Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @furkandao bende yapmak istiyorum Furkan hemşirelik istiyorum ben hatta ama nasıl yapılacağını nereden başlayacağımi bilmiyorum şuan lise bitti ingilizce kurusna gidiyorum üniyi burdan bu sene baslicam ama yurtdışında tamamlamak istiyorum çok araştırdım en kolayı greencard bence greencard alınca vize falan almaya gerek yok dimi yada sürekli Amerika'da mi kalmak zorundayım orda nerede okuyabilirim bilgin varsa burdan yada ig den yazisalim mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zeynep-Yaren, içinde söyledi: greencard ile abd'de universite okumak

@furkandao bende yapmak istiyorum Furkan hemşirelik istiyorum ben hatta ama nasıl yapılacağını nereden başlayacağımi bilmiyorum şuan lise bitti ingilizce kurusna gidiyorum üniyi burdan bu sene baslicam ama yurtdışında tamamlamak istiyorum çok araştırdım en kolayı greencard bence greencard alınca vize falan almaya gerek yok dimi yada sürekli Amerika'da mi kalmak zorundayım orda nerede okuyabilirim bilgin varsa burdan yada ig den yazisalim mi

Hemşireliği Türkiye'de okuyup sonrasında ABD'ye gelmek daha mantıklı. Hemşirelik mezunları çekilişe ihtiyaç duymadan doğrudan green card alabilir.

• @furkandao kardeşim selamün aleyküm nasılsın iyisindir inşallah umarım hayallerini gerçekleştirmişsin şu anda senin bu yazdıklarını okudum ben de 19 yaşındayım ve Amerika'da bilgisayar bilimleri okumak istiyorum aynı şekilde green card başvurusu yaptım vs vs senden tek farklı olayım ailemin bana destek olması yerine köstek olması başka bir farkımız yok neler yaptığını merak ediyorum benimle iletişime geçersen sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |