DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @superdem22 ben de
    AFi belli bir sayida tutup EUya ceviriceklerini anlatiyor idim bir onceki iletimde. AF da gorusmelerde sikisiklik olucak, donup EUya vericekler bence demistim. Buna da temenni demistim zaten bknz icimden gecen kelimelerine orda. Bir ihtimal atiyorum ortaya ki senin de kendince bulup, farkli kelimelerle soylemis oldugun gibi... @rocken hesaplamayi nasil yaptin reel idler uzerinden mi?

• Selamlar. Geçen yıl curent olduğunda bu ‘hole’ lar ne alemdeydi. Bir ton CN birden curent olmadı mı? O zaman da hole ve ready ler çok mu azdı.

• Bütün bölgelerde Nisan bülteni rakamları bugünkü değerlere yakınken Mayıs’ta tüm bölgeler curent olmuş. Bu ne iştir arkadaş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@select Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Selamlar. Geçen yıl curent olduğunda bu ‘hole’ lar ne alemdeydi. Bir ton CN birden curent olmadı mı? O zaman da hole ve ready ler çok mu azdı.

gecen yil farkliydi, kiyas yapmaniz yanlis olur.

• Current ihtimali yok okay 40 bine kadar ihtimal ne peki? Abi herkes sayıları hesaplayıp nasıl farklı seyler söylüyor onu anlayamıyorum tam olarak teyzem amerikada yaşıyor bana diyor ki kesinlikle sıra gelecek amerika sırf su vize ücretini almak için bile herkesi çağırır harika bir mantık hhahaha

• @discordiaa Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Current ihtimali yok okay 40 bine kadar ihtimal ne peki? Abi herkes sayıları hesaplayıp nasıl farklı seyler söylüyor onu anlayamıyorum tam olarak teyzem amerikada yaşıyor bana diyor ki kesinlikle sıra gelecek amerika sırf su vize ücretini almak için bile herkesi çağırır harika bir mantık hhahaha

:))))) olabilir aslında

• @periscope hole %, no respond % CN’lar ilerledikçe artıyor.

• Bu ileti silindi!

• @rocken Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@periscope hole %, no respond % CN’lar ilerledikçe artıyor.

hocam 21900 den sonra artan hole yok? ortalaması %56 no resp. oranlarına bakıyorum 17 binde %19 mus 18 de %15, 19 binde %14 20 bin de %12 düşüyor aksine.

o nedenle dedım sayısal olarak acıklar mısınız dıye eger kacırdıgımız bır sey varsa gorup umutlanmak ıstıyorum.

• Her yıl ilk ayda ekimde 5000-6000 ortama çağrılırken bu yıl 2600 ile başladılar. Daha formu submit edip gelecek kişi sayısını bilmeden ilk Aydan başlayarak düşük sayıda çağırmaya başladılar. Bu sene bir iş var. 10 yıldır olmayan işler oluyor. Neyse. Pazartesi büyük CN si olan 2018 talihlileri!!??!! için umarım herkes 2018 talihlisi olur.

• @periscope benim bildiğim kadaryla no responseların 21.900 den sonrakilerin hepsi eski data her ay case nolar açıldıkça geriden gelenlerle beraber no resp. Artıyo yanlışım varsa düzeltin lütfen

• yani banada anlamsız gelilyor hole un artmaması

• @discordiaa tam olarak sistemini kimse bilmediği için farklı sonuçlar çıkıyor. çok fazla değişkeni olan bir sistem kolay değil anlayacağınız hesaplaması. önceki yıllarla kıyaslanmaması gereken bir yıldayız çünkü bildiğim kadarıyla bir kaç sistem değişti. 50k sınır olmasa herkesi çağırmamaları için bir sebep yok zaten parayı kim sevmez :))

• bide VB açıklandığında biri beni arasın. yoksa pazartesi günü travel.state.gov da sürekli sayfayı yeniliyeceğim 😃

• @discordiaa Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Current ihtimali yok okay 40 bine kadar ihtimal ne peki? Abi herkes sayıları hesaplayıp nasıl farklı seyler söylüyor onu anlayamıyorum tam olarak teyzem amerikada yaşıyor bana diyor ki kesinlikle sıra gelecek amerika sırf su vize ücretini almak için bile herkesi çağırır harika bir mantık hhahaha

Teyzen bal yesin👍😃

• İyi pazarlar herkese ben kendi kafamdan yüzeysel bi hesaplama yaptım arkadaşlar..Hesaplamarın bi anlamı manası yok ama yinede sizinlede bi paylaşym.Şu anda 30.000 tane vize issued olmuş AS Şuanda 3.332 daha öncedende söylemiştim ben buranın max. 5.000 issued olcağına inanıyorum yani şuanda 30.000+1.700 AF yede 9.000 kalsa diğer 2 regionda 1.000 tane daha alsa toplam ((((30.000+1.700+9.000+1.000)))) =41.700 yani Bu tabloda EU ya 50.000 kota bazında 8.300 visa daha kalıyo doğrumu?

• @rocken Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

vay be etkileici. bakalım dediği gibi 20 bin küsür vize verilecek mi?

• @efeser aynen üç aşağı beş yukarı bu rakamlarda bitecek gibi duruyor. Asia'ya 5200, Africa 20000, diğer bölgeler de 2200 dersek toplam 27400. Eu için de 22600 gibi bir potansiyel oluşacak. Tabii hakverirsinizki bu rakamları ayarlamak 50k kotayı tamamlamak tamamen adamların allocation'ına bağlı. Bunu ne kadar doğru yapabilecekleri ya da daha az hata payıyla yapacaklarıyla ilgili.

• yarın büyük gün.hazır mısın ? 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

176

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |