Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yekta Bu sene diplomadan dolayı Greencard alamayan arkadaşlarınız olduğundan bahsetmişsiniz. Tam olarak sorunları neydi? Bahsedebilir misiniz? Benim de bazı endişelerim var lise diploması ile ilgili. İmam Hatip Lisesi diploması bu şartı sağlamaya yeterli mi emin olamadım. Greencard alamayan arkadaşların sorunu imam hatip veya meslek lisesi diploması ile mi ilgiliydi? Teşekkürler.

• @bmyilmaz yok yok sizinki de problem olmaz. benim demek istedigim orda hiç diploması olmayanlar içindi . yani orta okul mezunları .

• @yekta Teşekkürler.

• Merhaba ben açık lise okuyorum dv 2020 gc sonuçları açıklanana kadar mezun olacağım. ekimdeki gc başvurusunda lise mezun diye işaretlesem bir sorun olur mu? Şu nedenle soruyorum high school no degree seçersem çekilişte şansım düşer diye düşünüyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrfirat Lise diplomasi yeterliligi hakkinda içinde söyledi:

Merhaba ben açık lise okuyorum dv 2020 gc sonuçları açıklanana kadar mezun olacağım. ekimdeki gc başvurusunda lise mezun diye işaretlesem bir sorun olur mu? Şu nedenle soruyorum high school no degree seçersem çekilişte şansım düşer diye düşünüyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

Cekiliste sansiniz dusmez, basvuru yaparken hangi durumdaysaniz onu yazmalisiniz.

• @crazycells teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |