DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kivooo Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@periscope iyi de sinirinizi benden çıkarmayın olur mu. yani bana kızacak hiç bir durum yok. büyük caselerin sebebi de ben değilim. kimseye saldırmadım hakaret etmedim.

Buyuk caselerin sebebi siz degilsinizde gozleri gormeyen birine ya ben ne sansliyim gozlerim goruyor demek gibi birsey sizi bu konuda alakadar eden bir durum var mi ? Yok. Sizi ilgilendiren konularda havanizi atabilirsiniz.

• dv 2019 kazanamayan arkadaşların kazandım hehe diyenlere neden gıcık olduklarını daha iyi anliyorum şimdi . enteresan insan dolu memleket 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sevgili arkadaslar bence de konuyu kapatalim. Lutfen bundan sonra sayilara odaklanalim...

Diger forum uyeleri de lutfen empati yapmaya calissinlar bu konudaki gergin bekleyise, emin olun herkese fayda saglamis oluruz boylece. Buradaki arkadaslarin bir kismi ayagina cok guzel bir sans gelmisken, hayallerini -kendi ellerinde olmayan nedenlerle, sadece kendilerine sira gelmedigi icin- ertelemek zorunda kalabilir, bu hafta icinde kimin hangi konumda olacagini ogrenecegiz, boyle stresli ve belirsiz bir ortam varken bu arkadaslarin oldugu konuda niyetiniz kotu olmasa da -ki eminim cogumuz oyle dusunuyoruz- espri yapinca ya da kendi gelecek durumunuzdan bahsedince biraz uygunsuz kaciyor. Lutfen bu gergin bekleyise anlayis gosterin.
    Cok tesekkurler.

• Kcc de 9.22 geciyor sabah mamurlugunu atip oyle aciklarlar herhalde 🙂

• ⭐⭐

Tamam patron son sözü söyledi. Artık uzatmayalım mübarek gün. Kıvanç'ın kötü bir niyetle söylediğini düşünmüyorum. Yekta,Erdem, periscope (Senin adını bilmediğimden yazamadım) gerilecek bir durum yok. Geçen aydan bu güne nasıl güzel sohbetle geçirdiysek bu bir iki günde geçer merak etmeyin.
    Bugünkü CEAC verisine baktıktan sonra önünüzde sıkıntı yapacağınız koca bir ay var. Çünkü rakamlar gayet iyi. (Ya da ben bir halt anlamıyorum). Stresli ama umutlu olunacak bir ay daha var gibi. Hakkı Bey dedi dersiniz.

• @arnblt bunları sizinle konsolosluk mülakat sırasında konusalım inş :)))

• Ruslar tarih - zaman bilgisini de sunmuşlar. Şimdiye kadar en geç 21:30'da açıklanmış. Time zone olarak moscow ve istanbul aynı zaman diliminde
    13 Kasım (21.30)
    14 Aralık (17.00)
    16 Ocak (20.30)
    12 Şubat (20.00)
    13 Mart (13.00)
    11 Nisan (17.30)
    10 Mayıs (17.00)
    13 Haziran ?

• merhaba,
    henüz mülakat alamayanlara dv-2018 sürecinde bol sans ve basari diliyorum, insallah hepiniz vizenizi alirsinis bu sene.
    Bende sizin gibi dv-2019 talihlisiyim ve case numaram ep eyi bir yüksek malesef, benim merak etdiyim konu genelde her
    senemi böle sikintili geciyor, yoksa bu sene istisnali bir senemi?

• Bu sefer 7 civari aciklayacaklar gibi bir his var icimde. Ne sacma:) iyice kafayi yedim.

• Bu ileti silindi!

• @ca213 maalesef istisna bir sene.
    alt metni

burdan önceki yılları inceleyebilirsin.

2019 talihlileri için açılmış konu Sayılar ile DV 2019

• @badass bu listeye bakinca bu senenin baya kötü gectigi belli oluyor, diger yillara göre haziran ayinda ortalama otuzbinken bu sene 25 bin bille degil, insallah iyiye gider önümüzdeki aylarda ve 2019 icin umarim bu kadar abartili kötü gecen bir sene olmaz.

• @arnblt Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Tamam patron son sözü söyledi. Artık uzatmayalım mübarek gün. Kıvanç'ın kötü bir niyetle söylediğini düşünmüyorum. Yekta,Erdem, periscope (Senin adını bilmediğimden yazamadım) gerilecek bir durum yok. Geçen aydan bu güne nasıl güzel sohbetle geçirdiysek bu bir iki günde geçer merak etmeyin.
    Bugünkü CEAC verisine baktıktan sonra önünüzde sıkıntı yapacağınız koca bir ay var. Çünkü rakamlar gayet iyi. (Ya da ben bir halt anlamıyorum). Stresli ama umutlu olunacak bir ay daha var gibi. Hakkı Bey dedi dersiniz.

Skntili bir ay derken ustad rakanlar iyiyse niye skntili:/

• Bu konuya mesaj atilinca herkes dolusuyor biranda 🙂

• ⭐⭐

Benim CN 221XX, yani en rahat olması gerekenlerden biriyim. Ama sen gel bana sor. Şimdi cut-off 27990 dese @metert Temmuz 15 i nasıl bekler düşün.

• ⭐⭐

Yani diyorum ki dibinize gelecek rakamlar.

• @arnblt katiliyorum. Son ay diye daha cok stres olacagiz. Ins current olur da bu basliga bi daha gelmeyiz 🙂

• Abi en azindan sonraki ay kesin gelecegini bilirim 1 ay degil 5 ay daha beklerim.belirsizlik sıkinti yaratiyor .

• Daha once saat 1 de acikladiklarina gore demekki mesai saati olmak zorunda degil

• Visa Bulletin sayfasinin yilmaz bekcileri olduk. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |