Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben bir işe başvurdum Amerika’da böyle bir geri dönüş yaptılar daha önce tecrübesi olan biri var mı ne yapmam gerekiyor?

Merhaba. İş ilanına başvurduğunuz için teşekkür ederiz. Özgeçmişinize göre, kesinlikle niteliklisiniz. İçeri girip bir başvuru formu doldurabilirsiniz. Sigorta şirketlerimizin gerektirdiği geçerli bir sürücü ehliyetine ve başka bir ana kimlik belgesine ihtiyacımız olacak.
    İlginiz için teşekkürler

Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Deniz-Yörükoğlu başvuru şartlarında sponsor olacağız diye bir kelime var mı baktın mı eğer yoksa ülke dışından eleman almazlar. Seni de amerika da yaşayan birsi olarak görmüşler. Ondan dolayı daha detaylı araştırma yapmak için bilgilerini istiyorlar.

• Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

• @Deniz-Yörükoğlu, içinde söyledi: İş Başvurusu Geri Dönüş

Ben bir işe başvurdum Amerika’da böyle bir geri dönüş yaptılar daha önce tecrübesi olan biri var mı ne yapmam gerekiyor?

Merhaba. İş ilanına başvurduğunuz için teşekkür ederiz. Özgeçmişinize göre, kesinlikle niteliklisiniz. İçeri girip bir başvuru formu doldurabilirsiniz. Sigorta şirketlerimizin gerektirdiği geçerli bir sürücü ehliyetine ve başka bir ana kimlik belgesine ihtiyacımız olacak.
    İlginiz için teşekkürler

Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Sanirim bir sigorta sirketine basvurdunuz. Sigorta sirketleri her basvuruya donus yaparlar cunku onlarla calisanlar maas uzerinden degil de komisyon uzerinden calisirlar. Aylik ne kadar kisiye sigorta policesi satarsaniz, onun uzerinden komisyon alirsiniz. O yuzden, kapi kapi dolasip reklam yapmaniz lazim, iyi bir cevre ve network edinmeniz lazim. Bu sekilde iyi para kazananlar var ama ilk birkac yil icin, ozellikle cevreniz olmadan para kazanmaniz oldukca dusuk ihtimal. Masraflarinizi bile zor cikartirsiniz. Birde bulundugunuz eyalette lisans almaniz lazim ve bunun icin de 3-4 haftalik bir egitimi var. Onu da siz karsilamalisiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |