Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benim şöyle bir önerim olacak;

Kalabalık başlıklar altında mesela deneyimleri bulmak zor oluyor. Yüzlerce mesajın içinde aynı sorular/cevaplar da oluyor haliyle. Donanım haber forumunda en çok beğenilen iletiler ilk mesajın altında görünüyor mesela. Buna benzer bir özellik olursa veya yazılan deneyimler/önemli mesajlar bir şekilde ilk sayfadan yönlendirilirse güzel olur bence. Böylece kullanıcılar aradığı şeye daha çabuk ulaşabilir, gereksiz soru-cevap tekrarı da azalmış olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haleluja, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Benim şöyle bir önerim olacak;

Kalabalık başlıklar altında mesela deneyimleri bulmak zor oluyor. Yüzlerce mesajın içinde aynı sorular/cevaplar da oluyor haliyle. Donanım haber forumunda en çok beğenilen iletiler ilk mesajın altında görünüyor mesela. Buna benzer bir özellik olursa veya yazılan deneyimler/önemli mesajlar bir şekilde ilk sayfadan yönlendirilirse güzel olur bence. Böylece kullanıcılar aradığı şeye daha çabuk ulaşabilir, gereksiz soru-cevap tekrarı da azalmış olur.

Sayin @haleluja bu ozellik forumda mevcut zaten. Konularin ilk iletilerinin altindaki "Sirala" kutucuguna gidip "En cok oylanan" secenegini secerseniz, aldiklari oy sayisina gore iletileri siralamis olursunuz. Zaten sizin bahsettiginiz iletiler genelde en cok oy alanlar oldugu icin, ilgilendiginiz iletilere ulasmis olursunuz. Fakat daha sonra seciminizi degistirmeyi unutmayin, yoksa her konuda bu sekilde en cok oy alan iletileri en ustte gormus olacaksiniz.

alt metni

• @crazycells Teşekkürler hiç fark etmemişim:)

• ⭐⭐⭐

Apple cihaz kullanıcıları için bir kaç ay içerisinde yayınlanacak iOS13 versiyonundaki Dark Mode ile forumumuz artık tam uyumludur (Forum Dark Modu). Testler tamam.
    @crazycells 🎖eline sağlık

FACA0539-2DDA-444D-8AC8-C3A79FE53FF0.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@FreeWoRLD rica ederim.

Size ve sayin @Edelweiss 'a da ayrica tesekkur etmek lazim. Karartilmasi gereken yerleri soylemeseydiniz bu kadar iyi olmayacakti.

Forumdaki diger arkadaslarin da karanlik mod'da "buranin da rengi degissin" dedigi yerler varsa bana ulasmaktan cekinmesinler. Beyaz ya da parlak olan gozden kacan yerleri duzeltebiliriz boylelikle.

• ⭐⭐

ben masaüstü bilgisayardan girdiğimde hatalar oluyor (xp home )artık cep ve tabletten giriyorum
    bir süre yeni pc alana kadar cepden girecem

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yapay-zeka, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

ben masaüstü bilgisayardan girdiğimde hatalar oluyor (xp home )artık cep ve tabletten giriyorum
    bir süre yeni pc alana kadar cepden girecem

cok eski bir surumu kullaniyorsunuz sayin @yapay-zeka , bazi ozellikleri kullanmakta sorun yasayabilirsiniz. Size tavsiyem guncel bir isletim sistemine gecis yapmaniz yonunde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Aklima gelmisken ufak bir duyuru yapayim...

Forumda bir "profil fotografi" veya kendi profil sayfasinda bir "cover photosu" olmayan arkadaslara kendi begendikleri fotograflari bu kisimlara yuklemeleri konusunda hatirlatma yapmak isterim. Tabii ki boyle bir zorunluluk yok 🙂 ama bu sekilde forumda daha sicak bir ortam olusacagini dusunuyorum.

• kelime basına # koyunca aranan kelimenin bulunmasında bir kolaylık oluyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnpist, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

kelime basına # koyunca aranan kelimenin bulunmasında bir kolaylık oluyor mu ?

maalesef hashtag ozelligi yok forumda, bence de kesinlikle olmali fakat forumda "etiket" ve "arama" ozellikleri oldugu icin nodebb ekibi bunu degistirmiyor sanirim. Ben boyle bir istek oldugunu kendilerine hatirlatayim (daha once baskalarinin da istedigini gormustum), belki ilerki surumlerde yaparlar.

#kelime ile tikladiginizda twitter'da kelimeyi arayan bir eklenti vardi forum icin, ama bizim forum icin kullanissiz olacagindan bunu eklemedik.

• teşekkürler @crazycells . sağlık olsun. aramalarda kolaylık sağlayabilir diye dusunmustum.

• ⭐⭐⭐

"Teşekkürler", Hayırlı olsun", "Tebrikler" vs gibi kısa mesajları "like"lamak gibi mesajın üzerine yedirecek bir çözüm olabilir mi? 🧐

• Merhabalar,
    Forum içerisinde beğendiğim bir başlığı daha sonradan kolayca ulaşabilmek adına favoriler gibi bir yere işaretleyip sol üst 3 çizgi kısmından ulaşabilme imkanımız varmı?

• Sanırım kısayolu buldum.
    Yer imi olarak ekleyip profil içinden ulaşabiliyorum. 👍🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SchieZophRen, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Sanırım kısayolu buldum.
    Yer imi olarak ekleyip profil içinden ulaşabiliyorum. 👍🏻

aynen 👍

• Sayın yetkili.
    Forumda bir sıkıntı var.Daha önceki aylarda yorum imzası eklemiştim şuan hangi tarayıcı,hangi platformdan girdiysemde imza kısmı gözükmüyor(düzenlemek istiyordum.)

• @osimex, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Sayın yetkili.
    Forumda bir sıkıntı var.Daha önceki aylarda yorum imzası eklemiştim şuan hangi tarayıcı,hangi platformdan girdiysemde imza kısmı gözükmüyor(düzenlemek istiyordum.)

hangi platform ve hangi tarayicilardan girdiniz? Surumleriyle yazar misiniz?

Bilgisayardan guncel bir tarayici ile girdiginizde de imza kismini goremiyor musunuz?

• Arama kutusunda, ornegin "Amazon Flex", aradigimda gelen sonuclara tiklaninca basliga gidilmiyor. Belki de basligi acan kullanici ile ilgili bir durum olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caglaror, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Arama kutusunda, ornegin "Amazon Flex", aradigimda gelen sonuclara tiklaninca basliga gidilmiyor. Belki de basligi acan kullanici ile ilgili bir durum olabilir.

evet, bu hatanin farkindayiz. Cekilis sureci sonrasinda forumda bir guncelleme yapacagiz, bu guncelleme ile bu sorunun cozulecegini dusunuyorum.

• @crazycells Hata giderilene kadar cozum, aranip bulunan basligi tutup tasiyarak sekmelerin oldugu alanda bos bir yere birakmak. Boylece url browser tarafindan otomatik aciliyor.

Benzer Başlıklar

• 18
  • 1673
  • 3
  • 9
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |