Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Legrin llc. olarak 2006'dan bu yana Amerikadaniste.com ile Amerika'dan Türkiye'ye güvenli online alışveriş hizmeti sağlıyoruz.
    Ofisimiz Clifton, New Jersey'de yer almaktadır.
    Aramıza katılacak Kargo Operasyon Yetkilisi ekip arkadaşları aramaktayız.
    Pozisyonda deneyimli kişiler Supervisor adayı olarak da değerlendirilecektir.

Temel görev tanımı:
    Depoya gelen paketlerin teslim alınması ve üye hesaplarina doğru bir sekilde bilgilerinin girilmesi/tanımlamalarının yapılması,
    Paketlerin depoda uygun yere yerleştirilmesi/muhafaza edilmesi,
    Oluşturulan siparişlerin üyelere gumruk regülasyonlarına uygun sekilde yönlendirilmesi/sevk edilmesi,
    Paketlerin araca yüklenmesi,
    Deponun düzenli tutulması
    Aramıza katılacak arkadaşlarda;

Takım ruhu,
    Güvenilirlik,
    Çeviklik,
    İletişim gücü arıyoruz!

Çalışma Koşulları:

Çalışma günleri
    Hafta içi: 9 am- 6 pm

Cumartesi günleri: Dönüşümlü olarak: 9 am-1:30 pm ( iki haftada bir)

Çalışma ortamı:
    Çalışan mutluluğuna ve sağlığına önem veren bir firma olarak, şirket içi etkinliklerimize ve özel gün tebriklerine özen göstermekteyiz.
    Başvuru yapmak isteyenler [email protected] mail adresinden İnsan Kaynakları yetkilileri ile iletişim kurabilir.

• @Tgbyldz Size bu is icin forumda yonlendirdigim arkadastan olumlu haber cikmadi galiba?

• @MySea ne yazık kı kendisine ulaşamadım

• @Tgbyldz Anladim, malesef bana da o zamandan bu yana birsey yazmadi.

• ⭐⭐⭐

shopbyamex icin de operasyonu siz mi yurutuyorsunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |