Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Merhabalar, benim iki sorum var. 1. olarak ABD de üniversiteler hangi ayda başlar 2. olarak da bu çok önemli sömester yani 15 tatilde orada kalabiliyor musunuz yoksa sizden ülkenize dönmenizi mi bekliyor veya da soruyu şöyle sorayım. okul başladıktan sonra yurda Türkiyeye döndüğünüz bir zaman oluyor mu mecburi olarak? 2 dönem yani 1 yıl..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: Amerikada Eğitim

Merhabalar, benim iki sorum var. 1. olarak ABD de üniversiteler hangi ayda başlar 2. olarak da bu çok önemli sömester yani 15 tatilde orada kalabiliyor musunuz yoksa sizden ülkenize dönmenizi mi bekliyor veya da soruyu şöyle sorayım. okul başladıktan sonra yurda Türkiyeye döndüğünüz bir zaman oluyor mu mecburi olarak? 2 dönem yani 1 yıl..

1. Ilgilendiginiz universitenin akademik takvimini inceleyebilirsiniz.

2. Sorunuzu anlayamadim.

Ayrica konu basligini uygun bir sekilde degistirirseniz sevinirim, bu sekilde kalirsa konuyu kilitleyecegim.

• ⭐⭐

@crazycells Sorum şuydu ABD de 15 tatil de orada kalabiliyor muyum 2. Döneme geçerken yani.. yoksa ülkeye dönüp tekrar geri gelmem mi gerekiyor acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: Amerikada Eğitim

@crazycells Sorum şuydu ABD de 15 tatil de orada kalabiliyor muyum 2. Döneme geçerken yani.. yoksa ülkeye dönüp tekrar geri gelmem mi gerekiyor acaba?

Hayır, Türkiye'ye dönmek gibi bir şart yok. Tatillerde de ABD'de kalabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 1416
  • 5
  • 48
  • 44
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |