Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

zaten memur filan değilsen başka bir tür alamazsın

• @Rhonster tabiki aynen haklısınız bakalım bende 10 gün sonra falan çıkartmayı düşünüyorum o yüzden merak ettim. öğrencimi acaba diye merak ettim

• @anilcangokben öğrenci pasaportunun bir farkı yok, bordo normal pasaport. Hiç bir yerinde öğrenci de yazmıyor. Sadece defter ücreti ödemiyorsunuz..

• @VolkanU 25 yaşına kadardı süresi doğru değil mi?

• @anilcangokben yaş sınırından çok emin değilim, benim üzerinden uzun zaman geçtiği için 🙂
    25 olması lazım ama yine de bi kontrol edin, resmi sitede bilgiler var..

• @VolkanU anladım teşekkür ederim hala kararsızım. öğrenci mi yoksa normal mi çıkartsam diye :)) sağ olun

• @anilcangokben öğrenci belgen varsa ve yaşın tutuyorsa neden ikilemde kalıyorsun anlamadım? Tekrar edeyim, pasaportu aldıktan sonra hiçbir farkı yok..

🙂

• @VolkanU hiç bir prüz olsun istemiyorum o yüzden bu pasaportun üzerine titriyorum. 24 yaşındayım o yüzdende ikilemlik var biraz 😀

• ⭐⭐ Yasaklı

Ankara bulusması yapalım, mukemmel kusursuz fotograf için setup ayarlayalım herkes ucretsiz ve dogru bir sekilde fotograf cekilsin nasıl olur. Kim bu organizasyonda yer almak ister

• @anilcangokben Diyelim ki 25 yaşındasın ve 5 yıllık öğrenci pasaportu aldın, sana o pasportu teslim eden devlet görevlisinden başka kimse o pasaportun öğrenci olarak alındığını (yani sadece defter ücretinden muaf olduğunu) bilmeyecek.

Pasaportun hiçbiryerinde öğrenci falan yazmıyor. Daha ne kadar açık anlatabilirim bilmiyorum ama benim yine de içim rahat etmez diyorsan, ekstra para harcamakta da özgürsün tabiki 🙂

Bol şanslar..

• @VolkanU yeterince açık anlattınız teşekkür ederim sağ olun size de 🙂

• @VolkanU ha bu arada dediğiniz gibi kontrol edip araştırdım Volkan bey. Sadece 25 yaşına kadar alınabiliyormuş. Yani 24 yaşındaki biri sadece 1 yıllığına alabiliyor. Bu örnek benim durumumla aynı. Bende acaba 1 yıl sonrasında tekrar uğraşmamak için direk normal bordo alma düşüncesi sarıyor..

• @Calibraturbo Ankara buluşması için Ali Cihan beyle Facebook üzerinden konuşmuştuk. Kendisi önümüzdeki günlerde ayarlayacağını dile getirdi. Tahminim önümüzdeki 2 hafta içerisinde bi buluşma düzenlenebilir ve bu çok güzel olur. Beklemedeyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Amerikali-Volkan USCİS ödemesi yani 220 dolar kişi başına bu para yukarıda verilen cevap doğru green kartın basımı için verilen paradır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@al_ti74 hayır 18 açıklandı bu sayfa da var

• Pasaport Kanunu için tıklayınız

• @al_ti74
    1 saat önce resmi olarak yayınlandı sanırım

• Evet bugüne kadar ara ara kontrol ediyordum sitede yoktu henüz, demekki bugün itibariyle resmi sitede de yayınlanmış oldu ve kesinlik kazandı.

• @anilcangokben 24 yaşında çıkarttıgın öğrenci pasaportu 25. yaş gününe kadar geçerli olacak şekilde veriliyo diye biliyorum yanlışım varsa emin olan biri düzeltsin

• @VolkanU öğrenci pasaportları 5 yıla kadar süreli veriliyor ancak en çok 25. yaş gününde bitecek şekilde süre veriliyor bilginize arkadaşı yanlış yönlendiriyosunuz farkında olmadan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |