Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,

4 yıldır greencard deniyorum ve bu yılda mayıs ayını iple çekiyorum ancak yine çıkmayacağını düşünüyorum. Eğer bu yılda çıkmazsa dil okulu ile gitmeyi düşünüyorum ancak araştırmalarım neticesinde çok pahalı geliyor. 10.000 dolar ile 6 ay anca vize veriyorlar gibi bir durum var ve kurun durumu da malum. Sizin önerdiğiniz bir sistem var mıdır? Oraya gittiğimizde kaçak çalışmayı ne kadar öneririsiniz malum öğrenci olduğumuzda çalışma izni verilmiyor. Konu hakkında değerli görüşlerinizi iletmenizi çok isterim. Çok sağolun.

• Açıkçası Abd'ye hiç gitmedim fakat bende senin ile benzer durumları düşünmüştüm.Mantıken kaçak çalışma için Ny gibi büyük bir şehir lazım bence ama kaçak çalışmak bana mantıksız geliyor.Ülkemizde kaçak çalışan suriyeliler,afgan ve özbekler ne şartlarda çalışıyor ise ve ne hakka sahipse abd de senin de o kadar hakkın olacak yani minimum saatlik 12 dolar ise adam sana 6 7 teklif edebilir, paranı vermese yapabileceğin bir şey yok.Kötü niyetli birisi ise daha pek çok sorun olabilir.Dil okullarının çoğunda devam zorunluluğu olması da ekstrası. Ha adam çok iyi birisidir bunları yapmaz vs o kişiye göre değişir ama ben hayatımı bir adamın insafına göre geleceğim ne olacak bilmeden kuramayacağımı düşünerek böyle bir karar almadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |