Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2022 Green Card çekiliş başvuru tarihleri 7 Ekim - 10 Kasım 2020 olarak açıklandı. Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu için buraya tıklayın.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfına bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Cambly deneyimim • arkadaşlar bugün itibari ile Cambly ye abone oldum ilk dersimi yapmış bulunuyorum 😃 speaking i 0 olan benim için fena olmadı çok hoşuma gitti ilk ders bu başlık altında deneyimlerimi paylaşacağım çok birşey çıkacağını sanmıyorum ama belki birinin işine yarabilir. İlk dersim tabi ki heyecanlıydı başlangıç seviyesinden başladım tanışmayla geçti başta bir ekrem diyişim var öf görmeniz lazım 😃 sonra da bir osmaniye demişim varya aman yarabbim dersiniz 😃 (daha sonra videonun linkini ekleyeceğim aşağıya) genel karşılıklı konuşma tanışma konularını işledik ilk derste future tense i anlattı kısaca sonra da bol bol role play yaptık.
  edit 1: davet linki 10 dk deneyebilirsiniz http://cambly.com/invite/EKREM359?st=090720&sc=4
  edit 2: ilk ders videosu https://youtu.be/iXq3Q514nGo internette paylaşmazsanız sevinirim sadece buraya gelenler baksın.
  edit 3: 2. ders https://youtu.be/stsqmUtEs30
  edit 4: yeni hoca ilk ders https://youtu.be/mfItj8rjxt8
  edit 5: 17.09.2020 tarihli dersin videosu https://youtu.be/nEGFzcysSvM
  edit 6: 19.09.2020 tarihli dersin videosu https://youtu.be/6jSj2Zi_uK0 • @crazycells edit edit mi gitmek daha iyi olur ileti ileti mi ?


 • ⭐⭐⭐⭐⭐

  @Rhonster, içinde söyledi: Cambly deneyimim

  @crazycells edit edit mi gitmek daha iyi olur ileti ileti mi ?

  ikisi de uygundur sayin @Rhonster , isterseniz ileti ileti yazin, boylece fikirlerinizdeki gelismeler daha net secilebilir... • ilk videoyu izleyenler nasılım ama 😃 bide bende mi yutubır olsam ya 18 kişi izlemiş fenayım ha 😃 • bugün başta hatırlamadı dün aldığı notu kaybetti galiba bir kaç kelimeden sonra hatırladı ama ilk derste aldığı notları bulamadı eğlendim bugün tekerleme söyletti bazı harflerin ve kelimelerin telaffuzunu öğretmek için genel olarak iyi ama sonra ki sefere kayıtlı programdan gelecek rastgele bir hocayla çalışacağım şimdilik düşüncem şu yönde tek başına yeterli değil aklınızda böyle bir soru varsa cevaplamış olayım sizinde ayrı bir vakit ayırmanız lazım bu işin olması için yarın ve diğer güne kendi başıma birşeyler yapmaya çalışacağım bu 2 videoyu tekrar etmeyi düşünüyorum özellikle bugün ki videoyu. genel bir harita çizmiştim ama nereye koydum bulamıyorum faydalı siteler filan vardı onları bulursam hoşuma gidenleri paylaşırım. çok fena ingiliççe konuşuyorum ama ha 😃
  bugünün videosu https://youtu.be/stsqmUtEs30 • bu arada kameram gözükmüyordu 2 derstir şimdi çözdüm problemi onlar da beni görsün dimi ama 😃 • geldik bu haftanın son videosuna arkadaşlar 😃 hocayı değiştirdim aradım araştırdım başlangıç seviyeden TOEFL teste kadar eğitim veren var mı diye bir tane buldum memnunum da düzeltmeleri filan istemiştim ders esnasında ve sonrasında hepsini not not pinlemiş ilk ders olduğundan süre yetişmedi sorulardan dolayı vs vs ama bu hanımefendi ile devam edeceğim bundan sonra serüvene. hadi gene iyisiniz nur yüzümü göreceksiniz 😃 yutubır mı olsam bende 1 tanede abonem var @yalta abim ilk abonem olmuş potansiyel gördü galiba 😃
  edit: linki koymayı unuttuk iyi mi 😃 https://youtu.be/mfItj8rjxt8


 • ⭐⭐⭐⭐⭐

  @Rhonster, içinde söyledi: Cambly deneyimim

  geldik bu haftanın son videosuna arkadaşlar 😃 hocayı değiştirdim aradım araştırdım başlangıç seviyeden TOEFL teste kadar eğitim veren var mı diye bir tane buldum memnunum da düzeltmeleri filan istemiştim ders esnasında ve sonrasında hepsini not not pinlemiş ilk ders olduğundan süre yetişmedi sorulardan dolayı vs vs ama bu hanımefendi ile devam edeceğim bundan sonra serüvene. hadi gene iyisiniz nur yüzümü göreceksiniz 😃 yutubır mı olsam bende 1 tanede abonem var @yalta abim ilk abonem olmuş potansiyel gördü galiba 😃
  edit: linki koymayı unuttuk iyi mi 😃 https://youtu.be/mfItj8rjxt8

  sayin @Rhonster , siz beginner degilsiniz 🙂 ben beginner seviyesindeyken bu kadar anlamli ve uzun cumleler kurabildigimi hatirlamiyorum 🙂 oldukca iyi bir intermediate seviyesi bu, bence bu sekilde devam ederseniz kisa surede rahat iletisim kurabilir seviyeye geleceksiniz. Basarilar ve bol sanslar... • @Rhonster destek olmak lazım 🤣 Ilk videodaki teyze seni anlamadi zaten şundan su puani almam lazım vs diye anlatirken 🤣 Aval aval bakmasınlar belliydi 😂 • @crazycells teşekkürler hocada aynısına benzer dedi zaten ders programını değiştirdi ben ne yapacağımı bilmediğimden öyle demiştim hocaya 😃 güzel bir deneyim oluyor benim için şuan eğleniyorum da 😃 • @yalta teyze iyi hoştu da aynen istediğimi alamayacağımı anlayınca değiştirme kararı aldım zaten bu hoca iyi şuan düzeltmeler filan olsun sınava olayı olsun sürece hakim. ne kadar zamanın var demesi anlatıyor zaten herşeyi az bir vakit var desem belki de ona göre bir program yapacaktı. • Başarılar kardeşim videolarin devamını bekliyorum. 🤣 • @yalta bende bir yutubırım artık takipçilerim video bekliyor vay be 😃 • Bir Cem Yılmaz kadar olmasanda videolarda bolca güldüm 🤣 Allah da seni güldürsün 🤣 • bugünün videosunu yüklemekte kararsızım sizi sıkmak istemedim eğlenceli olmaz izlemesi dersin konusu aile idi. • kursa ne kadar para veriyon merak ettim kaçgünlük kurs • @yapay-zeka hafta da 3 gün 3 aylık 1600 lira verdim abi. 30 dakika • bugünün dersi ayrı bir güzeldi sabah yüklemiş olurum. • @Rhonster dersler senin ozelin, paylasip paylasmamak senin bilecegin is. Ben sende kendimi gordum ondan guldum dedim. Kusura bakma. Bu arada bende alsam mi kararsiz kaldim. • @yalta yanlış anlamadım zaten birşeyi sevindim bende kararsız kalanlara örnek olsun diye paylaşıyorum zaten cambly e sormadım video paylaşmak yasak mı diye o yüzden unlisted paylaşıyorum hep unutmazsam soracam bugün 😃


Log in to reply
 

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38
Online

10.5k
Users

2.7k
Topics

165.9k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB