DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar marhaba. Böyle bişey yok ya. Geçen hafta kuzenim hatırlattı. Bugün bana çıktığını o haber verdi. Nasıl bir şans ya 😂😂 Ama gitmeyeceğim.

• Bu ileti silindi!

• Öncelikle hayırlı olsun. Gitmeyi neden düşünmüyorsunuz ?

• Arkadaşlar galeyana gelmeyin. Bazıları trolluk pesinde olabilir

• Bu ileti silindi!

• @penaber Tabi tabi çıktı ve sen gitmiyorsun. Git Allah aşkına git:))

• @Penaber' in kuzeni ben oluyorum. İkimize de çıkmadı. Sinirden ne yaptığını bilmiyor. İkimiz de çok üzgünüz:(( Kusura bakmayın.

• @paw-of-eagle size çıkmasını en az kendim kadar istiyordum. Bana ve eşime de çıkmadı. Benim ısrarımla başvuran baldızım ve bacanağıma karı koca ayrı ayrı çıktı. Sıraları da 17 bin ve 20 bin. Giderler mi bilmiyorum 🙂 Ama acemi şansı değil de önemsemeyen şansı diye bir şey var gerçekten.

• @guropeth çok sağolun, eksik olmayın. Keşke size çıksaydı bari:(( Forumda bir-iki kişiye tek çıkmış sanki. Nasip artık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

163

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.9k

| | | |