Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dostlar bosverin hangi sayiyla baslayacagini. Isterse ilk ay 01 le baslasin her ay 1 1 artsin 🙂 son ay current desin yeter. Saka bi yana tek dileginiz herkese sira gelmesi ve sorunsuzca vizeyi almak olsun.ben ne hallerdeyim sayisal loto kazanmisimda parayi almays giderken bileti kaybetmis gibi hissediyorum.gecen sene bu zamanlari dusunuyorumda icin yaniyor neyse dostlar insallah hepiniz vizelerinixi rahatca alirsinjx

• @toprock inşallah rakamlar dediğiniz gibi yüksek açıklanır, ve herkes hayallerine kavuşur, dediğim gibi bekleyeceğiz ve göreceğiz

• ⭐⭐

@ca213 sizin numaranız olan 29 bin ile kazanan sayısı 30 bin farklı şeyler. Mülakata gireceğiniz zaman daha çok maksimum case numarası ile ilgili bir olay. 2018 yılında ben 22000 case no ile 14 bininci sıradaydım. Arada atlayan numaralar var. Bu sene kaç tane dolu dosya var EU için bunları 1 Ocak tan sonra öğreneceksiniz. Örneğin sizin sıranız 15 binince dolu numara olabilir. Her ay 2000 dolu case çağırırlarsa 8 nci ayda çağrılırsınız.

• @arnblt Sayılar ile DV 2019 içinde söyledi:

@ca213 sizin numaranız olan 29 bin ile kazanan sayısı 30 bin farklı şeyler. Mülakata gireceğiniz zaman daha çok maksimum case numarası ile ilgili bir olay. 2018 yılında ben 22000 case no ile 14 bininci sıradaydım. Arada atlayan numaralar var. Bu sene kaç tane dolu dosya var EU için bunları 1 Ocak tan sonra öğreneceksiniz. Örneğin sizin sıranız 15 binince dolu numara olabilir. Her ay 2000 dolu case çağırırlarsa 8 nci ayda çağrılırsınız.

forum da eu icin yaklasik 20 bin vize veriliyor diye okumustum, o halde sizin hesabiniza göre ilk 20 binin iceresinde oluyorum galiba sanki, dogrumu?

• Teşekkürler ilginiz için @aytac59

• ⭐⭐

@ca213 doğru değil. Bu bilgiyi ancak 1 ocaktan sonra öğrenebilirsiniz. Bence gelecek sene bu seneki sıkıntı yaşanmayacak. Kazananların %65 gitse kota ancak doluyor.

• @arnblt Sayılar ile DV 2019 içinde söyledi:

@ca213 doğru değil. Bu bilgiyi ancak 1 ocaktan sonra öğrenebilirsiniz. Bence gelecek sene bu seneki sıkıntı yaşanmayacak. Kazananların %65 gitse kota ancak doluyor.

ya aslinda her sey gayet iyi görünüyor su ana kadar iste aciklanan kazanan sayisi felanda, case number 29 binlerde olmasi biraz tedirginlestiriyor dogal olarak malum yüksek sayi olmasindan dolayi, artik bekleyip görücez sürecin nasil gececegini tek istegim aman gecen seneki gibi olmasin yoksa istatistiklere baktigin zaman benim numaram 95 den bu zamana sadece 4 veya 5 kere yatmis yane gayet iyi bir istatistik umarim bu senede sürec normal olan seviyesinde ilerler ve herkes vizesini sorunsuz bir sekilde alir.

• İlk bülten hayırlı olsun

• ⭐⭐

Kahretsin ya bu ne 2000 ve tüm Avrupa için 😢

• ⭐⭐

Tecrübeli biri bir yol göstersin ne olur devamı?

• İlk cut off case no 2000 açıklanmış.2018 den kötü ilerlemeZ inşallah. Herkese hayırlı olsun şimdiden

• 2018 yılını baz alırsak 2019 un ilk randevu tarihleri 13-20 ağustos arasında açıklanabilir. Geçen sene 15 ağustosta randevular verilmeye başlanmış

• Evet arkadaslar yeni bulten hayirli olsun.sayiya gelecek olursak oldukca dusuk ve moral bozucu.daha ilk bultenden ne olacagini kestirmek guc elbette ancak ilk 3 ay az cok belli eder.20k ya kadar sorun yok telas yapmayin.20 25 arasi biraz stresli olabilir.25k ustu boyle bi ihtimalin oldugunu akillarindan cikarmasin.bundan sonra pek vermek istemedikleri acik gocmenliklr ilgili zorlastirmalar bunun kaniti

• ⭐⭐

@metert yani ilk üç bültende belli olur öyle mi?

• bize geçmiş olsun 29k ya gelicegini sanmıyorum.

• Oyle net bir sey soylemek bu boyle olur kimse diyemez bu konular hakkinda en tecrubeli olanda en az tecrubeli olanda.bu yilada bakacak olursak ilk 3 ay biseylerin kotu gittigini gosterdi. Yani fikir verir diyorum 2 4 6 olarak giderse bi seylerin ters gittigi dusunulebilir.tabi ben sadece yorum yapiyorum yani kimse iyi kotu bir haber vermeye calismiyorum bende bilmiyorum. Sadece numarasi yuksek olan arkadaslar tamam bitti gidiyorum dusuncesine cok kapilmasin . Ama umarim herkes vizesini alir

• @metert 2k ile başladığına göre katılım oranının yüksek olduğunu gösteriyor değil mi ? bu demek oluyorki bundan sonraki aylardada böyle gitme olasılığını güçlendiriyor.. zaten dünyanın siyasi ve ekonomik gidişatına bakıcak olursak kötü ekonomiye sahip bizim gibi ukrayna gibi ve rusya gibi ülkelerdeki kazananlar bu çekilişi bir çıkış yolu olarak görüyor ve sonuna kadar gidiyorlar.. keşke hiç seçildiniz bile demeseydiler bu insanın dahada moralini bozuyor.

• arkadaşlar ben 2018 yılının son bülteni açıklandığında 2019 yılı'nın kazanan talihliler rakamından yola çıkarak 2500 sayısı iyi bir rakam gibi görünüyor demiştim, açıklanan sayı çok uzak değil 2000 fakat bundan sonraki bültenler artış göstermeli ki herkes mülakat alabilsin, tabi gerçekçi olmadan da geçemeyeceğim, ikinci bültende bu sayının üstünü beklemek hayal kırıklığı yaratacaktır, ben üçüncü bültende iyi bir artış bekliyorum, bunların hepsi tamamen şahsi fikirlerimdir; tartışmaya sonuna kadar açıktır..umarım herşey dilediğimiz gibi olur

• Daha ilk bultenden moralinizi bozmayin ne olacagini kimse bilemez . Daha bi 2 3 4 . Bultenleri gorelim.bu sene ye gore gelmiyor sirada her seneyi kendi icinde degerlendirmek lazim.sadece bekleyin ve gorun . Ama kafanizin bi kosesinde dursun boyle bi ihtimalin oldugu.bu cut off belirleme dinamiklerini kimse bilmiyor butun sene nasil isledigibu anlamaya calistik hesap kitap yaptik sonunda bi arpa boyu yol ilerleyemedigimizi gorduk sadece kendimizi yorduk. Bu sene bunu cok goreceksiniz " wait and see"

• Son 7 yılın ilk bültenlerinde açıklanan rakamlara bakıyorum. ortalama 7 000 civarında açıklanmış. Geçen sene ve bu sene açıklanan rakamlar 2 000 civarında. benim için tam bir hayal hayal kırıklığı. 2018 yılını seriyi bozan yıl olarak düşünmüştüm. ancak 2019 için açıklanan rakama bakınca serinin bozulmadığını yeni bir serinin başladığını hissediyorum. Numaram görece olarak küçük olmasına rağmen demoralize oldum. Daha erken gitmeyi düşlemiştim. şimdi dv 2018 için sıra bekleyenlerin hissiyatlarını daha iyi anlıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

171

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |