Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• çok şükür başvuru yapabildim dün akşamdan beri deniyorum hadi herkesin hakkında hayırlısı artık gel mayıs gel

• Herkese merhaba. bir soru m var cevaplayabilen olursa sevinirim. Su an Amerika'da bulunuyorum greencard basvurusu yaparken burada bulundugum adresi m yaziyim? yoksa Turkiye adresimi mi? Amerika adresimi yazip oldu ki cikti mulakatimi Turkiyede yapma imkanim var mi? Cunku nisan ayinda Turkiyede olacagim 3 ay kadar. iyi niyetiniz icin simdiden tesekkurler

• merhabalar. 4 çocuğum var. çocuklardan biri 21 yaşını geçmiş. çocuk hanesine 4 yazıyorum. diğer sayfada çocukların bilgisini girerken biri 21 yaşını geçtiği için 3 .ocuk bilgisi giriyorum. fakat bir türlü kabul olmadı ne yapmam lazım.

• @şükrü 3 yazıp devam edin lütfen, 21 yaş üstü çocuğunuzu forma işleme ize gerek yok, bunun için yukarıda 4 yazsanız sizden mutlaka 4. çocuğun bilgilerini istemesi lazım diye düşünüyorum

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim hocam. aynen 4. çocuk bilgisi de istiyorlar. 4 çocuk olduğu halde 3 yazarsam yanlış bilgi verdiğim için çıkarsa ret gerekçesi olmaz umarım. ama başka çarede gözükmüyor

• @şükrü aynen isterseniz sayın @crazycells sayın @ayvalik10 ın cevap vermesini bekleyin, daha emin hareket edersiniz

• ⭐⭐⭐

21 yaşından büyükse bildiğim kadarıyla eklemenize gerek yok diye biliyorum

• Herkese selamlar.

• Başvuru timee!

• @crazycells ama kac kiside 10 kisi. Birde sana sunu sormak istiyorum sen usa turist vizesine basvuruyordun hep red yiyordun ... vize aldin diye biliyorum. Suan amerikadanisin?

• Herkese mutlu pazarlar. Ben de takriben bir kaç yıldır başvurumu yapıyorum geçen sene istek arzu anlamında ciddi yukselmistim ve düşünmeden gecirdigim bir günüm bile yoktu. Kazanamadığı mi öğrendikten sonra bir sıcak su akıyor orası gerçek ama unutulmaması gereken şey burada var olan bir hayatınız var ve bu hayatın sorumlulukları heyecanlanmayi gerektirecek kadar önemsiz değil. Hal böyle olunca da bu sene sessiz ve derinden bir bekleyişin daha akılcı olacağı düşüncesindeyim. Evet o olsa bu olur bu olsa şu olur mu soruları var ama önce olsun sonrasında zaten şu akacaksa akacak ve yolunu bulacak. Bu noktada fazla şey etmemek lazım. Naçizane benim fikrim. 🖐

• Bu ileti silindi!

• @Nicomedian4135, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese mutlu pazarlar. Ben de takriben bir kaç yıldır başvurumu yapıyorum geçen sene istek arzu anlamında ciddi yukselmistim ve düşünmeden gecirdigim bir günüm bile yoktu. Kazanamadığı mi öğrendikten sonra bir sıcak su akıyor orası gerçek ama unutulmaması gereken şey burada var olan bir hayatınız var ve bu hayatın sorumlulukları heyecanlanmayi gerektirecek kadar önemsiz değil. Hal böyle olunca da bu sene sessiz ve derinden bir bekleyişin daha akılcı olacağı düşüncesindeyim. Evet o olsa bu olur bu olsa şu olur mu soruları var ama önce olsun sonrasında zaten şu akacaksa akacak ve yolunu bulacak. Bu noktada fazla şey etmemek lazım. Naçizane benim fikrim. 🖐

Bu video da Can Çolpan dan izleyenleriniz olmuştur. Bu noktada mantık neyi gerektiyoru onu yapın söylemi doğru olanı.

• @profaxes etkilemez

• ⭐⭐⭐

@Nicomedian4135 bu bir yarış bana göre ve 2 sonucu var kazananı ve kaybedeni yarışın. tüm hayallerini ümitlerini kısacası her şeyini bütünüyle bu olaya bağlayacak kişiler bana göre başvurmasa daha iyi hatta kendilerine iyilik yapmış olurlar. insanlar bazen .ok çabuk kapılıp hüsrana uğrayabiliyor ama bazılarıda gayet akıllıca bekleyip sonuç iyi olmasada hayatına kaldığı yerden devam etmesini biliyor. bende başvurmadan önce eşimle konuşup önce onun rızasını alıp ardından iyice etraflıca düşünüp kararımı verdim ama bu işin sonunda kazanmakta var kaybetmekte. kazanandan ziyade kaydersem hayatımda ne gibi değişiklik olur dediğimde açıkcası pek bir değişiklik göremedim yani çok bel bağlamaya çok bağlanmaya bütün umutlarını bağlamak yanlış.

• @yatutarsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba herkese ben biyometrik fotoğrafımı 600x600 e ayarlayıp photo tooldan da ayarlayıp yolladım ama biyometrik fotoğraf olmuyor diye bir şeyler okudum. Bu bir sorun yaratır mı?

Türk pasaportu için istenen fotoğraf da Amerikan vizesi ve Green Card için istenen fotoğraf da biyometrik. Fakat birbirlerinden biraz farklılar. O yüzden Fotoğrafçıya Amerikan vizesi için demek gerekli.

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Nicomedian4135 bu bir yarış bana göre ve 2 sonucu var kazananı ve kaybedeni yarışın. tüm hayallerini ümitlerini kısacası her şeyini bütünüyle bu olaya bağlayacak kişiler bana göre başvurmasa daha iyi hatta kendilerine iyilik yapmış olurlar. insanlar bazen .ok çabuk kapılıp hüsrana uğrayabiliyor ama bazılarıda gayet akıllıca bekleyip sonuç iyi olmasada hayatına kaldığı yerden devam etmesini biliyor. bende başvurmadan önce eşimle konuşup önce onun rızasını alıp ardından iyice etraflıca düşünüp kararımı verdim ama bu işin sonunda kazanmakta var kaybetmekte. kazanandan ziyade kaydersem hayatımda ne gibi değişiklik olur dediğimde açıkcası pek bir değişiklik göremedim yani çok bel bağlamaya çok bağlanmaya bütün umutlarını bağlamak yanlış.

+1

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gry mülakatlar ekim ayında başladığı için Türkiye de değil amerika da olacaksın. Ondan 2020 ekim ayında nerede isen orasını yazarsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@şükrü 21 yaş üstü olduğu için birey olarak geçiyor ondan dolayı doğum tarihinden birey olduğunu görüyor sistem 4. çocuk değil 3 çocuk girmelisin. Çünkü 21 yaş üstü kendi için tek olarak başvuru girebiliyor.

• İyi günler herkese
    Benim annem de greencard başvurusunda bulundu 2021 yılı için.
    Annemin 10 yıllık turistik vizesi var her yıl beni ziyarete geliyor ABD'ye
    Diyelim ki Mayıs ayında greencard çıktığını öğrendi Haziran ayında benim
    Yanıma gelebilir mi turist vizesiyle ya da riske etmemek için Nisan ayında mı gelse daha iyi olur
    Konuyu bilen arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |