Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Öncelikle herkese Merhaba,
    Benim kafama çokça takilan bir sorun var lutfen bilen biri bana bir aciklama yapabilir mi?
    Nisanlim ABD vatandaşı bir Türk (çifte vatandaş). K1 vizesi basvurusunda benim adli sicil kagidim temiz ama arşivde 2 3 sene önce basit yaralama adı altında bir suctan 100 gun kamu cezasi yani 2000 tl adli para cezası verdiler. Bunu ödedim tabiki. Ama bu mevzu benim k1 vizesi almamda sıkıntı yasatir mi? Alamazmiyim? Tabiki kesin bisey diyemezsiniz belki ama tecrübeli, bilgisi olan yada boyle bir deniyime sahip biri beni aydinlatirsa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@devran-işık K1 vizesi ve Sabika kaydı arşivi içinde söyledi:

Öncelikle herkese Merhaba,
    Benim kafama çokça takilan bir sorun var lutfen bilen biri bana bir aciklama yapabilir mi?
    Nisanlim ABD vatandaşı bir Türk (çifte vatandaş). K1 vizesi basvurusunda benim adli sicil kagidim temiz ama arşivde 2 3 sene önce basit yaralama adı altında bir suctan 100 gun kamu cezasi yani 2000 tl adli para cezası verdiler. Bunu ödedim tabiki. Ama bu mevzu benim k1 vizesi almamda sıkıntı yasatir mi? Alamazmiyim? Tabiki kesin bisey diyemezsiniz belki ama tecrübeli, bilgisi olan yada boyle bir deniyime sahip biri beni aydinlatirsa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

Tabii ki dediginiz gibi bu karari dosyanizi inceleyen konsolos verecek, ama ceza 6 ayi gecmedigi icin bir sorun olacagini sanmiyorum.
    Surecinizde bol sans 🙂

• @crazycells Insan yine de kaygı duyuyor işte. çok tesekkurler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |