Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mhepekiz gidipte dönen kimse olmadı herkes yerli yerinde

• Yasaklı

@nilfersev ben takip edemedim taşınma yerleşme derken ondan sordum doğru karar olmuş demek

• @mhepekiz sizede hayirlisi olsun severek takip ediyorum instagramdan. Faceapp yaslanma fotonuzu gordugumde cok sasirdim acikcasi 🙂

• Yasaklı

@nilfersev beni uygulama bile değiştiremedi 🐕

• Merhabalar! Eşimin açmış olduğu youtube kanalını sizlerle paylaşmak istiyorum. Kanal açmak için biraz sabırlı davranıp bazı şeylerin oturmasını bekledik ve sonunda başladık. Green card süreçleri, Amerika'da yaşam, Louisiana eyaleti ve New Orleans şehri hakkındaki tüm deneyimlerimizi sizlerle paylaşıp, keyifli içeriklerle de karşınızda olacağız. İlgili olan herkesi bekliyoruz efendim....

• @wunsolay abone olup, videonuzu beğendim,bildirim zilinide açtım 😉 videoların devamını bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐

@wunsolay başarılarınızın devamını diliyorum merakla yeni videoları bekliyoruz şimdiden her eyalet her şehir farklı bir imkan sunuyor yeni yerler görüp bilgi almak güzel oluyor.

• @wunsolay ooo yeni tecrübeler 🙂 devamını bekliyoruz

• @wunsolay bende abonenizim selamlar

• @DonTurcos kanala abone olup, bildirimleri açtım, mesai bitimi videolarınızı izleyeceğim,faydalı eğlenceli, bol aboneli, bol izlenmeli bir kanalınız olsun, başarılar 😀

• @Muhtaradana Vlog benim değil,Kıbrıs Türkü bir kardeşimizin.

• @DonTurcos, içinde söyledi: ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri

Video'ya bayıldım 😃 şivede süper olmuş ancak arkadaşlar polis değil kelle avıcısı , ilk defa duyuyorum , quantin tarantino filmimin birinde vardı bu olay ama 2019 da hala olmasına çok şaşırdım doğrusu

• ⭐⭐⭐⭐

şimdi farkettiğim bir kanal forum üyesimi değil mi bilmiyorum ama paylaşayım dedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ver elini amerika adlı youtube kanalı olan can çolpan her cuma cuma sohbetleri diye video koyuyor. Bu hafta ki video başlığı MANYAK BİR ŞEY okuyan herkes bir kahkaha atacak ama ÇOK DOĞRU BİR KONU BEKLEYİN..

• Arkadaşlar, sayfanın en başında verilen youtuber linklerinden İdris Usta'nın (namı diğer Eddie'nin) 2015 ve 2016 yıllarındaki videolarının bazılarını izleyin ve örnek alın.

O tarihten sonra sanırım abimiz conta yakıyor, o yüzden sonrakileri çok boş zamanınızda sadece izleme amacıyla izleyin 🙂

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 almancı amerikaya gideni koymuşsun acayip enerjisi var bunun 2 yıl oldu gideli

• ⭐⭐⭐⭐⭐

48 yaşından sonra green kart çıktı ne yapıcam diyenler için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

forumda ki ismini bilmiyorum @crazycells belki yazar onun videoları var. Çektiği videolar nokta atışı yani aklımızdaki tüm soruların cevapları hakkında çekiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |