DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

CN 16000 e kadar ortalama ISSUED oranı %33,15. Hadi Derivative Rate 2,25 kabul edelim. Bu durumda CN 24500 de 18500 kotasını dolduruyorlar.
    Fakat son 5 tane binlik case de ISSUED ortalaması %25 lere düşüyor. Bundan sonra da böyle giderse ortalama %30 çekilmiş oluyor. Bu da demek oluyor ki
    1000 CN de yaklaşık 675 kişi vize alır. 27000 lerde 18300 kotası yakalanır. Bana göre en yakın kestirim bu. En kötü 24500 en iyi 27000 lere gelir. Bu yazdıklarım 18300 rakamını baz alınca bulduğu rakamlar.

• su ana kadar DV2018 deki 'gercek dosyala'rin (dosya numarasi degil) %46 si issued olmus ve 2,28 derivates ortalamasi var. Toplam 201915 dosyanin su an Temmuz da dahil(21.900 cut off) 14333 gercek dosya cagirildi.

• @arnblt bu hesaplarda kalan ap+ready datası da içerde mi ? 2015te 2750 ap+ready case issued'a dönüşmemiş. Bu sene de en az 2K issued olmadan kalabilir

• ⭐⭐

@superdem22 dvcharts daki her binlik çizgideki rakamlar bunlar. Ready ve Ap ler yok. Ama 16000 e kadar olan numaralardan çıkarılmış sonuç bu. Sonuçta Ap ve Ready case ler başından beri vardı.

• Daha açıklanmasına bir ay var. Zaman geçmiyor resmen sürekli sayılarla dv 2018 i takip ediyorum günde en az 30 defa giriyorum 😞 birisi olumlu birşey yazınca içimde bir umut kırıntısı oluşuyor sonra hemen ardından biri başka birşey yazıyor hepside mantıklı geliyor olumlu olumsuz. Nedeni kimsenin kesin birşey bilmemesi muhtemelen. KCC yi arasak zaten bilgi vermez. Simon zaten 2 ay önce sıkıntı büyük yazdı. Bilemedim dostlar ben başvuru yapmadım 2019 için umarım siz yapmışsınızdır. Alternatif olarak Canada filan var eşim karşılasada gereken özellikleri onları ben karşılayamıyorum. Aynı zamanda eşim Avrupa vatandaşı fakat Avrupada sıcak evlerin büyük olduğu yaşam kalitesinin yüksek olduğu hiçbir yer yok buda insanı üzüyor. Bakalım şuanlık umut hiç yok değil anladığım kadarıyla.

• @ozan-aydemir umut kötüdür hocam boşverin umudu falan 😃 burada bir kaç kötü kalpli arkadaş var 10 aydır umut veriyorlar :)) sonra hep hüsran oluyor artık toplu halde bıraktık o işleri 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Resmi sitedeki raporlari incelerken ilk 6 ay icin olan sayilari hesapladim, buraya da aktarayim:

Ekim'den Mart'in sonuna kadar yani DV2018'in ilk yarisinda;

• Turkiye icin 825
    • Azerbaycan icin 215

vize verilmis...

DV2018 icin;

• Turkiye'den 4390
    • Azerbaycan'dan 961

kisi talihli olmustu.

• @pacaveli hahaha yok ya onlar olmasa kafa hiç bir şekilde dağılmaz adamlar gerçekten emek harcıyorlar hesap kitap yapıyorlar bir Müslüman olsam cennette gitmelerini dileyeceğim 🙂

• 2019lular çok azimli masallah :)))) bazen diyorum bunlar bizden önce gidecekler galiba amerikaya :))))

• @crazycells Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Resmi sitedeki raporlari incelerken ilk 6 ay icin olan sayilari hesapladim, buraya da aktarayim:

• Turkiye icin 825
    • Azerbaycan icin 215

vize verilmis...

DV2018 icin;

• Turkiye'den 4390
    • Azerbaycan'dan 961

kisi talihli olmustu.

Seyahat yasagi konusunda son durum nedir? Yuksek mahkrmr rn son gorustuydu bu konuyu ay icinde bir sonuca vardi mi ya da varacak gibi mi?

• @ozan-aydemir şaka bir yana gerçekten öyle gidemezsek bile biliyorum burada güzel arkadaşlıklar kazandık 🙂

• @pacaveli hahaha aynen katılıyorum şansımız bu oldu sanırım birde amerika'da nerede yaşanır ne yenir benzin ev araba fiyatları daha doğrusu Amerika ile ilgili herşeyi de öğretmiş oldu bu olay bize. 2019 talihlileri baya heyecanlı umarım hiç birinin kalbi kırılmaz bir çoğu kazanır bu sene şanslılar aslında biraz daha bizden yüksek şansları çünkü iki kere başvuru yapıldı ilki iptal olduğu için buda haberi olmayan birsürü insan demek bakalım kısmet artık herşey. Biz bi kendi bacağımızı kurtarsak gidebilsek amerikaya onlara gelecekleri zaman orda çok daha fazla yardımlarımızın dokunacağını düşünüyorum. Işin olmadığı vaktim olduğu sürece bedavaya gidip hava alanından konaklama yapacakları yere bırakacağım her ay bir talihliyi 😂

• @ozan-aydemir zaten gidersem gelecek olanlara yardım etmek benim için görev oldu.. hele şu stresi, belirsizliği yaşadık ya.. halden bizden daha iyi kimse anlamaz 😃 valla şöyle bir durum var bu green card gazına biraz ingilizcemi geliştirdim gerçi baktım rakamlar düşük geliyor bıraktım.. neyse okul uzamıştı onu bitirdim sıkıntı olmasın arkada kalmasın diye.. sonra çalışmıyordum açıkçası niyetim de yoktu, para lazım olabilir diye işe girdim 6 aydır çalışıyorum 😃 özetle bu olay benim hayatımı düzene soktu olumlu yandan bu şekilde bakıyorum ben duruma.. birde gidersek 2 kere mucize gerçekleşmiş olcak artık bizim için :))

• İlk 20.000 lerin Arnavutluk, Rusya, Özbekistan ve Ukrayna arasında dağılmış olması bizler adına büyük şanssızlık.

• @pacaveli sana bildiğin yaramış bu olay müdür hatta sana seneye kadar süre verseler sen bu gidişle yatırımcı vizesi ile gidersin 🙂 hahaha senin adına sevindim gerçekten hepimize birşeyler kattığını bende düşünüyorum bazen bende hala ingilizce çalışıyorum bakalım. 2 ay kaldı zaten 2 ay daha dişi sıkalım bakalım sonuç ne olacak belki çıkar o zaman bizde bu durumdaki arkadaşlara endişe etmeyin biz ne durumlarla uğraşıp geldik deriz 🙂

• @entelman O büyük şanssızlık, bu ülkelerin 39k'ya kadar numaraları olması daha da büyük şanssızlık 😃 ukrayna özbekistan en azından 16-18k'da bitti

• @ozan-aydemir hahaha çok teşekkür ederim ya :))) dedim ya hocam umut veriyorlar boşa diye, aslında en umutlu da benim :))))) neyse her şey gönlümüzce olsun gideriz gitmeyiz, biz buradayız hep konuşacağız elbet üstüne bu konuların 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@periscope Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@crazycells Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

• Turkiye icin 825
    • Azerbaycan icin 215

vize verilmis...

DV2018 icin;

• Turkiye'den 4390
    • Azerbaycan'dan 961

kisi talihli olmustu.

Seyahat yasagi konusunda son durum nedir? Yuksek mahkrmr rn son gorustuydu bu konuyu ay icinde bir sonuca vardi mi ya da varacak gibi mi?

ben de henuz guncel kararlari bilmiyorum sayin @periscope , eger gorursem bir yerlerde buraya da tasirim.

• Arkadaşlar, numaramız yüksek diye gidemiyoruz malum, şimdi gelecekte usa turist vizesi almamızın önüne engel olmaz mı bu göçmenlik teşebbüsümüz, bildiğiniz üzere vize formunda şöyle soruluyor, daha önce göçmenlik teşebbüsünde bulundunuz mu, bu durumda ne yapmalı, bizim numara 29 bin. malum işler kötü gitti. bari şimdi bu durumumuz nihayetlenmeden turist vizesine başvursak yine red mi ediliriz. Bilgisi olan paylaşabilir mi?

• ⭐⭐

@yeldemir burada sizin bağlayan ciddi kanıtlar göstermek gerekiyormuş o zaman. İnandırıcı olursa vize verirler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

48

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |