Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Uğur-Sarıoğlu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Uğur-Sarıoğlu pasaporttada ugur olarak yazıyordur benim soyadımda var ü ama herzaman u olarak kullandım o sorun değil ugur yaz..

pasaportta UĞUR SARIOĞLU yazıyor

UGUR SARIOGLU olarak yazın uğur bey

• arkadaşlar kızımın fotoğrafına dudagının köşesinde çekerken fark etmediğimiz minik bir cikolata izini shop ile sildi. Sorun olur mu?

• @cvtgrz, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

arkadaşlar kızımın fotoğrafına dudagının köşesinde çekerken fark etmediğimiz minik bir cikolata izini shop ile sildi. Sorun olur mu?

çok ufak bir detaysa sıkıntı olacağını sanmıyorum ama keşke yeni resim çekseydiniz hem acele etmenizede gerek yoktu 1 ay süre var

• An itibariyle başvurumuzu başarılı bir şekilde tamamladık. Allah gönlümüze göre versin inşallah..

• Merhaba, 9. soruda ki
    d. City / Town (İstanbul / Bakırköy)
    e. District / Conty / Province / State ( Yeşilköy / bakırköy / İstanbul )
    şıklarını parantez içinde yazdığım gibi cevapladım. Sanırım bir tanesini yazmak gerekiyormuş. Bu yanlış cevapladım mı demek oluyor. Cevaplarınız için teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

Merhaba, Yüksek Okul'da kaydım var fakat okula devam etmiyorum, devam etmeyide düşünmüyorum. Kaydımı henüz durdurmadım. Başvuru sırasında hangi seçeneği seçmem daha uygun olur. Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@ChipsTR öyle birşey yok.

• ⭐⭐⭐⭐

başvuruyu bitirdim hadi askerden döndüğümde de sonucuna bakarım temizzz tam asker dönüşüne denk gelecek.

• Benim soru arka sayfada güme gitmesin 🙂

@Archie, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Daha önce defaatle sorulmuş olabilir. Bu yıl için geçerli olan başvuru videosunu da inceledim ancak yine de emin olmak adına sormak isterim.
    Türkçe karakter kullanmıyoruz tamamdır bu konuda netim ancak All caps (büyük harf) olarak mı doldursak daha iyi, ilk harfler büyük mü yoksa farklı bir seçenek mi, bilgilendirirseniz sevinirim.

Adres bölümünde bu seneki videoda, sokak mah isimleri küçük yazılmış, isimlerde ilk harf büyük yazılmış.

Submit öncesi gözden geçirme aşamasında çoktan seçmeli soruların cevapları (Örneğin Unmarried seçeneğinde) ilk harf büyük olarak gözüküyor. Bizim de text boxları o şekilde mi doldurmamız evla olandır.

Teşekkür ederim şimdiden.

• @Archie
    Bütün ayrıntılar mevcut.

• fotograflarınızı evde kendiniz mi halletiniz yoksa fotografcıya mı gittiniz acaba? ben uc senedir fotografcıya gidiyorum bu sene evde beyaz fonda kendim mi halletsem acaba diye düşünüyorum. fikrinz nedir

• merhabalarr Myo mezunuyum şuan da AÖF de lisans okumaktayım okul seçeneklerinden hangisini seçmem doğru olur acaba

• Arkadaşlar forumda arattım ama bir cevap bulamayınca buraya yazayım dedim.

Başvuruyu ben ve eşim için ayrı ayrı yapacağız. Şöyle bir sıkıntım var ; eşim önlisans mezunu ve şu anda lisansa devam ediyor. mezuniyet durumu için hangisini seçeceğiz?
    vocational school
    Some university courses
    university degree

bir türlü karar veremedim hangisi en doğru seçenek olur diye. Bir fikri olan var mı acaba?

• @yayayekokocombo olur no problem

• ⭐⭐⭐⭐

@yayayekokocombo ben evde hallettim fotoğrafım orta hallice ama istedikleri kriterlere uyuyor yeterli.

• Yeni video yayınlandı, muhtemelen izlemişsinizdir ama belki gözden kaçıranlar vardır, bunun için burada da kalsın
    Gerçekten isteyen, bu uğurda mücadele edecek herkese inşaallah bu sene çıkar, tüm arkadaşlarıma bol şans

• Bu sene kaç bin kişi seçilcek acaba türkiye den bellimidir sizce ?

• @fetihy değerli bilgilerinizi için teşekkürler.

• @crazycells
    Merhaba, Yüksekoluk kaydım var fakat devam etmiyorum, devam etmeyide düşünmüyorum. Başvuru sırasında hangi seçeneği seçmem doğru olur. Henüz kaydımı sildirmedim. Teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |