Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

evet arkadaşlar cambly i kullanan var mı ? kullanırken nasıl ilerlediniz ne yaptınız ne oldu ?

• Ben cambly değil ama başka bir uygulama kullandım english central native speaker değiller hepsi filipinli kişiler. Bana faydası çok oldu herkese de tavsiye ediyorum parası olan cambly az olan english central 😂 Amerikaya ilk adım günden beri bütün işlerimi halledebildim. Online konuşmadan önde bir çok kelime bilmeme rağmen iki kere İngilizceye mağruz kalıp konuşamamıştım. Online programdan sonra Amerikaya geldiğimde az zorlansamda her işim halloldu 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@gkhanfeez, içinde söyledi: Cambly kullanan var mı ?

Ben cambly değil ama başka bir uygulama kullandım english central native speaker değiller hepsi filipinli kişiler. Bana faydası çok oldu herkese de tavsiye ediyorum parası olan cambly az olan english central 😂 Amerikaya ilk adım günden beri bütün işlerimi halledebildim. Online konuşmadan önde bir çok kelime bilmeme rağmen iki kere İngilizceye mağruz kalıp konuşamamıştım. Online programdan sonra Amerikaya geldiğimde az zorlansamda her işim halloldu 😀

ya güya bende çok kelime biliyorum diyorum kendime ama iş konuşmaya gelince zar zor kekeleye kekeleye konuşuyorum tabi adına konuşmak denirse ingilizce çalışmış herkesin bildiği şu ah bir dilim açılsa gerisi gelir eşiğindeyim bu eşiği aşmak için profesyonel bir destek gerektiğini düşünüyorum ondan sordum indirimleri filan var şuan cambly nin o yüzden dikkatimi çekti tabi native americanlarla da konuşabilmek diğer artı yanlarından biri. zaten bir de TOEFL a da hazırlanmam gerek.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 41
  • 37
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |