda mutluluklar diliyorum.

• @afrkns iki hafta nicin bekliyorsunuz zaten kabul etseler bile size ayni gün mülakat vermeyecekler muhtemelen dosya kabulünden sonrada bir süre olacaktır. Bence hemen gönderin. Şahsi fikrime gore Oturum izniniz de varsa cok gec bile kalmışsınız.

• Yasaklı

@taylan172 Taylan bey merhaba, gönderinizde Macaristan'a tek girişlik vize alıp oradan otobüsle Avusturya'ya geçtiğinizi yazmışsınız. Tek girişli schengen vizesinde bu nasıl mümkün anlamadım? Avusturya sınırını geçerken problem çıkarmadılar mı?

• @afrkns Geçen sene eylül ayında dosyasını Mumbai'ye taşıyan arkadaşlarımız olmuştu umudunuzu yitirmeyin ve biraz daha aceleci olmanızda fayda var.

• @omerars shengen bölgesi içinde dolaşırken sınırdan geçmiyorsunuz. Biz ilceden ilçeye gezer gibi dolaşmıştik.

• @muhammedd @crazycells @gucarslan lutfen bir tavsiye vere bilirmisiniz?

• @myna Vizeniz hayırlı olsun.

• @Oralardan-Goluvar Vizenizi güzel günlerde kullanmanızı diliyorum. Hayırlı olsun.

• @aggdk92 Tebrikler Aybike 💃 Amerika'da yeni hayatınızda başarılar. Ben de her şey için teşekkür ederim

• ⭐⭐

@muhammedd Bu basliga uygun degil sorunuz, ilgili baslik icin burayi tiklayin.

• @kemalyagli Vizeniz hayırlı olsun.

• @keremsan Vizeniz hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

• @aggdk92 Vizeniz hayırlı olsun.

• @aggdk92 Okurken insana motivasyon geliyor. Herşey gönlünüzce olur umarım. Tebrik ederim.

• @bozyuruk bir sorum olacaktı mülakat almışsınız hayırlı olsun nerde mülakata gireceksiniz öğrenebilir miyim?

• @bayram8589 Ankara da gireceğiz inşallah

• Hayırlı olsun vizenizi en yakın zamanda almanızı diliyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

189

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.5k

| | | |