Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aayhann Çok teşekkür ederim umarım işler istediğiniz gibi gider de ben olmasam bile bir başkasına istihdam oluşturursunuz 🙂

• @Oğuzhan-Sarpkaya Ama tabii ki sizinle çalışmak isterim eğer ikimiz içinde uygun olursa

• bizim bu sene ilk başvurumuz olacak inşallah c.c. ALLAHIM nasip eder ise bizde yoldu olacağız bende ya çıkmazsa ne yaparım diyorum ve çok araştırıyorum bu konuda bakalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nzn16 başvuru yapmadan "ya çıkmazsa ne yaparım diyorum" cümlesini kurmaya başlarsan açıkladığın gün olumsuz olursa kendine zarar vermemen için seni bağlamamız gerekiyor. Ondan umut et yokmuş gibi davran. O kadar çok insan var ki yaşayan bu depresyonu mayıs - ağustos daha depresyondalar buraya yazamıyorlar.

• @ayvalik10 aynen katılıyorum..geçen sene ilk başvurumdu ve buhranı daha yeni yeni atıyorum üstümden..dediğiniz gibi başvuruyu yapacaksın kenarda köşede duracak o..çıkarsa ne mutlu çıkmazsa rutine devam 🙂

• Yasaklı

@nzn16 çok dert etmeyin Allah'a bırakın

• Bu kadar kasmaya gerek yok 🙂 çıkmazsa bir şekilde hayat devam ediyor... Ama hala has not been selected i kontrol ettiğim oluyor belki düşüncesiyle maalesef 😶

• eylülde tekrar resmi siteyi ziyaret edip bu sefer kazanmak ümidiyle pasaport umarım kesinleşirde çoğu kişi katılamaz.

• @vakkas-altiner merhaba öncelikle seviyeni belirleyerek başlayabilirsin daha sonra internetten seviyene uygun egzersizler üzerinden çalısanilirsin mesela seviyen b1 dir oda yanlış hatırlamıyorsam pre-int. Tir bunun üzerine giderek o seviyenin zaman kalıplarını öğrenerek pekiştirerek o seviyeye uygun kısa hikayeler ile reading gelistirisin essey yazarak yazmanı dinleyerek listeningini konusarakta speaking gelistirebilirsin

• Pasaport durumu kesinleşmesi iyi olur aslında hemde boş beleş başvuru yapanlar kafadan gider

• @asilelif firma sahibi Yılmaz bey miydi?siz şanslısınız sadece başvurunuzda sorumluymus bizim danışmanımızdı. Ds formlarını doldurmuş ancak işler acısı tüm bilgiler hatalı adresler kafasına göre birleştirilmiş ve tutarsız. Formu iyiki tekrar actirmisim yoksa o halde imkanı yok vize alamazdık. Size de bize de geçmiş olsun. Vefat haberi doğru, merak etmeyin

• Merhaba ,forumda yeniyim bir süredir takip ediyorum green card ile ilgili önemli duyuruları burdan öğrendim emeği geçenlere teşekkürler. Umarım herkes hayallerine sahip olur 🙂

• Merhabalar 2008 yılı öncesinde liseden mezun olupta e-devletten lise mezuniyet belgesi alabilen var mı acaba aramızda?

• @Mrbye Siz dedikten sonra ben de kontrol ettim '' Sistemde oluşan bir aksaklıktan dolayı şu an da işleminizi gerçekleştiremiyoruz'' diyor.

• @vakkas-altiner
    Ben yüksekokul mezunuyum benim için sıkıntı yok ama oldu da çekiliş eşime çıktı, e-devletten belge alamıyorum orjinal diploması elimizde (yırtık mırtık ama var) e-devleti telefon ile aradığımda e-okul kayıtlarının 2008 sonrası için e-devlete kayıtları oluşturulmuştur ama 2008 öncesi mezun olanların kayıtları e-devlet sistemlerine giriş yapılmamıştır ve yapılmayacaktır dediler. Bu herkes için geçerli mi? diye sorduğumda evet herkes için geçerli dediler, bende merak ettim 2008 öncesi mezun olup e-devletten lise mezuniyet belgesi alabilen var mı diye?

• Sayın @crazycells oldu da greencard çıktı eşime, mülakat zamanı e-devletten mezuniyet belgesi isterler mi?

• hangi univeriste

• eger olanaklarınız varsa mezun olduğu univeristeden cıkartın 50 tl para istiyorlar yenisi içindi

• ⭐⭐ Yasaklı

safak sıkıstıran varmı iki aydan az kaldı galiba

• Çekilişin tekrarlandığı yilin ilk verileri olan var mı acaba ilk cekiliste toplam kaç kazanan açıklamışlardı.bu yıl 83000 kazanan için 55bin kişi alinacak acaba toplamda bu sayıyı tutturabilir mi KCC çünkü %65 sürece devam eden kişi olması gerekiyor önceki yıllarda %65 olmadı sadece 2018 de %60 açıklandı devam eden sayisi ondada 50bin kota için 110bin küsür kazanan aciklamislardi. Bu rakamlarla önümüzdeki aylarda tekrar çekiliş ihtimali olabilir. O zaman da şuan mevcut kazananlar için current demek

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |