Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @metert merhaba ben case number konusunda bilgisizim. Diyelim ki yüksek bir numara çıktı. Sıra gelmezse hakkımız mı yanıyor ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wwinter DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@metert merhaba ben case number konusunda bilgisizim. Diyelim ki yüksek bir numara çıktı. Sıra gelmezse hakkımız mı yanıyor ?

evet, oyle maalesef. cekilisten cikis siraniza gore mulakatlar veriliyor her ay. Eger son aylara dogru vize kalmazsa ya da 30 Eylul'e kadar mulakata cagrilmazsaniz hakkiniz yanmis oluyor.

• @crazycells çok üzücü bir durum. Umarım kimsenin başına gelmez 😢

• @wwinter evet ama binlerce kişinin başına geliyor 😣

• Günaydın saygıdeğer arkadaşlar,
    27👈 muhteşem lezzetleriyle Gaziantep'e geldik🎂🤹♂
    Bayılıyorum Antep yemeklerine valla.
    Hadi ben kaçtım😁

• @vecihi valla benim umudum cok yüksek ama bu kadar da yukseklik iyi degil cakilmak da var işin ucunda🤔
    Hayırlısı olsun diyelim. Madem bu bir şans işi görelim bakalım şansımız neymiş sabırsızlıkla bekliyoruz.

• @reader ne çakılacaksın yaa, biz ilk 6 ay Amerikanyalı olduk diye geyik yapar iken bak şimdi ne haldeyiz. Çakılmak bize mahsus, kazanamazsanız sizinki ancak yumuşak iniş olur 🙂

İnşallah isteyen herkes düşük case no ile kazansın...

• Günaydın millet. Şafak hızlı atmaya başladı. Şimdi umudum yüksek fakat bunu çok irdelemek istemiyorum. @reader arkadaşımın dediği gibi çakılmak korkutuyor. Ama madem vakti geldi. Kalan günlerde çıkmayacağını kendime alıştırmaya çalışayım. Şansım iyi değil ise en azından hazmetmesi kolay olur.

• @asilcenk inşallah arkadaşım ama ben son aylarda butun noların current olacağını dusunuyorum ümit vermek icin değil gerçekten inanıyorum eğer sira gelmezse tekrar başvuracak mısınız ki bence başvurun cunku bir kere kazanana gene cikiyor...

• @hsndmn alıştırma kendini öyle şeylere😁 hep çıkacak de ki çıksın

• @reader Genelde birşeye olacak dediysem olmadı. 🙂 Bu yüzden bu konuda çok bir cesaretim yok. İnşallah çıkar da 11 senedir kurduğum hayallere sahip olurum. Ama yine de dediğin olsun. İnşallah çıkacak. 🙂

• ⭐⭐

@asilcenk senin numara yüksek ama dvcharts daki 16.04.2018 dosyasına bakıyorum pek bir değişme yok. Yani Ready lerin ve AP leri verilen vize sayısına dahil edilerek yapılan kestirimlerin bir mesneti yok gibi geliyor bana. Özellikle o ready lerin içinde en az 3000 vize daha var boşta olan. Benim tahminim Mayıs da issued olan vize 13-14 bin civarında kalacak. 18300 kotasını hiç bir yerde okumadım. Bunu sene başından beri yaptığı hiç bir tahmin tutmayan Brit yazıyor sadece. Bir de NACARA konusu var. Onda pek umut yok ama belli de olmaz. Sonuçta NACARA dan kalan kısım DV için kullanılır yazıyor. Hayırlısı..

• @arnblt kardeş elə mən də onu demek istədim - bu 18 300 EU üçün olan kota nerden kaynaklanıyor onu bulamıyorum )) herkes de bu rakamı diyor, ancak resmi kaynaklarda bu barede hiç bir şey bulamadım

• @arnblt sana sonuna kadar katılıyorum,
    -kota için herhangi bir yüzde, araştırmama rağmen, bende hiçbir yerde göremedim, hatta tüm okuduklarımda otoritenin belirleyeceği yada değiştirebileceği şeklinde yazıyor.
    -NACARA artıkları bize umut olabilir
    -Ben hesap yapar iken AP %100 ve Ready'lerin %50 sini vize alacak diye hesaplıyorum, ancak bir kısmı Eylül sonunda atıl kalacak. Buda case noları yukarı taşıyacak ama en en en fazla 33-35bine kadar etkili olur diye düşünüyorum.
    -Tabi belkide sonlardaki dosyalarda vize almak isteyenler başlardakiler kadar çok olmayacak ve bu boşluk biz yüksek noluların işine yarayacak. Bilemeyiz.

Ancak ben her zaman kendimi en kötüye hazırlayıp, iyisi olunca sevinmeyi tercih ediyorum. Maalesef kendi hakimiyetimde olmayan olaylara karşı biraz pesimistik yaklaşımı olan bir insanım...

• @azeusa evet kulaktan duyma bir rakam bu, ben hiç bir yerde bu rakama ulaşılan yüzdeyi bulamadım. Bulabilen var ise paylaşsın lütfen...

• Vay bee, 27 gün sonra burda yeni umutlar doğacak 🙂 hepinize iyi şanslar

• Bu ileti silindi!

• @burak-yavuzalp inşallah herkesin şansı bol olsun.

• Daha önce kuraya girenlerin çoğu kuranın ona çıkacağına dair hisse kapıldığını ve sonra hüsrana uğradıklarını tekrar kez okumuştum. Eğer kısmetinizde varsa gideriz yoksa da yapacak birşey yok. Ama hergün dua ediyorum "Hayırlısı olsun" diye. Umarım gerçekten isteyene çıkar.

• @ekpr valla ben de hiç şanslı değilimdir ama daha önce de yazdığım gibi başvurduğum gün direk beni de seçtiler gibi bir his oluştu içimde fekat 15 Mayıs 'ta öğrenebileceğiz. Şimdi düşününce hayırlısı olsun diyorum. Çıkacaksa düşük numara çıksın diyorum bir daha aylarca beklemek istemiyorum çok zor geçiyor çünkü. Eğer çıkmazsa da baska planlarim var...Bakalım kısmet ama hep içtenlikle diyorum laf olsun diye değil burdaki herkese heyecanla bekleyen herkese çıksın inşallah...

Benzer Başlıklar

• 13
  • 22189
  • 4
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |