Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar

Ben greencard sahibiyim, turkiyedeki nisanlim ise 10 yillik vize sahibi b1 / b2 amerikaya b1 business giriste de bulundu fakat sonra Türkiye ye döndü. Kendisiyle abdde evlenmek ve birlikte yaşamak istiyorum. Düzenli çalıştığım bir işim var, yaklaşık 1 yıldır. 2 senedir vergi beyani da yapiyorum

Bununla ilgili bir kaç sorum var.

Öncelikle nasıl bir yol izlemeliyim?

Kendisi Vize turistik gorusmesinde nisanli olduğunu bildirmedim bir sorun olur mu?

Green card alis surecinde ben Sevgilim olduğu halde Sevgilim yok dedim greencard alış sürecinde bir sorun olur mu? (O zaman nisanli degildik)

Evlendikten tahmini ne kadar sonra çalışma izni çıkar?

Ayrica turistik vizeyle amerikaya geldikten sonra evlenmemizde bir sakinca var mi ?

Teşekkürler

• ⭐⭐⭐

Konuyu buraya açmanıza gerek yoktu forum içerisinde konu hakkında bilgiler var. İlgili linkleri iletiyorum. @gucarslan @crazycells

https://yesilkartforum.com/forum/topic/78/abd-yolunda-evlilik?page=1

• Kilitlendi  gucarslan gucarslan 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |