Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan-HASAR, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Herkese selamlar. Sürece en yakın topic burası olduğundan sizlere sormak istiyorum, sanırım doğru yerdeyim.

Aklıma takılan soru şu Dv2021 için başvurumu yaptım. Diyelim çıktı, eşim Amerika fikrine şuan da negatife bakmakta ve süreçle ilgili aklında büyük soru işaretleri var. Sözün özü şuki fikri değişmez ise (başvuruya eşim ile oğlumu da eklemiştim) bu süreci ben tek başıma sürdürebiliyor muyum? Yoksa başvuru da eşim ve oğlumda olduğu için toplu bir şekilde mı yönetmem gerekiyor.

Şimdiden teşekkürler.

talihli kisi tek basina sureci devam ettirebilir.

• @crazycells Çok teşekkür ederim cevabınız için🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan-HASAR 2019 mülakat deneyimlerini hiç okumadınız galiba @redsat2000 bizzat senin yazdığın gibi gitti sen kazandıktan sonra ds260 formunu sadece kendin için dolduruyorsun eşin için değil burada her soru için cevap var sadece arama butonuna basmanız yeterli

• @ayvalik10 İnanın sayfalarca okudum ama denk gelemedim soru öncesinde. İlginiz ve öneriniz için teşekkür ederim.

• merhaba Ds-260 formumu DOLDURMAMIŞ OLMAMA rağmen bu gün evrak maili aldım..

• Dun bir sirketi aradim evrak meilini herkese gondermisler

• @nfs741 kardeş merhaba, herkese göndermişler derken bana gelmedi neden acaba? Galiba başvuru yaparken farklı mail adresi girmiştim onamı geldi acaba?

• @vega evrak talep maili başvuru yaparkenki mail adresine de gelebiliyor. ayrıca spama da bakın.

• @aaktas29 spama bakıyorum ordada bişey yok, eski verdiğim maili de unuttum, kcc ye mail atsammı diye düşünüyorum , işe yarar mı sence

• ŞİRKET HERKESE GONDERMİŞLER AMA INTERNET UZERINDEN GÖNDERİRKEN HATA CIKMIŞ OLABİLİR DEDİ NE YAPMAM GEREKİYOR DEDİ KLASİK İSTENENLERİ GÖNDERDİM OTOMATİK MEİL GELDİ 3 VEYA 6 HAFTAYAS KADAR MEİL GELİR DİYE

• FORMU DOLDURMUŞUM BANA MEİL GELMİYOR DOLDURMAYANA GELİYOR BİR TEZATLIK VAR DEDİM VE GÖNDERDİM

• @vega Cn kaç imzanız olmadığı için bir çok soruda cevap bulamayabilirsiniz burada. imzanıza sürecinizi taşıyın. eğer yüksekse acele etmeyin gelecektir. herkese de geldiğini sanmıyorum. şirket nerden öğrenmiş herkese gittiğini?

• GELEN MEİLDE BU
    Kentucky Konsolosluk Merkezi (KCC) e-postanızı aldı ve şu anda belgelerinizi işliyor. Bu e-posta adresi, [email protected], sadece başvuru sahipleri için Kentucky Konsolosluk Merkezi (KCC) belgeleri çeşitlilik Vize uygulamaları işleme devam etmek için gerekli sağlamak için kullanılır. [email protected] sorulara yanıt vermiyor. Çeşitlilik Vizesi ile ilgili sorularınız varsa, lütfen orijinal girişinize girilen vaka numaranız, tam adınız ve doğum tarihinizi içeren [email protected] e-posta gönderin.

Önümüzdeki 3-6 hafta içinde KCC bir e-posta beklemelisiniz. 6 hafta sonra KCC'den haber almazsanız, tüm belgelerinizin alındığını ve mülakat için zamanlanmanız için lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

• @nfs741 sizin evrak onay maili gelmesi için gerek 3-6 haftalık süreniz doldu da mı gelmiyor? Ne zaman yolladınız imzanıza taşıyın süreci.

• EVRAK MEİLİ İSTEMEDİLER BENDE EVRAKLARI GÖNDERDİM

• Selam ağalar nasılsınız ?

Bir arkadaşım vasıtasıyla green card a başvurduk ve geçen hafta Amerika’ya geldik. 6 ay turist olarak yasal süremiz var. Mart sonunda yasal hakkımız doluyor ve Mayıs ayına kadar kaçağa düşersek, green card çıksa bile alabilme şansımız var mıdır ? Bazı arkadaşlar alınabilir, bazıları ise mümkün değildir diyor. Görüşleriniz önemlidir.

Sevgilerimle,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mymeco1151, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Selam ağalar nasılsınız ?

Bir arkadaşım vasıtasıyla green card a başvurduk ve geçen hafta Amerika’ya geldik. 6 ay turist olarak yasal süremiz var. Mart sonunda yasal hakkımız doluyor ve Mayıs ayına kadar kaçağa düşersek, green card çıksa bile alabilme şansımız var mıdır ? Bazı arkadaşlar alınabilir, bazıları ise mümkün değildir diyor. Görüşleriniz önemlidir.

Sevgilerimle,

Kacak durumdayken DV icin AOS surecini baslatamiyorsunuz maalesef.

• İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Amerika’daki Türk Konsolosluğu ile bugün bu konuyu konuştuk, kendisi ise kaçakta olsanız dahil green card size çekiliş ile çıktıysa almaya hak kazanıyorsunuz dedi. Anlayacağınız durum iyice çorba oldu 😞

@crazycells

• Herkese merhaba ,
    Dosya numaramız EU4XXXX ve bize sıra gelse bile Ağustos - Eylül 2020'den önce görüşme tarihi alabileceğimizi zannetmiyorum.
    Vize onayından sonra 6 ay içinde U.S.A 'a giriş yapmamız gerektiğini biliyorum.
    Eylül ayında görüşmeye girdiğimizi , vize onayını aldığımızı ve Ocak 2021 gibi giriş yaptığımızı düşünürsek ;
    2 sorum olacak ;

1- Ocak 2021 itibarı ile oğlumuz ilkokul 4. sınıfın 1. dönemini tamamlamış ve ilkokul mezuniyetine 4-5 ay bir zamanı kalmış olacak. İlk girişimizi yaptıktan sonra Türkiye'ye dönsek ve Haziran-Temmuz gibi oğlumuz ilkokul diplomasını aldıktan sonra tekrar giriş yapmak istesek girişte bir sıkıntı yaşarmıyız ?

2- Kızımız üniversitede okuyor , Haziran-Temmuz 2021 itibarı ile biz kesin giriş yaptığımızda kızımızda 2. sınıfı bitirmiş olacak ve diplomasını alıp öyle gelmek istediğinden takip eden 2-3 yıl boyunca her fırsatta yanımıza gelip gitmeyi planlıyor. Bu 2-3 yıllık süreçte girişlerinde sıkıntı yaşarmıyız ve nasıl bir yol izlemeliyiz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |